Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

QUOTE(Nuotaka 1981 @ 2010 06 24, 21:15)
Tai lauksiu žinių !!!  bigsmile.gif
Nes man gali tekti taip pat daryti,kadangi laiko susiderinti gali nepavykti kitaip  verysad.gif


Nu va isplove ir viskas gerai buvo..

Aciu Rykute uz makiaza.. buvau tikrai grazi... foto atsiusiu neuzilgo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 06 27, 21:46)
Nu va isplove ir viskas gerai buvo..

Aciu Rykute uz makiaza.. buvau tikrai grazi... foto atsiusiu neuzilgo biggrin.gif

tikiuosi ir mums pasirodysit wink.gif
Atsakyti
Uoj,lauksim,lauksim biggrin.gif
O kaip čia taip,dabar papasakokite smile.gif Kokią apsaugą naudojote ar kaip? Nuo vandens,nuo lako..?
Atsakyti
QUOTE(Nuotaka 1981 @ 2010 06 27, 20:12)
Uoj,lauksim,lauksim biggrin.gif
O kaip čia taip,dabar papasakokite smile.gif Kokią apsaugą naudojote ar kaip? Nuo vandens,nuo lako..?


O cia jau geriausiai Rykute gali atsakyti... inai ten visko dejo purske biggrin.gif

Pasirodysiu kai tik fotografai atsius ka nors smile.gif
Atsakyti
Tai Rykutė ir makiažą darė,ir šukuoseną kiek supratau? smile.gif
Ar netaip supratau?
O tas "kažką dėjo",tai į makiažą kažką dėjo,kad geriau laikytų ar ant veido servetėles dėjo,kad nesugadintų? biggrin.gif
Tai būtų labai įdomu,jei Rykutė papasakotų ką ir kaip ji ten stebuklingai dėjo,kad taip makiažas net po plovimo išsilaikė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 23, 17:17)
O gal kas zino kas Vln nebrangiai bet kokybiskai makiaza daro?  g.gif
Ir siaip kokios kainos makiazu?




Sveika, as turiu meistre faina, bet kada atvaziuoja i namus. Kai darai vestuvini makiaza ir sukosena-gaunasi pigiau. Jei prireiks, per AZ atsiusiu kontaktus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 06 27, 21:46)
Nu va isplove ir viskas gerai buvo..

Aciu Rykute uz makiaza.. buvau tikrai grazi... foto atsiusiu neuzilgo biggrin.gif


gal ir musm pasirodysite? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 06 28, 11:06)
gal ir musm pasirodysite? blush2.gif


butinai kai tik turesiu graziasias foto smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nuotaka 1981 @ 2010 06 27, 21:15)
Tai Rykutė ir makiažą darė,ir šukuoseną kiek supratau? smile.gif
Ar netaip supratau?
O tas "kažką dėjo",tai į makiažą kažką dėjo,kad geriau laikytų ar ant veido servetėles dėjo,kad nesugadintų? biggrin.gif
Tai būtų labai įdomu,jei Rykutė papasakotų ką ir kaip ji ten stebuklingai dėjo,kad taip makiažas net po plovimo išsilaikė  ax.gif


nea tik makiaza, sukuosena dariausi kitoj vietoj..

ji ant galo purske ant veido kazkokia priemone, sake ja deda toms plaukikems kad vandenyje net 3 val makiazas issilaiko.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 06 28, 12:26)
ji ant galo purske ant veido kazkokia priemone, sake ja deda toms plaukikems kad vandenyje net 3 val makiazas issilaiko.. smile.gif


Turbūt kalba apie makiažo fiksatorių, bet tai vandenyje 3 valandas vargu ar kas yra išbuvęs, nes kaip kvepuoti ten biggrin.gif , tai įdomu kaip tuom bandymus atliko biggrin.gif Nebent modeliai stovėjo vandeny tas 3 valandas ir nuolatos juo purškėsi lotuliukas.gif
Atsakyti
Taip tai yra specialus makiazo fiksatorius. Seniau naudojau make up forever fiksatoriu kuris laike taip pat gerai, bet dabar nusprendziau isbandyti kita viena is naujesniu make up'o fiksatoriu kaip sukurta meninio plaukimo merginom, kurios tikrai vandeny ilgai praleidzia laiko.... o makiazai ju buna ryskus ir ispudingi 4u.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 28 birželio 2010 - 16:39
Tai va,užsirašiau aš jau pas stebuklingąją visažistę didis.gif sesė be galo,be krašto išgyrė(o jai bet kas neįtinka) Ingrida vardu ta visažistė. Tik užstrigo dabar kokiam salone dirba. Žinau,kad keliuose. Mane priims Kęstučio gatvėje (Kaune čia).
Tai va dabar labai smagu smile.gif vienu iš didžiausių rūpesčiu mažiau smile.gif
Dar primygtinai siūlė pasidaryti diena prieš vestuves veido drėkinimo procedūrą. Sakė tada makiažas geriau atrodo.
Ta va,graži būsiu labai rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaka 1981: 28 birželio 2010 - 19:26
QUOTE(Nuotaka 1981 @ 2010 06 28, 21:24)
Tai va,užsirašiau aš jau pas stebuklingąją  visažistę  didis.gif  sesė be galo,be krašto išgyrė(o jai bet kas neįtinka) Ingrida vardu ta visažistė. Tik užstrigo dabar kokiam salone dirba. Žinau,kad keliuose. Mane priims Kęstučio gatvėje (Kaune čia).
Tai va dabar labai smagu smile.gif vienu iš didžiausių rūpesčiu mažiau smile.gif
Dar primygtinai siūlė pasidaryti diena prieš vestuves veido drėkinimo procedūrą. Sakė tada makiažas geriau atrodo.
Ta va,graži būsiu labai  rolleyes.gif  lotuliukas.gif


gal ta visaziste viesiaplauke? blush2.gif
Atsakyti