Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

As cia gal biski ne i tema... blush2.gif Ar kuri nors pries vestuves daretes ar darysites veido valyma?!As galvoju apie tai,bet nzn..nesu nekarto dariusi to pas kosmetologe blush2.gif Pries kiek laiko reiketu pasidaryti?!Ar gali buti,kad po valimo oda pasidarytu dar negrazesne? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 06 16, 21:13)
As cia gal biski ne i tema...  blush2.gif  Ar kuri nors pries vestuves daretes ar darysites veido valyma?!As galvoju apie tai,bet nzn..nesu nekarto dariusi to pas kosmetologe  blush2.gif  Pries kiek laiko reiketu pasidaryti?!Ar gali buti,kad po valimo oda pasidarytu dar negrazesne?  blush2.gif


as pati nesidariau, nes kazkaip apie tai nebuvau susimasciusi smile.gif o darytis tai gal reiketus iki vestuviu likus 1 arba 2 savaitem, kad nebutu paraudusi oda ir pan smile.gif nors apie tuos veido valymus nieko nzn, gal kuri mergina konkreciau jums kazka papasakos sia tema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 06 16, 20:13)
As cia gal biski ne i tema...  blush2.gif  Ar kuri nors pries vestuves daretes ar darysites veido valyma?!As galvoju apie tai,bet nzn..nesu nekarto dariusi to pas kosmetologe  blush2.gif  Pries kiek laiko reiketu pasidaryti?!Ar gali buti,kad po valimo oda pasidarytu dar negrazesne?  blush2.gif


Geriausia darytis prieš 2savaites, ypač jei nesate bandžiusi, reikėtų turėti laiko rezerve.
Kad oda pasidaro negražesnė - to dar negirdėjau biggrin.gif Girdėjau tik tiek, kad pasidarius po laiko reikia kartoti, o jei niekad nesidarei, tai vizualiai traumos jokios nėr ir nežinai, kaip kitaip galėtų atrodyti, todėl ir nesiparini smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 06 16, 21:13)
As cia gal biski ne i tema...  blush2.gif  Ar kuri nors pries vestuves daretes ar darysites veido valyma?!As galvoju apie tai,bet nzn..nesu nekarto dariusi to pas kosmetologe  blush2.gif  Pries kiek laiko reiketu pasidaryti?!Ar gali buti,kad po valimo oda pasidarytu dar negrazesne?  blush2.gif



Ziurint koks tas valymas. Jeigu tas valymas bus daromas nemechaniniu budu, tai galite daryti net pries keleta dienu. Mechaninio valymo kosmetologe, kuri dirba 15 metu ir sioje srity ir yra Maria Galland trenere Lietuvoje nerekomenduoja daryti. Ji niekada to nedaro ir niekam nesiulo. Tai yra didziulis stresas organizmui. As nesu kosmetologe, esu vizaziste, todel pasakiau tik tai ka pati suzinojau ir kuo tikiu.
4u.gif
Manau, jeigu Jus to nedarete, tai neverta ir dabar to daryti, nueikite geriau pas kosmetologa pasilepinkite, padarykite kokias drekinancias, skaistinancias proceduras veidukui, gerkite daug vandens, nestresiuokite ir vestuviu diena atrodysite nuostabiai 4u.gif
Atsakyti
Labai svelnutis mano darytas vestuvinis makiazas
Papildyta:
sorry,kad nuotrauka tokia didele 4u.gif
Ta ruse vizaziste yra labai zinoma ir skaitosi gera profesionale. Tiesiog musu skoniai kitokie, as esu ruse, gimusi Vilniuje, tai nuvaziavusi i Rusija, jauciu, kad nesu ruse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 06 16, 19:13)
As cia gal biski ne i tema...  blush2.gif  Ar kuri nors pries vestuves daretes ar darysites veido valyma?!As galvoju apie tai,bet nzn..nesu nekarto dariusi to pas kosmetologe  blush2.gif  Pries kiek laiko reiketu pasidaryti?!Ar gali buti,kad po valimo oda pasidarytu dar negrazesne?  blush2.gif

As likus 2d iki vestuviu dariausi veido drekinima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 06 16, 19:04)
drinks_cheers.gif  tobula.. ka manot jei as rinkciausi makiazo spalva pagal pamergyciu sukneliu spalva? bet visa kita pas mane butu balta ? blush2.gif


o kokia pamergiu sukneliu spalva?
Atsakyti
QUOTE(NatalijaV @ 2010 06 16, 22:33)
Labai svelnutis mano darytas vestuvinis makiazas
Papildyta:
sorry,kad nuotrauka tokia didele  4u.gif
Ta ruse vizaziste yra labai zinoma ir skaitosi gera profesionale. Tiesiog musu skoniai kitokie, as esu ruse, gimusi Vilniuje, tai nuvaziavusi i Rusija, jauciu, kad nesu ruse smile.gif

grazu smile.gif su kuo lupos padazytos?
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2010 06 17, 18:42)
grazu smile.gif su kuo lupos padazytos?



Aciu smile.gif
del lupu, negaliu tiksliai atsakyti, nes maisiau kelias spalvas, kad isgauciau ta spalva.
Atsakyti
QUOTE(NatalijaV @ 2010 06 16, 21:28)
gerkite daug vandens, nestresiuokite ir vestuviu diena atrodysite nuostabiai  4u.gif


Uj, daug vandens, tai nevertetu unsure.gif Yra daug teoriju del to vandenuko, bet gerti daugiau nei iprasta nereiketu ax.gif Nes panos cia prisiskaitys ir ims iskart litrais pilti pries vestuves biggrin.gif Po to istins kaip burbuliukai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(NatalijaV @ 2010 06 16, 22:33)
Labai svelnutis mano darytas vestuvinis makiazas



Sitas man meilus wub.gif Tik plaukucius taip nesegciau, nes galvyte apvali, kaip kamuoliukas, reiktu kitos sukuosenos g.gif Aisku, jei sukuosenu nedarote, tai cia jau ne Jusu kurybos reikalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NatalijaV @ 2010 06 16, 22:33)
Labai svelnutis mano darytas vestuvinis makiazas

Labai grazus man sitas wub.gif idedu i graziausiuju desimtuka, kuri renku vestuvems, o issirinkti bus kaip visada problema lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 06 17, 10:15)
o kokia pamergiu sukneliu spalva?

kaip paneles akys is jusu avataro(paveiksliuko,nzn kaip pavadint) thumbup.gif todel skaitinedama atkreipau demesi i jos akis laaabai graziai atrodo, aisku netaip ryskiai, bet.. blush2.gif ax.gif
Atsakyti