Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

QUOTE(Jollysiup @ 2010 06 10, 22:07)
o jau Rykutes kokie groziai ideti... wub.gif  wub.gif  Tobula! thumbup.gif Akys super graziai, ypac pirmoj ir antroj foto thumbup.gif  wub.gif

Tikrai nereliai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos ax.gif

Kalbejau as Jums daug apie Oksanos Pikul man atlikta bandomaji makiaza .... pasakyti, kad makiazas buvo puikus galiu ir dabar, bet...... blink.gif Vakar paskambino pasake, kad mano vestuviu diena, jos nebus LT,jai gastroles, Slavianskij Bazar... doh.gif g.gif Esu gilioj nevilti gun_bandana.gif

Gal kas daresi makiaza pas Jolanta Paulauskiene (Is make up'o)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ask4aretux: 11 birželio 2010 - 08:06
QUOTE(ask4aretux @ 2010 06 11, 10:05)
Sveikos merginos  ax.gif

Kalbejau as Jums daug apie Oksanos Pikul man atlikta bandomaji makiaza .... pasakyti, kad makiazas buvo puikus galiu ir dabar, bet...... blink.gif  Vakar paskambino pasake, kad mano vestuviu diena, jos nebus LT,jai gastroles, Slavianskij Bazar... doh.gif  g.gif  Esu gilioj nevilti  gun_bandana.gif

Gal kas daresi makiaza pas Jolanta Paulauskiene (Is make up'o)?



jooo... g.gif
na ir neatsakingumas doh.gif

tai jei jos gyvenimo budas toks - tai kam tada prirasyti klienciu???

Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 06 11, 09:22)
jooo... g.gif
na ir neatsakingumas doh.gif

tai jei jos gyvenimo budas toks - tai kam tada prirasyti klienciu???


oj nzn nzn... verysad.gif
parekomenduokite merginos ka nors...isbandyto, profesionalaus, gero meistro....
Atsakyti
QUOTE(Jollysiup @ 2010 06 11, 00:07)
o jau Rykutes kokie groziai ideti... wub.gif  wub.gif  Tobula! thumbup.gif Akys super graziai, ypac pirmoj ir antroj foto thumbup.gif  wub.gif


drinks_cheers.gif man ypach antras wub.gif

QUOTE(ask4aretux @ 2010 06 11, 10:05)
Sveikos merginos  ax.gif
Kalbejau as Jums daug apie Oksanos Pikul man atlikta bandomaji makiaza .... pasakyti, kad makiazas buvo puikus galiu ir dabar, bet......



Na jo... doh.gif Atsakingumas tiesiog doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ask4aretux @ 2010 06 11, 09:25)
oj nzn nzn... verysad.gif
parekomenduokite merginos ka nors...isbandyto, profesionalaus, gero meistro....

turiu visa sarasa profesionaliu visazistu. Apie ju kainas nieko nezinau, bet darbai tai kalba patys uz save thumbup.gif parasiau i AZ
Papildyta:
QUOTE(ask4aretux @ 2010 06 11, 08:05)
Sveikos merginos  ax.gif

Kalbejau as Jums daug apie Oksanos Pikul man atlikta bandomaji makiaza .... pasakyti, kad makiazas buvo puikus galiu ir dabar, bet...... blink.gif  Vakar paskambino pasake, kad mano vestuviu diena, jos nebus LT,jai gastroles, Slavianskij Bazar... doh.gif  g.gif  Esu gilioj nevilti  gun_bandana.gif

Gal kas daresi makiaza pas Jolanta Paulauskiene (Is make up'o)?


per daug nenusiminciau, nes uz ja tikrai yra geresniu visazisciu mirksiukas.gif
Atsakyti
NIDA*, o kauno visazistu kontaktu neturi? ax.gif
Atsakyti
Rykutes idetas antras wub.gif
Atsakyti
As tai manyciau tas tinklapis super drinks_cheers.gif Kai kurios tikrai graziai padarytos ir isspausta kas tik imanoma...Juk mes ne visos grazuoles smile.gif makiazas stebuklu nedaro....o modeliukai internete grazus labai, taciau tas pats makiazas ne visoms tinka....nes ir akiu forma skiriasi, ir veido oda, forma......

Rykutes foto super thumbup.gif bet jau photoshopas akis rezia doh.gif Galbut fotografai gali taip pagrazinti mus biggrin.gif bet nesinoretu nenaturalumo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ask4aretux @ 2010 06 11, 09:05)
Sveikos merginos  ax.gif

Kalbejau as Jums daug apie Oksanos Pikul man atlikta bandomaji makiaza .... pasakyti, kad makiazas buvo puikus galiu ir dabar, bet...... blink.gif  Vakar paskambino pasake, kad mano vestuviu diena, jos nebus LT,jai gastroles, Slavianskij Bazar... doh.gif  g.gif  Esu gilioj nevilti  gun_bandana.gif

Gal kas daresi makiaza pas Jolanta Paulauskiene (Is make up'o)?

Man irgi skambino ir sake kad ji negales mano vestuviu diena jo atlikt bet pas juos yra kita kuri atlieka makiaza tai ir sutikau
Atsakyti
QUOTE(ask4aretux @ 2010 06 11, 10:05)
Sveikos merginos  ax.gif

Kalbejau as Jums daug apie Oksanos Pikul man atlikta bandomaji makiaza .... pasakyti, kad makiazas buvo puikus galiu ir dabar, bet...... blink.gif  Vakar paskambino pasake, kad mano vestuviu diena, jos nebus LT,jai gastroles, Slavianskij Bazar... doh.gif  g.gif  Esu gilioj nevilti  gun_bandana.gif

Gal kas daresi makiaza pas Jolanta Paulauskiene (Is make up'o)?


tikrai lb jau negraziai pasielge verysad.gif uzjauciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 06 11, 10:13)
NIDA*, o kauno visazistu kontaktu neturi? ax.gif

deja, ne, bet gal ir mano pasiulytos vaziuotu i Kauna. Nezinau kaip jos dirba. Reiketu ju paciu klausti.
Atsakyti