Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

QUOTE(Deimantuke33 @ 2010 06 10, 11:20)
manau,kad ji sau taike  blush2.gif


o as manau kad taike tai makiazo meistrei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 06 10, 12:23)
o as manau kad taike tai makiazo meistrei  biggrin.gif


na gal.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 06 10, 12:38)
na gal.... ax.gif

lotuliukas.gif tikrai ne tau Gucci mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 06 10, 12:41)
lotuliukas.gif  tikrai ne tau Gucci mirksiukas.gif


kazkaip net nesusipatoginau blush2.gif na tikiuosi, kad tai ne man buvo skirta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 06 10, 11:41)
lotuliukas.gif  tikrai ne tau Gucci mirksiukas.gif


lotuliukas.gif man ir taip atrodo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke33 @ 2010 06 10, 11:20)
manau,kad ji sau taike  blush2.gif


Aišku, kad sau, aš gi Jūsų nei pažįstu nei ką, man visi SM nikai susilieja biggrin.gif Aš pvz. niekada neprisimenu kas ką ir kokioj temoj pasisakė, kaip kad būna kitos prisimena viską blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 06 09, 20:28)


atsiprasau, bet koks baisu tinklapis. Makiazai gal ir pagrazina tas moteris, bet schmoll.gif nei vieno grazaus nemaciau, kazkoks klaunu paradas, melyni seseliai, oranzines lupos. o labiau tai istrigo vos ne kiekvienos istyses veidelis, liudnas zvilgnis ir nulis emociju- viena kita su sypsena . Nesakau, kad reikia dantis rodyti, bet akys tai daugumos mirusios. Ir cia ju vestuviu diena ??? !!! blink.gif
liudnas vaizdas ..
Atsakyti
Taivat todel ir ikeliau cia, kad pasiziuretume ne tik modeliu veideliu, bet ir realiu moteru ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 06 10, 14:01)
Aišku, kad sau, aš gi Jūsų nei pažįstu nei ką, man visi SM nikai susilieja  biggrin.gif  Aš pvz. niekada neprisimenu kas ką ir kokioj temoj pasisakė, kaip kad būna kitos prisimena viską  blush2.gif


as taip pat daugumos nepamenu kur ka pasiasako ar kokia foto ikelia.. tik keletas merginu yra istrugusios man, tai pamenu as jas gerai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 06 10, 18:08)
Taivat todel ir ikeliau cia, kad pasiziuretume ne tik modeliu veideliu, bet ir realiu moteru ax.gif


drinks_cheers.gif nes cia juk ne fotosopintos foto, todel ir vaizdelis ne itin grazus, o dar ir kai kuriu moteru veidelis ne itin dailus, tai ka ir noreti.. pirma plastine operacija reiketu atlikti, kad makiazas kazka pakeistu smile.gif o sisip man paciai jei tokio tipo makiaza padaryciau, tai turbut nusiplauciau viskas, nes pati tikrai graziau pasidazau blush2.gif
Atsakyti
user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 06 09, 21:28)


ohoho... na makiažas tai sakyčiau labai vaizdą patvarko, nes modeliai parinkti tokie... doh.gif
Atsakyti
o jau Rykutes kokie groziai ideti... wub.gif wub.gif Tobula! thumbup.gif Akys super graziai, ypac pirmoj ir antroj foto thumbup.gif wub.gif
Atsakyti