Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

QUOTE(Benice @ 2010 04 25, 10:52)
Manau, kad šiais laikais griežtų taisyklių negali būti,  nes yra skirtingų darbo stilių, kosmetikų ir galiausiai norimų rezultatų.
Sutikčiau, kad dažyti nuo šviesios link tamsios tikrai lengviau ir mažesnė tikimybė padaryti terlionę.


Nu tada as gerai darau smile.gif

tiesa netycia isejo taip kad uzsisakiau dvejus seselius gal kas noretu tai mielai persleisciau... 88 rudu spalvu palete.. smile.gif
Atsakyti
Gal kartais cia lankosi visazistes ir galetu man patarti vienu klausimu. Man reiktu kokios geros maskuojamos priemones. Ne sau o maniskiui. Jo veido oda lb riebi ir problematiska, daug randeliu nuo spuogeliu. Gal yra kokia speciali priemone, kad gerai padengtu veido oda ir atrodytu naturaliai, bandziau su Maxfactor Lasting Performance tai nzn kazkaip nelabai kaip atrodo, dar labiau isryskina visus nelygumus ir randelius.
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2010 04 28, 19:53)
Gal kartais cia lankosi visazistes ir galetu man patarti vienu klausimu. Man reiktu kokios geros maskuojamos priemones. Ne sau o maniskiui. Jo veido oda lb riebi ir problematiska, daug randeliu nuo spuogeliu. Gal yra kokia speciali priemone, kad gerai padengtu veido oda ir atrodytu naturaliai, bandziau su Maxfactor Lasting Performance tai nzn kazkaip nelabai kaip atrodo, dar labiau isryskina visus nelygumus ir randelius.


Manau, kad ši priemonė turėtų tikti: PRIEMONĖ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 04 29, 14:45)
Manau, kad ši priemonė turėtų tikti: PRIEMONĖ  4u.gif


benice gal galetum man patarti, turiu as is make up for ever pudryte high definition foundaition 165, bet tas atspalvis man neytema visiskai, kazkoki rusvuma duoda, nesilaiko taip gerai kaip galvojau, gal gali patarti is tu pudru kokia rinktis naudoti kasdienai, ir koki numeriuka nes noriu atspalvio tokio pienisko sokolado labiau..as visada renkuosi atspalvius smelinius..jei gali atrasyki i az. aj dar turiu primeri zalia, kaip ji tepti pirma krema, paskui ji o paskui pudra ?? doh.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 04 29, 14:15)
benice gal galetum man patarti, turiu as is make up for ever pudryte high definition foundaition 165, bet tas atspalvis man neytema visiskai, kazkoki rusvuma duoda, nesilaiko taip gerai kaip galvojau, gal gali patarti is tu pudru kokia rinktis naudoti kasdienai, ir koki numeriuka nes noriu atspalvio tokio pienisko sokolado labiau..as visada renkuosi atspalvius smelinius..jei gali atrasyki i az. aj dar turiu primeri zalia, kaip ji tepti pirma krema, paskui ji o paskui pudra ?? doh.gif
aciu  4u.gif


Atsakysiu į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 04 29, 14:45)
Manau, kad ši priemonė turėtų tikti: PRIEMONĖ  4u.gif


O Lietuvoje bent rasciau toki dalyka? nes man tai cia siom dienom jau reikia biggrin.gif Siustis tikrai nespesiu
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2010 04 29, 17:27)
O Lietuvoje bent rasciau toki dalyka? nes man tai cia siom dienom jau reikia biggrin.gif Siustis tikrai nespesiu


Kristianoje turetu buti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri zinot geru salonu Vilniuje, kur daro TIKRAI grazu makiaza? smile.gif Kad netektu grizus namo nusivalyti? biggrin.gif Dar Geriau butu kad galetu atvykti i namus.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jjuulija @ 2010 05 01, 18:01)
Sveikos, gal kuri zinot geru salonu Vilniuje, kur daro TIKRAI grazu makiaza?  smile.gif  Kad netektu grizus namo nusivalyti?  biggrin.gif Dar Geriau butu kad galetu atvykti i namus.. mirksiukas.gif


Tikrai grazu yra visiems skirtingai blush2.gif 4u.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 05 01, 17:08)
Tikrai grazu yra visiems skirtingai  blush2.gif  4u.gif  tongue.gif

blush2.gif na, tada tiesiog ar zinot kokiu salonu apie kuriuos geri atsiliepimai smile.gif
Atsakyti
Turiu vieną patarimą, patyriau savo kailiu, manau ir būsimoms nuotakoms pravers - pasidomėkite ir kosmetika, su kuria dirba visažistė, ne tik jos stiliumi. Man per vestuves makiažą padarė super, berods , dominavo DIOR kometika, tai niekas nenubėgo, šešėliai iki pat nakties atrodė kaip tik ąk užtepti ir t.t. Gal kas sakys, kad per daug vaikausi garsių vardų, bet kai neseniai padarė makiažą su su kažkokia paprastesne kosmetika, tai man po 3 val. jis jau atrodė kaip po dienos - šešėliai subėgo, paakiai nuo tušo juodavo ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(ievuzhe_d @ 2010 05 03, 20:18)
Turiu vieną patarimą, patyriau savo kailiu, manau ir būsimoms nuotakoms pravers - pasidomėkite ir kosmetika, su kuria dirba visažistė, ne tik jos stiliumi. Man per vestuves makiažą padarė super, berods , dominavo DIOR kometika, tai niekas nenubėgo, šešėliai iki pat nakties atrodė kaip tik ąk užtepti ir t.t. Gal kas sakys, kad per daug vaikausi garsių vardų, bet kai neseniai padarė makiažą su su kažkokia paprastesne kosmetika, tai man po 3 val. jis jau atrodė kaip po dienos - šešėliai subėgo, paakiai nuo tušo juodavo ir t.t.


Sutinku, kad domėtis būtina, bet ne kiekvienam tas pats dioras tinka, tarkim man šešėliai labai greit subėga ir nematau skirtumo tarp diorinių ir pigių blush2.gif Svarbu, kad kosmetika būtų profesionali, bet nemažiau svarbu, kad tiktų būtent Jūsų odos tipui g.gif
Atsakyti