Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

wub.gif Bendras vaizdas :
Atsakyti
wub.gif user posted image
Atsakyti
Man čia nei odos spalva, nei plaukų spalva schmoll.gif O kad šešėlių spalva prie puokštės dera, tai gražu ax.gif bet plaukai vis tiek viską gadina
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2010 06 07, 17:43)
Man čia nei odos spalva, nei plaukų spalva  schmoll.gif O kad šešėlių spalva prie puokštės dera, tai gražu  ax.gif bet plaukai vis tiek viską gadina

man akys labai graziai ir blakstienos...cia nepriphotoshopinta gal g.gif
Atsakyti
Netgi labai schmoll.gif
Atsakyti
Man paskutinis makiažas taip pat ne schmoll.gif Mano galva, trūksta antakiams ryškymo. Apie plaukus nekomentuosiu.
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 06 07, 17:34)


akys tai graziai padazytos, bet antakiai ir plaukai doh.gif o dar tas nuometas ant virsugalvio doh.gif visas vaizdas sugadintas
Atsakyti
Jo, antakiai per trumpi kažkokie g.gif Dėl šukuosenos - labai aukšta modelio kakta, plaukų augimo linija yra kvadrato formos, to atidengti nepatariama, nes negražu. Taigi reikėjo jai nukreipti šiek tiek plaukučių ant kaktos g.gif

Anyway, būna panelės to nepastebi, pastoviai nešioja sukeltus plaukus ir vestuvių dieną nori taip pat sukelti, dzin joms, kad netinka, patarinėk nepatarinėjus lotuliukas.gif Tuomet sakau: svarbu, kad nuotaka su tuom jaustųsi puikiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 06 08, 13:47)
Jo, antakiai per trumpi kažkokie  g.gif  Dėl šukuosenos - labai aukšta modelio kakta, plaukų augimo linija yra kvadrato formos, to atidengti nepatariama, nes negražu. Taigi reikėjo jai nukreipti šiek tiek plaukučių ant kaktos  g.gif

Anyway, būna panelės to nepastebi, pastoviai nešioja sukeltus plaukus ir vestuvių dieną nori taip pat sukelti, dzin joms, kad netinka, patarinėk nepatarinėjus  lotuliukas.gif  Tuomet sakau: svarbu, kad nuotaka su tuom jaustųsi puikiai  4u.gif

drinks_cheers.gif as net neatkreipiau demesio y jos kakta, ar plaukus lotuliukas.gif
p.s. bet man seseliu spalva ir siaip padazymas laabai patinka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte24: 08 birželio 2010 - 15:30
Siek tiek googlinu ir nusprendziau pasidalinti su jumis kai kuriom nuotraukytem...

Man sis pasirode labai dailus:)

user posted image


Papildyta:
Ir sis... tik gal lupu spalva nelabai tinka... ax.gif

user posted image
Papildyta:
Laabai gaivus..
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo damselfly: 08 birželio 2010 - 17:13
smilte 24 idetas makiazas butu visai neblogas,jeigu... biggrin.gif butu kazkaip ta pudra geriau pasklaidyta ties plauku augimo linija arba butu imta sviesesne ax.gif o siaip, atrodo,kad ta nuotrauka fotkinta is netikusio kampo,t.y truputi is virsaus blush2.gif nes siaip jau auksta kakta laikoma grazia g.gif bet cia kazkaip nzn... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke33 @ 2010 06 08, 23:09)
smilte 24 idetas makiazas butu visai neblogas,jeigu...  biggrin.gif  butu kazkaip ta pudra geriau pasklaidyta ties plauku augimo linija arba butu imta sviesesne  ax.gif  o siaip, atrodo,kad ta nuotrauka fotkinta is netikusio kampo,t.y truputi is virsaus  blush2.gif  nes siaip jau auksta kakta laikoma grazia  g.gif  bet cia kazkaip nzn...  rolleyes.gif


Ten nebūtinai pudra. Toks pat efektas būna ir besideginant su pusiau palaidais ar ištaršytais plaukais. Ten yra smulku plaukelių, dėl to tos vietos neįdega, o kai tuos plaukelius sukelia, tai ir matosi balta linija. Aišku, galima tą koreguoti su pudra ax.gif
Atsakyti