Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

spalvotas


user posted image

ir t.t.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 24 gegužės 2010 - 19:36
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 24, 13:21)
Siek tiek teorijos smile.gif
Geriau išvis jokio makiažo, negu per daug arba nevykusio. Makiažas turi būti tobulas ir atrodyti natūraliai bei išryškinti visus gražius jūsų veido bruožus.Perskaitykite straipsnį ir pasitikrinkite, ar viską darote teisingai.
Rožinės lūpos
Tinka: Prie ryškaus vakarinio makiažo. Rožinės lūpos dera prie mėlyna ar žalia spalva spinduliuojančio tamsaus akių kontūro bei griežto kirpimo šukuosenos.

Netinka: Prie natūralaus įvaizdžio. Rožine spalva padažytos lūpos visiškai netinka, jei akių makiažas blyškus, o plaukai romantiškai plevėsuoja.



cia tai jau nusisneketa . Rozines lupos netinka jei akiu makiazas blyskus , o plaukai romatiskai plevesuoja. tikiuosi, nesilaikote siu taisykliu ?? doh.gif


QUOTE(Mazgelis @ 2010 05 24, 14:40)
geriau eisiu su ruzavom akim negu isvis be jokio makiazo  rolleyes.gif  nelabai supratot matau mano klausimo.. ale bala nemate, keleta pavyzdeliu jau radau.. ir vistik manau nereikia aklai laikytis tu sausu taisykliu  rolleyes.gif
beje, nelabai isivaizduoju melynakes su rudais seseliais  unsure.gif  man labiau pilki seseliai atrodytu artimesni  rolleyes.gif  beje kazkodel ir radau vienam straipsnyje, kad:
The brown eye shadow is also not recommended. Like the blue color, it will distract the attention from your eyes. Brown is the opposite of blue so it would not make you look good.

tai dar syki patvirtina, kad nereiktu aklai taikyti taisykliu  tongue.gif

de roziniu akiu reiketu truputeli atsargiai, nepadaugint, kad neatrodyt "uzsiverkus" arba "susimusus" , svelniai rausvi vokai labai super, prideda tokio infantilaus saldumo .


Atsakyti
Dekui, Rykute thumbup.gif
Man reikes tada atmainos, su sviesesniais pilkais seseliais, bet apvadas juodas man butinas - nes prie baltos sukneles norisi ryskaus akcento - ir tai bus mano akys biggrin.gif
Atsakyti
Pirmasis mekiazas super thumbup.gif bet manau jam reiketu tamsesnes odos, tokios kaip nuotraukoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(drauge1 @ 2010 05 25, 12:29)
Pirmasis mekiazas super thumbup.gif  bet manau jam reiketu tamsesnes odos, tokios kaip nuotraukoje g.gif

Man irgi pirmas ir antras makiazai patiko ax.gif
Atsakyti
kodel nieko nera ryskiu bruozu , tamsaus gymio tamsiaplaukems, bet ne rudom akim, o zaliom? sunkiai ka randu.. unsure.gif
Atsakyti
Man irgi aktualu rolleyes.gif Keletas jau senesniu, turbut matytu :


Papildyta:
QUOTE(Jollysiup @ 2010 05 22, 23:26)
Man asmeniskai irgi nei tinka nei patinka tie visi sidabriniai, zydri, o ypac dar jei perlamutriniai, seseliai.. ax.gif  O geriausiai, kai tie blizgus perlamutriniai foto gaunas kaip blynai kokie.. doh.gif  Daug idedat tokiu graziu, akys tamsios ryskios, bet daryta ant tamsios odos modeliuku, visai kitaip ziurisi, nei butu ant lietuvaiciu..reikia ryskiu bruozu. O man sitas labai patinka, bandysiu darytis kazka tokio, akys zalsvos mano.. 4u.gif
user posted image


Sitas super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey/Tea: 25 gegužės 2010 - 20:02
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 25, 20:00)
Man irgi aktualu rolleyes.gif Kol kas ka randu issisaugau ir bandau isivaizduoti, kad akys zalios biggrin.gif Keletas jau senesniu, turbut matytu :

ta pati darau.. pirmosios man lupos nepatinka, o antroji irgi nelabai tinka, nes reikia dar ryskesniu bruozu ir tamsesnes odos..
user posted image user posted image

user posted image
Atsakyti
Mano ideto 2 lupu spalva irgi nepatinka, kaip ir antakiai schmoll.gif

O NIDA* 2 super bigsmile.gif Bet daug sarmo suteikia ir merginos grozis smile.gif
Atsakyti
Sitas gal visai nieko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 05 24, 16:40)
geriau eisiu su ruzavom akim negu isvis be jokio makiazo  rolleyes.gif  nelabai supratot matau mano klausimo.. ale bala nemate, keleta pavyzdeliu jau radau.. ir vistik manau nereikia aklai laikytis tu sausu taisykliu  rolleyes.gif
beje, nelabai isivaizduoju melynakes su rudais seseliais  unsure.gif  man labiau pilki seseliai atrodytu artimesni  rolleyes.gif  beje kazkodel ir radau vienam straipsnyje, kad:
The brown eye shadow is also not recommended. Like the blue color, it will distract the attention from your eyes. Brown is the opposite of blue so it would not make you look good.

tai dar syki patvirtina, kad nereiktu aklai taikyti taisykliu  tongue.gif


as ta teorija ne jums taikiau smile.gif tiesiog ieskodama pavyzdeliu suradau si teksta ir pasirode, kad gal bus kam nors idomu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(NIDA* @ 2010 05 24, 22:01)
cia tai jau  nusisneketa . Rozines lupos netinka jei akiu makiazas blyskus , o plaukai romatiskai plevesuoja. tikiuosi, nesilaikote siu taisykliu ??  doh.gif


na cia kazkokia visaziste sugalvojo tai, bet nereiskia, kad taip ir reikia daryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 05 25, 22:21)


tobula wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti