Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

QUOTE(Mazgelis @ 2010 05 24, 15:02)
kazin prie zydru akiu tiktu vos vos ivesto tamsiai rozinio seselio?  g.gif


Siek tiek teorijos smile.gif
Geriau išvis jokio makiažo, negu per daug arba nevykusio. Makiažas turi būti tobulas ir atrodyti natūraliai bei išryškinti visus gražius jūsų veido bruožus.Perskaitykite straipsnį ir pasitikrinkite, ar viską darote teisingai.


Rožinės lūpos
Tinka: Prie ryškaus vakarinio makiažo. Rožinės lūpos dera prie mėlyna ar žalia spalva spinduliuojančio tamsaus akių kontūro bei griežto kirpimo šukuosenos.

Netinka: Prie natūralaus įvaizdžio. Rožine spalva padažytos lūpos visiškai netinka, jei akių makiažas blyškus, o plaukai romantiškai plevėsuoja.


Lūpų kontūras
Tinka: Lūpų kontūro spalva turi idealiai atitikti lūpų dažų spalvą.

Netinka: Tamsesnis ar netgi šviesesnis lūpų kontūras atrodo vulgariai.


Akių šešėliai
Tinka: Gausiai užtepti akių šešėliai atrodo puikiai, jei išryškina jūsų akis. Rudoms akims puikiai tiks žali ar violetiniai šešėliai, mėlynoms - rudi, o žalioms - melsvi ir rausvi.

Netinka: Tamsiai pilkais, juodais ir tamsiai rudais šešėliais gausiai nuteptos akys iki pat antakio pavers jus vampyre arba zombiu.


Akių kontūras
Tinka: Nepagailėkite laiko pasitreniruoti, o vėliau tobulai plunksnele nubrėžti akių kontūrą palei viršutines blakstienas. Linija turi atkartoti jūsų blakstienų linkį.

Netinka: Kontūro liniją pratęsti iki pat antakio ir klaidas taisyti ją storinant.


Dirbtinės blakstienos
Tinka: Dirbtinių blakstienų kuokšteliai itin išryškina akis, tačiau persistengti nereikėtų. Sukurkite iliuziją, kad tokios ilgos ir riestos blakstienos yra natūralios.

Netinka: Jei nesiruošiate eiti į Helovino karnavalą ar fotografuotis meninėms nuotraukoms, geriau nesiklijuokite itin ilgų ir spalvotų blakstienų. Atrodysite ne tik juokingai, bet ir mirksėti bus sunku.


Antakiai
Tinka: Suteikite jiems formą, kruopščiai sušukuokite ir sutepkite antakių želė. Negailėkite laiko savo antakiams, juk jie - tarsi puošnūs rėmai veidui.

Netinka: Neišpešiokite jų visai. Panėšėsite į ruonį, o nupiešti brūkšneliai kitiems kels juoką.


Bronzinė pudra.
Tinka: Bronzinė pudra suteiks jūsų veidui gyvumo, jei naudosite ją vietoj skaistalų.

Netinka: Jokiu būdu nebandykite jos naudoti vietoj pudros. Ypač jei turite šviesią odą. Kitaip atrodysite tarsi nevykusiai užsitepusi savaiminio įdegio kremo.


Skaistalai
Tinka: Skaistalų užtenka tik trupučio. Juk turite atrodyti sveikai nuraudusi, o ne suplukusi.

Netinka: Skaistalai neturi turėti aiškaus kontūro ir būti pernelyg ryškūs. Kas nors dar gali pamanyti, kad bandėte kopijuoti savo vaikystės lėlę su nupieštais skruostais.


Ryškūs nagai
Tinka: Jei jau nusprendėte rinktis ryškų nagų laką, pasistenkite, kad rankų oda būtų graži, nagai - vienodo ilgio, o nagų lakas - padengtas lygiai.

Netinka: Vos tik ryškus nagų pradėjo luptis, iškart nuvalykite nagų laką acetoniniu valikliu. Juk atsilaupę ryškiai nulakuoti nagai labai traukia akį.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image




Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 05 24, 14:17)
Aš dažyčiaus ryškiau, t.y. tamsiau, nes šiuose foto matosi tik apvedimas, o šešėlių beveik ne  g.gif  Nebent visai nesidažote, tuomet toks variantas gal ir tiktų  ax.gif

As beveik nesidazau... blush2.gif kai pamaciau veidrody,norejau svelnesnio... ax.gif siaip kazkaip realiai man jis tamsiau atrodo,nei nuotraukose...
Atsakyti
Gal galite profesionales pasakyti, is ko susideda tas "duminis" makiazas? 4u.gif

As tai suprantu, kad seseliai vis tiek naudojami g.gif T.y. pacios akys apvedamos juodai, tada isskirstomas apvedimas, tepama tamsiai pilku seseliu, akiu krastai kiek sviesiau (arba atvirksciai pagal akiu forma)..

Ar ne? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 24, 14:21)
Siek tiek teorijos smile.gif
Geriau išvis jokio makiažo, negu per daug arba nevykusio. Makiažas turi būti tobulas ir atrodyti natūraliai bei išryškinti visus gražius jūsų veido bruožus.Perskaitykite straipsnį ir pasitikrinkite, ar viską darote teisingai.


geriau eisiu su ruzavom akim negu isvis be jokio makiazo rolleyes.gif nelabai supratot matau mano klausimo.. ale bala nemate, keleta pavyzdeliu jau radau.. ir vistik manau nereikia aklai laikytis tu sausu taisykliu rolleyes.gif
beje, nelabai isivaizduoju melynakes su rudais seseliais unsure.gif man labiau pilki seseliai atrodytu artimesni rolleyes.gif beje kazkodel ir radau vienam straipsnyje, kad:
The brown eye shadow is also not recommended. Like the blue color, it will distract the attention from your eyes. Brown is the opposite of blue so it would not make you look good.

tai dar syki patvirtina, kad nereiktu aklai taikyti taisykliu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazgelis: 24 gegužės 2010 - 14:48
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 24, 14:48)
Gal galite profesionales pasakyti, is ko susideda tas "duminis" makiazas? 4u.gif

As tai suprantu, kad seseliai vis tiek naudojami g.gif T.y. pacios akys apvedamos juodai, tada isskirstomas apvedimas, tepama tamsiai pilku seseliu, akiu krastai kiek sviesiau (arba atvirksciai pagal akiu forma)..

Ar ne? rolleyes.gif


Ne profesionalė aš , bet taip. eina pilki ar juodi šešėliai.
Turėjau omeny, kad spalvoti jokie man netiks biggrin.gif
Atsakyti
"Netinka: Tamsiai pilkais, juodais ir tamsiai rudais šešėliais gausiai nuteptos akys iki pat antakio pavers jus vampyre arba zombiu."

Niu tikrai, kad siaubelis butu toks vaizdelis - neteko net per karnavala matyti biggrin.gif
Cia man wub.gif
Atsakyti
duminiam pagrinde tamsus seseliai naudojami, bet nebutinai juodi.. griztant prie rozines:

user posted image nu kokia sexi jin man lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazgelis: 24 gegužės 2010 - 15:05
Forget, bet kiek ziuriu tuos duminius, tai minimaliai sidabrinio arba balto seselio ivedama - ar i kampucius akiu, ar po antakiais - pagyvinimui makiazo matyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 24, 16:04)
Forget, bet kiek ziuriu tuos duminius, tai minimaliai sidabrinio arba balto seselio ivedama - ar i kampucius akiu, ar po antakiais - pagyvinimui makiazo matyt g.gif


Gali būt, aš po teisybei pati niekada tokio nesugebėčiau pasidaryti. Tiesiog oranžinės spalvos pas mane nemažai akcentuose, tai kai šnekėjau su kosmetologe lb jau negražu būtų kaip nor smėlynai ar ružavai akis pridažyt. Aišku skonio reikalas biggrin.gif Tai priėjom prie dūminio varianto.
Nesitikiu, kad kaip zombis atrodysiu, nes niekas manęs juodais šėšėliais iki antakio nedažys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 05 24, 14:40)
geriau eisiu su ruzavom akim negu isvis be jokio makiazo  rolleyes.gif  nelabai supratot matau mano klausimo.. ale bala nemate, keleta pavyzdeliu jau radau.. ir vistik manau nereikia aklai laikytis tu sausu taisykliu  rolleyes.gif
beje, nelabai isivaizduoju melynakes su rudais seseliais  unsure.gif  man labiau pilki seseliai atrodytu artimesni  rolleyes.gif  beje kazkodel ir radau vienam straipsnyje, kad:
The brown eye shadow is also not recommended. Like the blue color, it will distract the attention from your eyes. Brown is the opposite of blue so it would not make you look good.

tai dar syki patvirtina, kad nereiktu aklai taikyti taisykliu  tongue.gif


Man irgi uzkliuvo melynake su rudos spalvos seseliais..kazkaip nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 05 24, 16:04)
duminiam pagrinde tamsus seseliai naudojami, bet nebutinai juodi.. griztant prie rozines:

user posted image nu kokia sexi jin man  lotuliukas.gif

user posted image


Pirma tai kaip mirtiše iš Adamsų bigsmile.gif biggrin.gif

O va antra man visai patiko, tik įdomu kaip atrodo pilnas vaizdas iš priekio
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 24, 14:48)
Gal galite profesionales pasakyti, is ko susideda tas "duminis" makiazas? 4u.gif

As tai suprantu, kad seseliai vis tiek naudojami g.gif T.y. pacios akys apvedamos juodai, tada isskirstomas apvedimas, tepama tamsiai pilku seseliu, akiu krastai kiek sviesiau (arba atvirksciai pagal akiu forma)..

Ar ne? rolleyes.gif



Na tikras duminis makiazas yra labai sunkus ir netinkamas nuotakai, nes ne tik akys bet ir visas vokas iki linkio apvedamas ir uztusuojamas juodu piestuku, veliau su spec. sepeteliu jis retusuojamas krastuose ir tik tuomet dedamas tamsus seselis, kuris gali buti juodas arba tamsiai rudas (beveik juodas). veliau dedamos bazines spalvos t.y. kuno spalvos ar pieno.... Na jis atrodo sunkiai ir ryskiai...

Bet duminis makiazas gali kisti, galim keisti spalvas ir atspalvius, taip pat pasirinkti intensyvuma ir t.t.... ta ka jus cia sudejot tai tik duminio makiazo atmainos mirksiukas.gif kurios man asmeniskai labai patinka daryti jei joms tinka tai,...

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti