Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

Su suknele LT nuotaka wub.gif

Papildyta:
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey/Tea: 22 gegužės 2010 - 18:52
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 22, 12:27)
As tikrai zinau, kad darysiu tamsu duminiu akiu makiaza, nes esu tamsiaplauke, todel kontrastas bus super su balta suknele ax.gif Ir foto tamsios akys kaip graziai atrodo wub.gif Nes visokie balti ir sidabriniai seseliai man asmeniskai netinka.

man vulgariau atrodo perlamutriniai ar sidabriniai seseliai, nei duminis juodas akiu makiazas nuotakai.

QUOTE(Katinas79 @ 2010 05 22, 12:40)
niekas nepasake... tik manau, kad nuotaka turi atrodyti bent jau ne kaip i naktini kluba susiruosusi... mirksiukas.gif o prie tokio makiazo ir suknele turetu buti ne tradicine
Papildyta:
ir as greiciausiai toki darysiu, tik taip kad ne vulgariai atrodytu...


sia tema galima daug diskutuoti.. gal ir suknele bus netradicine jei toks makiazas?
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 22, 20:53)
Su suknele LT nuotaka wub.gif

Papildyta:
smile.gif


bet jos makiazas tai toks svelnesnis, ne taip kaip Evos Longorijos ax.gif
Atsakyti
Reiketu ilgiau paieskoti duminio makiazo LT nuotaku, nes visos su jau minetais baltais arba sidabriniais g.gif

O evute tai visada su 3 sluoksniais priklijuotu blakstienu biggrin.gif Truputi susvelninus visai liuks butu rolleyes.gif
Papildyta:
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 22, 21:46)
Reiketu ilgiau paieskoti duminio makiazo LT nuotaku, nes visos su jau minetais baltais arba sidabriniais g.gif

O evute tai visada su 3 sluoksniais priklijuotu blakstienu biggrin.gif Truputi susvelninus visai liuks butu rolleyes.gif
Papildyta:
4u.gif


man jos makiazas lb grazu ir tinka tos blakstienos jai wub.gif isvis kaip moteris ji man lb grazi wub.gif o lietuvaites tai matyt dar bijosi darytis tokius makiazus, kad vos tik vienas pavyzdukas g.gif
Atsakyti
Paskutiniame man grazios lupos Limos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey/Tea: 22 gegužės 2010 - 19:51
sis man grazus wub.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
LT nuotaka :

O GUCCI idetame blakstienos negrazios -sulipe g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey/Tea: 22 gegužės 2010 - 19:54
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 22, 21:53)
O GUCCI idetame blakstienos negrazios -sulipe g.gif


as itariu, kad jos cia priaugintos g.gif
Atsakyti
user posted image

cia man visai netikes makiazas, niekas neretusuota. nekaip atrodo blush2.gif
Atsakyti
Man asmeniskai irgi nei tinka nei patinka tie visi sidabriniai, zydri, o ypac dar jei perlamutriniai, seseliai.. ax.gif O geriausiai, kai tie blizgus perlamutriniai foto gaunas kaip blynai kokie.. doh.gif Daug idedat tokiu graziu, akys tamsios ryskios, bet daryta ant tamsios odos modeliuku, visai kitaip ziurisi, nei butu ant lietuvaiciu..reikia ryskiu bruozu. O man sitas labai patinka, bandysiu darytis kazka tokio, akys zalsvos mano.. 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Aga, sitas grazus bigsmile.gif As panasiu akiu, tai tiktu ax.gif As galvoju vis tiek pries vestuves reikes irusti soliariume (zinoma, ne iki markavumo), plaukus tamsiau dazysiu, antakius ryskins - taip kad neturetu iskristi is konteksto ryskios akys su blakstienu kuoksteliais rolleyes.gif
Atsakyti