Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

laurindre super žvakė

akvilyte geresnė idėja eglutei iš vestuvinės puokštės nei palikt ją rinkt dulkes lotuliukas.gif thumbup.gif

susiena aš visai nepagalvojau doh.gif kad galiu tas eglutes pasidaryt iš savo papūgų plunksnų, dabar kaiptik meta tongue.gif tongue.gif idėja liuks,, tokias mačiau pernai prieš šventes saulutėj wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Supo @ 2005 12 15, 18:40)
Saunios egles.. fainos labai.. A tos trys paskutines is ko jos padarytos?  g.gif


Jos padarytos iš stručio plunksnų, kurios nudažytos. Pas mane namuose viena nedažyta plunksna, kurią parvežė tėtis nuo stručių augintojų. Manau, kad didžiuosiuose miestuose, floristikos parduotuvėse jų turėtų būti. Tarp kitko šitas plunksnas galima plauti, išdžiovinti fenu tada jos atrodo super.
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2005 12 15, 18:37)
Dar kartą pakartosiu atsakymą, nes anoj temoj jau rašiau. Aš lazdelių nepirkau, tiesiog prieš kelis metus gavau dovanų, lazdelėm dekoruotą vazelę, wub.gif  tai dabar sėkmingai išardžiau tą dekorą ir panaudojau kitam derkorui. thumbup.gif  O buvau radusi pirkti gėlių parduotuvėje S.Daukanto gatvėje, tik man pasirodė per brangu už vieną pagaliuką mokėti 85 cnt. schmoll.gif  Man pačiai jų pritrūko, bet už žvakės nesimato. g.gif  Klausiau floristų parduotuvėje, tai sakė, kad šiuo metu neturi. schmoll.gif  O šiaip toj parduotuvėje tikrai labai daug visokiausių dalykėlių, kelis kartus nuvažiavau, vaikščiojau vaikščiojau, bet iš tokios gausos nieko ir neišsirinkau. doh.gif  doh.gif Ji yra žardės iki pašonėje, jei ką domona ax.gif  4u.gif


ačiū už atsakymą...na jooo 85ct už lazdelę brangu, nors šiaip toj parduotuvėj daukanto gatvėj labai viskas brangu, nors šiaip iš tiesų labai gražu ir profesionaliai atlikta..
Kažin gal prieskonių parduotuvėj būtų galima rasti...


va aš šiandien išsitraukiau kalėdinių žaisliukų, blizgučių maišą...tai greit padariau primityvias kompozicijas... rimtesnėm užsiimsiu gal ryt vakare gal šeštadienį
Atsakyti
katik padariau tokią eglutę...bet tik padarius pamačiau , kad čia lyg ir prancūzų vėliava...nu ką vive le france.... kitokių blizgučių neturėjau... ryt jeigu nusipirksiu padarysiu normaliai
Atsakyti
pranc8z7 ar ne bet atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, oi okių grozybių jus cia pridare smile.gif , net pavydas ima. Bet apie namus pamirs galiu, nera laiko. Bet turiu viena prasyma- gal kas turi kokiu kalediniu trafaretu (kad galeciau is popieriaus iskirpt ir ant langu su pradinukais klijuot). Iš anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flame @ 2005 12 15, 19:15)
as cia gal ne i tema, bet nzn kur klausti, tai klausiu blush2.gif kur kaune yra kokie floristikos prekiu saloneliai ar parduotuvytes ar kas ?

is anksto aciu 4u.gif


cia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2005 12 14, 09:02)
Jūsų prašymu pakartoju nuotrauką
user posted image

Fantastika thumbup.gif thumbup.gif , Kastaneda, tu tikra šaunuolė ne tik mezgi, bet ir dar visokias grožybes kuri thumbup.gif
Mergaitės, darbeliai visų be žodžių thumbup.gif
Atsakyti

QUOTE(laurindre @ 2005 12 15, 18:37)
tik man pasirodė per brangu už vieną pagaliuką mokėti 85 cnt.

tikrai daug pigiau pirkt prieskonių parduotuvėse tas lazdeles... tik jos buv trumpesnės ir ne tokios taisyklingos, bet man pvz neg gražiau blush2.gif pernai labai ilgai jų ieškojau, ir nepamenu kur radau doh.gif o šiemet vėl reikia doh.gif

QUOTE(flame @ 2005 12 15, 19:15)
as cia gal ne i tema, bet nzn kur klausti, tai klausiu blush2.gif kur kaune yra kokie floristikos prekiu saloneliai ar parduotuvytes ar kas ?

vydūno alėjoj, eden park, paskui senukuose draugystės gatvėj, dar faina pardė virš pilies "IKI"...

QUOTE(eMAr @ 2005 12 15, 19:36)
Aš tai cinamono lazdelių esu pirkus Bazėj, prieskonių krautuvėj blush2.gif Tik neprisimenu, kiek kainavo g.gif  doh.gif

tikrai pigiau nei 85cnt... man rodos už pakelį tiek mokėjau.. nu kad nebuvo brangu kiek pamenu thumbup.gif

QUOTE(Saulėgrąža @ 2005 12 15, 19:44)
tokias mačiau pernai prieš šventes saulutėj  wub.gif

ir šiemet maximoj yra rų pūkinių eglučių wub.gif man jos toookios wub.gif kainuoja 25lt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kucikė @ 2005 12 16, 08:37)
tikrai daug pigiau pirkt prieskonių parduotuvėse tas lazdeles... tik jos buv trumpesnės ir ne tokios taisyklingos, bet man pvz neg gražiau blush2.gif  pernai labai ilgai jų ieškojau, ir nepamenu kur radau doh.gif  o šiemet vėl reikia doh.gif
vydūno alėjoj, eden park, paskui senukuose draugystės gatvėj, dar faina pardė virš pilies "IKI"...
tikrai pigiau nei 85cnt... man rodos už pakelį tiek mokėjau.. nu kad nebuvo brangu kiek pamenu thumbup.gif
ir šiemet maximoj yra rų pūkinių eglučių wub.gif  man jos toookios wub.gif  kainuoja 25lt rolleyes.gif



O kurioj vietoj Vyduno alejoj? nemaciau... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Supo @ 2005 12 16, 12:26)
O kurioj vietoj Vyduno alejoj? nemaciau...  schmoll.gif

Važiuojant link Zoologijos sodo, po dešinia puse yra Eden park - kitoj gatvės pusėj KTU barakai mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti