Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

Labai gražios ir netradicinės eglutės... tongue.gif
Atsakyti
Saunios egles.. fainos labai.. A tos trys paskutines is ko jos padarytos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Supo @ 2005 12 15, 17:40)
Saunios egles.. fainos labai.. A tos trys paskutines is ko jos padarytos?  g.gif

Man atrodo, kad iš plunksnų ax.gif
Atsakyti
Reiks ardyt pagalve lotuliukas.gif fainos eglutes rimtai.. tik va is kur plunksnu tokiu dideliu gaut.. ir daug... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 12 13, 10:52)



Labai fainas atvirukas. Tik nelabai supratau ką naudoja. blush2.gif Kad tują tai supratau.
Atsakyti
QUOTE(Supo @ 2005 12 15, 17:56)
Reiks ardyt pagalve  lotuliukas.gif  fainos eglutes rimtai.. tik va is kur plunksnu tokiu dideliu gaut.. ir daug...  schmoll.gif

Gal floristikos parduotuvėse būna ax.gif
Pagailėk pagalvės, bus kieta miegot lotuliukas.gif
Atsakyti
Susiena, dėkui už nuostabius paveiksliukus ir nuorodas į darbelių puslapiukus. thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
laurindre , labai gražūs darbeliai, pakartiosiu konpkės klausimą o kur klaipėdoj pirkai cinamono lazdelių?
Atsakyti
QUOTE(Sinuhe @ 2005 12 15, 16:10)
Gal floristikos parduotuvėse būna ax.gif
Pagailėk pagalvės, bus kieta miegot lotuliukas.gif


Kad as airijoj tai nieko gero nerandu... schmoll.gif arba nemoku ieskot... Home focus parduotuve normali tai tik dublino centre yra, o ten ne visalaik tenka nuvaziuot..
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2005 12 15, 18:26)
laurindre , labai gražūs darbeliai, pakartiosiu konpkės klausimą o kur klaipėdoj pirkai cinamono lazdelių?


Dar kartą pakartosiu atsakymą, nes anoj temoj jau rašiau. Aš lazdelių nepirkau, tiesiog prieš kelis metus gavau dovanų, lazdelėm dekoruotą vazelę, wub.gif tai dabar sėkmingai išardžiau tą dekorą ir panaudojau kitam derkorui. thumbup.gif O buvau radusi pirkti gėlių parduotuvėje S.Daukanto gatvėje, tik man pasirodė per brangu už vieną pagaliuką mokėti 85 cnt. schmoll.gif Man pačiai jų pritrūko, bet už žvakės nesimato. g.gif Klausiau floristų parduotuvėje, tai sakė, kad šiuo metu neturi. schmoll.gif O šiaip toj parduotuvėje tikrai labai daug visokiausių dalykėlių, kelis kartus nuvažiavau, vaikščiojau vaikščiojau, bet iš tokios gausos nieko ir neišsirinkau. doh.gif doh.gif Ji yra žardės iki pašonėje, jei ką domona ax.gif 4u.gif
Atsakyti
as cia gal ne i tema, bet nzn kur klausti, tai klausiu blush2.gif kur kaune yra kokie floristikos prekiu saloneliai ar parduotuvytes ar kas ?

is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
Aš tai cinamono lazdelių esu pirkus Bazėj, prieskonių krautuvėj blush2.gif Tik neprisimenu, kiek kainavo g.gif doh.gif
Atsakyti