Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

QUOTE(laurindre @ 2005 12 14, 19:34)
Na va cia mano zvake, su cinamono lazdelemis!!!  rolleyes.gif


Žvakidė super lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O cinamono lazdeles pirkai Klaipėdoje g.gif
Atsakyti
Bandau įdėti dar kelis savo darbelius. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurindre: 14 gruodžio 2005 - 20:30
O čia dar keli darbeliai ax.gif
Atsakyti
bet jau grožis visa ko čia wub.gif atrodo visko norėčiau..... bet.....
nepamenu kurios langas labai gražiai papuoštas thumbup.gif bandysiu nukopint ir kažką panašaus padaryt pas savi blush2.gif
pernai dariau tokias kvepiančias eglutes: user posted image
o šiandien iš savo buvusios vestuvinės puokštės pasidariau sau eglutę į virtuvę blush2.gif : user posted image
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2005 12 14, 21:38)
bet jau grožis visa ko čia wub.gif  atrodo visko norėčiau..... bet.....
nepamenu kurios langas labai gražiai papuoštas thumbup.gif  bandysiu nukopint ir kažką panašaus padaryt pas savi blush2.gif
pernai dariau tokias kvepiančias eglutes: user posted image
o šiandien iš savo buvusios vestuvinės puokštės pasidariau sau eglutę į virtuvę  blush2.gif  : user posted image



Akvilyte[COLOR=blue], atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif, o is ko darei karkasa eglutes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vasaryte @ 2005 12 14, 20:41)
Akvilyte[COLOR=blue], atrodo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif, o is ko darei karkasa eglutes?  g.gif

ačiux blush2.gif kurios eglutės??? ta kur gyva tai smaigsčiau viską į tą žalią.. nžn kaip jis vadinas... o ta kur šiandien dariau tai karkakas iš tų pačių kur ir visa eglutė mirksiukas.gif
Atsakyti
laurindre is ko padaryta tavo auksine kompozicija? ar tik ne vaisiai apipurksti auksu? blush2.gif blush2.gif nuostabus darbelis thumbup.gif
Atsakyti
Čia baltą žvakę apviniojau auksine dekoratyvine juostele ir prisegiau džiovintas citrinas ir bananą apipurkštą auksiniu laku. rolleyes.gif
Atsakyti
Radau dar vieną tokią paqčią temą, taigi įdėsiu ir čia savo pirmąjį darbelį

user posted image
Atsakyti
Čia nykštukai ant mano darbo stalo
Atsakyti
Čia eglutė mano darbo kabinete su tokiais pat nykštukais
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2005 12 14, 20:38)
o šiandien iš savo buvusios vestuvinės puokštės pasidariau sau eglutę į virtuvę  blush2.gif  : user posted image

bigsmile.gif kaip gražu thumbup.gif
Atsakyti