Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

QUOTE(bonda @ 2005 12 13, 12:13)
parodykit koki pvz is to veioko g.gif labai idomu mirksiukas.gif


Kai grįš fotikas į namus, galėsiu nufotkinti ir paprašysiu jūsų įkelti paveikslėlius, tiesa tai gali būti ir po naujųjų, bet manau kad nieko, bus naujų įdėjų kitiems metams wub.gif
Atsakyti
merginos!!!!ten kur padariusi Ram164 ta vazele (na kur su dirbtiniu sniegu), beje autorei labai graziai ispuosti namau:)bravo!!!! bet as noriu pasakyti...kad nereiketu pirkti sniego!!!!galima deti vietoj jo druska...arba soda...As taip pat darau tokias puokstes:)atrodo super.
Atsakyti
kitik ir mano buvo gimusi mintis, apie kiek kitoki ,,namini "sniega smile.gif biggrin.gif .Reiks ismegint su soda arba smulkia druska, manau turetu visai neblogai atrodyt smile.gif
Atsakyti
Aciu Kastaneda 4u.gif meginsiu kazkaip as nusipiesti gera taisyklinga trafareta ir darysiu ziozdackas biggrin.gif
Jumi, nu einu ieshkot... bet va drauge kaip tik pasiule knyga kur yra pauksciu lankstymo menas sudetas, tai turbut rytoj jau vaziuosiu skolintis ir lankstysiu wub.gif
kitik, super ideja.. as apie ja pagalvojau tik tada kai sniega idejau.. be to, pas mane druska labai smulkii su jodu biggrin.gif tai reiktu stambesnes ieshkoti...
vis mastau ka dar grazauspadarius siemet, bet nelabai turesiu kur padeti savo dideliuose namuose, nes dar baldu ne visur yra blush2.gif smile.gif bet galima pasipraktikuoti kitiems metams wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ram164 @ 2005 12 13, 20:27)
gal kuri zinot nuoroda kokia kur gerves parodytos kaip sulankstyt?

Pažiūrėk čia
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 12 14, 16:32)

aha, kazkas panashaus, bet tokiu gerviu nera.. nu bet ir sudetingai parodyta.. reiks imtlapa ir kukuot prie moniko tongue.gif
Atsakyti
Ram164 paziurek cia, paskutinis mano postas :
http://www.supermama...st=0&p=3253536
Atsakyti
Gal ir gera ideja vietoj dirbtinio sniego naudoti druska ar soda, mat dirbtinio sniego maiselis- toks visai nedickas SEnukuose kainuoja 6Lt su centais.
Bet vietoj druskos gal geriau cukrus, ypac jei yra namie mazu vaiku... doh.gif
Atsakyti
Na va cia mano zvake, su cinamono lazdelemis!!! rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurindre: 14 gruodžio 2005 - 18:54
Laurindre, super zvake.. tikrai labai graziai atrodo.. o ta gelyte dirbtine ar tikra?
Atsakyti
laurindre tiesiog nuostabi kompozicija ! thumbup.gif thumbup.gif truksta zodziu kokie grazus jusu visu darbeliai 4u.gif saunuoles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Supo @ 2005 12 14, 19:23)
Laurindre, super zvake.. tikrai labai graziai atrodo.. o ta gelyte dirbtine ar tikra?


Gėlė dirbtinė. Aišku turėjo būti truputi mažesnė, bet sunku tokią rasti. g.gif
Atsakyti