Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

Ram164, trūksta žodžių wub.gif kaip šventiškai papuošti namai thumbup.gif
Atsakyti
Nu Ram ir pasidarbavai su savo mergytem thumbup.gif Ka tetukas i tai? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_agnute_ @ 2005 12 13, 22:18)
o kokia ,, dirbtinio" sniego kaina? gal kaunietes zino kur butu galima jo kaune isigyti?

Kainos nežinau, bet tikrai mačiau Kaune Shetelingo parduotuvėje prie Lituanicos 4u.gif
Atsakyti
Jūsų prašymu pakartoju nuotrauką
user posted image
O čia mano puokštė iš visokių likučių sulipdyta
user posted image
Atsakyti
O kur Vilniuje yra ta parduotuvė?
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2005 12 14, 09:02)
Jūsų prašymu pakartoju nuotrauką
user posted image
O čia mano puokštė iš visokių likučių sulipdyta
user posted image


Nuostabu thumbup.gif daugiau nėra ką pridurti ok.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2005 12 14, 10:42)
Nuostabu  thumbup.gif daugiau nėra ką pridurti ok.gif  good.gif



Ram164, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , nezinau, ka dar butu galima pridurti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Taip galima pasigaminti gražių eglutės žaisliukų iš nereikalingų kompaktų. thumbup.gif
Atsakyti
Aciu mergaites, nu stengiausi. Gide, vyras kabino su manim, nes man rankyciu tai kelti dabar negalima... tai paskui abu dziaugemes savo darbaias wub.gif Bet namas be proto didelis, tai papuoshiau tik svetaine,kitais metais su leliukais jau puoshim irlaptus tokiom eglinem girliandom...alia kad jos velnishkai brangios, tos graziosios...
Kastaneda, tu mane gali paprotinti kaip darai tokias taisyklingas zvaigzdutes? nu niekaip man nesigauna biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Ram164, žvaigždučių aš turiu tokių ant lubų lipdomų vaikų kambaryje - tai nuėmiau ir ant porolono uždėjus pjausčiau, o po to nupurškiau 4u.gif Tos žvaigždutės labai gražiai atrodo suvertos ant vielos, senoje temoje yra mano nuotrauka, jei įdomu...
Susiena, kompaktų idėja thumbup.gif thumbup.gif , aš šiemet vienam renginiui nupurškaiu kompaktus auksu, dabar dar lipdysiu ant jų ką nors...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastaneda: 14 gruodžio 2005 - 12:33
QUOTE(NRima @ 2005 12 13, 20:02)
Na iš to vailoko kerpamos įvairios figuros (kalėdų senis, elnias ir pan.) ant jų uždedama dar kitos spalvos vailoko ir puošiama visokiom akutėm ir pan. Bet panašu, kad pas mus to vailoko nėr pirkt tongue.gif


veiloka galit pakeisti paltine medziaga arba pacios jo pasigaminti,as visai netycia pasidariau per karstam vandeni isplovus ir per stipriam grezime isgrezus vaikiska naturalios vilnos pleduka biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
QUOTE(Ram164 @ 2005 12 13, 20:27)
Sveikos,
prisiskaiciau cia graziu ideju ir prisiziurejau nuotraukyciu ir kai ka pati padariau. gal bus kitoms ideju  smile.gif  labai labai aciu mergaites uz mintis! Burbuliukai labai mums zidinuka papuoshe, zvakide ir vaza irgi taip Kaledishkai atrodo.. o gerves tai taip graziai supuojasi...tik va beda nemoku as gerviu lankstyt  verysad.gif cia mums kazkada puoshe vestuvems sale, tai nusikabinau ir va dabar pasipuoshiau.. gal kuri zinot nuoroda kokia kur gerves parodytos kaip sulankstyt? Ir dar girlianda idejau, zodziu mes ja pritvirtinom prie lubu  ax.gif nuostabiai atrodo(gal tik nuotrauka neryshki) wub.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai jauku ir grazu,del gerviu lankstymo,paziurek Origami emoje,as paskutini karta daug nuorodu idejau ir tikrai pauksciu lankstymas turetu juose buti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu šaunuolės mamytės šaunuolės bigsmile.gif 4u.gif tiek gražių darbelių Norėčiau ir aš ką nors tokio parodyti ale, kad viskas ką turėjau išdalinta, dovanota g.gif . Bet idėjų tai čia kalnai wub.gif
Atsakyti