Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

QUOTE(mylinemyli??? @ 2006 12 06, 08:58)
Ačiū už pagyras  tongue.gif
Atsakau visom besidominčiom.
Eglės pagrindas į piramidę susuktas storesnis popierius, kurį apklijavau kosmetinės vatos lapeliais ir karoliukais.

"Ledo" dekoracija iš paklijavimo medžiagos - fizelinas berods. 1m kainuoja apie 1,5Lt


Aa taip ir galvojau kad ir vatos diskeliu mirksiukas.gif o man idomu kaip cia pasidaryti eglyute is plauso. Turbut pirmiausia reik tureti vielinius griaucius ir paskui vynioti ta plausa aplinkui ane?


Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2006 12 06, 11:53)
o man idomu kaip cia pasidaryti eglyute is plauso. Turbut pirmiausia reik tureti vielinius griaucius ir paskui vynioti ta plausa aplinkui ane?

Pati nedariau niekada, bet aukščiau buvo daug apie tai rašyta mirksiukas.gif Piramidę susuki iš kartono, o tada apsuki plėvele, kad po to plaušinė eglutė lengviau nusiimtų. Ir ant plėvelės suki plaušą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 06 gruodžio 2006 - 12:13
Žinau, kad kažkur mačiau, bet dabar niekur nerandu puokštės iš mandarinų... Gal kas matėt?
Atsakyti
nu pasirodysiu ir as savo advento puokstele blush2.gif tik itorija ui kokiilga mn su ja doh.gif sugalvoju, kad noriu advento puokstes is gyvu sakeliu, dej nikur prikti negavau, nes dar neprekiavo doh.gif o miskuose jeigu yra bet prieiti neina, nes tokie bruzgynai doh.gif taigi nusprendziau darytiviska is dirbtinu: viska susiprikau dirbtinas sakeles, kankoreziaia beje naturalus,ir tujos sakeles naturalios viska kita pirkta parduotuvej, dar pirkau tokiu oranziniu blizguciu, viskas mazdaug kartu su zvkem ir viskuom kitu kinavo viskas man apie 20 euru doh.gif pasidariau as ta puokste siaiap ne taip ju kiek dziaugsmo buvo tai ne tas zodis thumbup.gif ....po keliu dienu parduotuvese atsirado kazkas panasaus bet tik uz 9 eurus doh.gif blink.gif mniau nusisuasiu, o be to dar po keliu dienu atsirado jau pardavimuose nturaliu sakuciu verysad.gif nu nusivyliau sakiau daugiau tokiu nedarysiu, nu bet vis tiek grazu, ypoac ka ivakare uzsidegi zvakutes wub.gif
http://s98.photobuck...kaledine006.jpg nesuprantu man neleidzia ikelti paveiksliuku unsure.gif
raso, kad Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami nieko nesuprantu vienur leidzia is ten pat ikelti kitur ne doh.gif

Atsakyti
roka, ir sita eglute super thumbup.gif as kazka panasaus irgi zadu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*gidryte* @ 2006 12 06, 13:14)
nu pasirodysiu ir as savo advento puokstele  blush2.gif
nesuprantu man neleidzia ikelti paveiksliuku  unsure.gif
raso, kad Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami nieko nesuprantu vienur leidzia is ten pat ikelti kitur ne  doh.gif


Man truksta spalvu blush2.gif O dar, kad kvepetu itariu as cinamono lazdeliu prikaisiociau (maciau Dunnes Stores yra pirkti), perristus su kokiu raudonu kaspiniuku/ juostele.

Keista, man tavo nuotrauka leidzia ikelt g.gif
Atsakyti
mamytes, skubiai reikia jusu patarimo smile.gif turiu padaryti voveres uodega dukrai kaledu vakareliui...nesugalvoju, is ko daryt, kad uodega atlaikytu sokius, lakstymus ir pan....gal galit ka patarti?
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2006 12 06, 13:11)
Man truksta spalvu  blush2.gif O dar, kad kvepetu itariu as cinamono lazdeliu prikaisiociau (maciau Dunnes Stores yra pirkti), perristus su kokiu raudonu kaspiniuku/ juostele.

Keista, man tavo nuotrauka leidzia ikelt  g.gif

kazkaip man taip susviete, kad noriu oranzines, tiksliau mciau vienoj pardej man labai graziai atrode blush2.gif bet tik, kad man tai nesigavo blush2.gif
reiks praeiti dunnes stores, ir paziureti, nes man irgi kvapu truksta, dekui uz info, niekad akis nebuvo uzkliuvus uz cinanamonio lazdeliu 4u.gif
o nejo ikelti todel, kad blogai keliau doh.gif blush2.gif

QUOTE(ziogelis2 @ 2006 12 06, 14:15)
mamytes, skubiai reikia jusu patarimo smile.gif turiu padaryti voveres uodega dukrai kaledu vakareliui...nesugalvoju, is ko daryt, kad uodega atlaikytu sokius, lakstymus ir pan....gal galit ka patarti?

as esu dariusi spektakliuku is kliuko, o kad butu forma uodagytes, tetis buvo padares toki karkasa is stipros vielos islaike liuks thumbup.gif
Atsakyti
Merginos visu jusu darbeliai thumbup.gif smile.gif, daug nauju ir nematytu ideju, aciu jums
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2006 12 06, 13:29)
roka, ir sita eglute super thumbup.gif as kazka panasaus irgi zadu blush2.gif

Būtinai įkelk nuotraukytę drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*gidryte* @ 2006 12 06, 13:14)
nu nusivyliau sakiau daugiau tokiu nedarysiu, nu bet vis tiek grazu, ypoac ka ivakare uzsidegi zvakutes  wub.gif

Dabar nusipirkti gali beveik viską, bet kai padarai pats, visai kitas jausmas bigsmile.gif Ir pats gamybos procesas juk tokią šventinę nuotaiką sukuria smile.gif

QUOTE(ziogelis2 @ 2006 12 06, 15:15)
mamytes, skubiai reikia jusu patarimo smile.gif turiu padaryti voveres uodega dukrai kaledu vakareliui...nesugalvoju, is ko daryt, kad uodega atlaikytu sokius, lakstymus ir pan....gal galit ka patarti?

Kažkur yra temelė apie Kalėdines kaukes, gal ten daugiau patarimų gautum g.gif
Atsakyti
http://i122.photobuc...pg?t=1165417273
http://s122.photobuc...nt=DSC01819.jpg
Atsakyti