Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

sveikos.turiu jums vieną idėją kaip pasipuošti kalėdinę eglutę.smagiausia,kad tai galima daryti su vaikais smile.gif
žaisliukus eglutei galima pasidaryti iš žemės riešutų,bet iš tų,kurie kevaluose.juos reikia nudažyti su guašu.palaukti kol nudžius.perverti su adata kokią ploną juostelę ar siūlą gražų ir bus žaisliukas.atrodo labai fainai.o svarbiausia nedūžta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2006 12 05, 09:00)
Sveikutes, as labai noreciau pasidaryti burbulus is siulu , na kur aplink baliona apvijoni siulus ir juos istepi lipalu, jie sudiuzna m ta baliona susprogdini ir lieka baltas burbulas.
Gal kas galite pasakyti kaip ten viska reikia daryti ir koki lipala naudoti - gal tinka paprasti skysti klijai?



Iš siūlų gali pasidaryti ir tokių - http://www.rojaussod...4...;p=1&id=899 , močiute man iš karto kvepia biggrin.gif
Atsakyti
Noriu ir aš pasigirti savo egle.. Planuose yra trys skirtingo aukščio. Ir dar ledo dekoracija, o čia iš kito šono. Gaila, kad ji greitai "ištirps" mūsų katinėlio smalsumo dėka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylinemyli???: 06 gruodžio 2006 - 09:00
QUOTE(mylinemyli??? @ 2006 12 06, 08:57)
Noriu ir aš pasigirti savo egle.. Planuose yra trys skirtingo aukščio. Ir dar ledo dekoracija, o čia iš kito šono. Gaila, kad ji greitai "ištirps" mūsų katinėlio smalsumo dėka smile.gif

labai grazu wub.gif
is ko sita eglute? rolleyes.gif ir kokia tos dekoracijos medziga?
Atsakyti
čia mano kalediniai vainikai 4u.gifmano kalediniai vainikai
Atsakyti
Padirbinau dar vieną eglutę blush2.gif Dariau darželiui, tai biški pagailėjau dekoracijų ir gražaus uzbono tongue.gif :
eglutė iš šakelių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 06 gruodžio 2006 - 09:24
QUOTE(mylinemyli??? @ 2006 12 06, 08:57)
Noriu ir aš pasigirti savo egle..

Labai graži eglutė, iš kokios ji medžiagos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinemyli??? @ 2006 12 06, 09:57)
Noriu ir aš pasigirti savo egle.. Planuose yra trys skirtingo aukščio. Ir dar ledo dekoracija, o čia iš kito šono. Gaila, kad ji greitai "ištirps" mūsų katinėlio smalsumo dėka smile.gif

wub.gif super

QUOTE(apsinge @ 2006 12 06, 10:12)
čia mano kalediniai vainikai 4u.gifmano kalediniai vainikai

labai gražu wub.gif thumbup.gif ,
Atsakyti
QUOTE(mylinemyli??? @ 2006 12 06, 08:57)
Noriu ir aš pasigirt

Oho thumbup.gif Iš ko padaryta eglutė, o kaip ledo dekoracijas montavai?
Mačiau viename žurnale, atrodo "Burdoje" tokias dekoracijas iš ledo - į formelę su skyle, tipo keksams kepti, pridedama įvairių puošmenų, užpilama vandeniu ir užšaldoma. Po to tokiais "vainikais" puošiami medžiai po langais, gaminami lauko žibintai, galima juose serviruoti šaltus užkandžius arba desertus, dar papildomai juos įstačius į paprastą lėkštę, kad nevarvėtų ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 06 gruodžio 2006 - 09:36
Ačiū už pagyras tongue.gif
Atsakau visom besidominčiom.
Eglės pagrindas į piramidę susuktas storesnis popierius, kurį apklijavau kosmetinės vatos lapeliais ir karoliukais.

"Ledo" dekoracija iš paklijavimo medžiagos - fizelinas berods. 1m kainuoja apie 1,5Lt
Atsakyti
QUOTE(mylinemyli??? @ 2006 12 06, 09:58)
kosmetinės vatos lapeliais ir karoliukais.

Net nepagalvočiau bigsmile.gif Pirmas įspūdis buvo, kad ten druskos tešla ax.gif
Atsakyti
na ta eglutė iš vatos diskelių-pasaka, koks grožis, o kaip išradingai langus puošiat g.gif
Atsakyti