Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

Šestadienį buvau Rygoje, ten pilnai mieste pardavinėja pintus vainikėlius ir iš eglišakių ir iš pušų thumbup.gif , gal ir pas mus bus, dar niekur neteko matyti. g.gif
Buvo ir papuoštų, bet ne visi skoningai, gerai būtų tokį vainikėlį gauti, o jau tada galima ir pačiai pasipuošti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2006 12 04, 17:26)
į kokį parkelį,ar kaimyno sodą tongue.gif  lotuliukas.gif



kad sodu mieste nera, o parke buvau, nieko nerasta schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif visi medziai nugeneti, sakos surinktos ir isveztos....miskai visi privatus cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
o idomu ten sausos tos sakos ar "gyvos"...bet rase kad kvepia, tai turetu buti zalios blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2006 12 04, 14:51)
Šestadienį buvau Rygoje, ten pilnai mieste pardavinėja pintus vainikėlius ir iš eglišakių ir iš pušų thumbup.gif , gal ir pas mus bus, dar niekur neteko matyti. g.gif
Buvo ir papuoštų, bet ne visi skoningai, gerai būtų tokį vainikėlį gauti, o jau tada galima ir pačiai pasipuošti. thumbup.gif


nu jau toki nusipint tai ner lengviau,- surishi viela ratu, kloji ehlishakes, apsukdama gliukus viela ar siulu, floristine juostele. Va toki pasidariau per 15 min mirksiukas.gif
user posted image

QUOTE(b3b @ 2006 12 04, 19:22)
kad sodu mieste nera, o parke buvau, nieko nerasta schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  visi medziai nugeneti, sakos surinktos ir isveztos....miskai visi privatus cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif
o idomu ten sausos tos sakos ar "gyvos"...bet rase kad kvepia, tai turetu buti zalios blink.gif

Gi eik turgun ir gausi tu shaku, kokia cia beda?
Atsakyti
Gal galit padeti? kazkada senai senai buvau maciusi tokias snaiges is siauru juosteliu suraitytas, paveiksliukus "zingsnelis po zingsnelio" kaip jas daryti... bet dabar jau neberandu ju... gal galetumete parasyt nuorodele...? unsure.gif
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif Kur pirkot cinamonų lazdeles g.gif
Žiūrėjau maximoj, rimi, norfoj schmoll.gif nėra, vien tik maltas schmoll.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyras blush2.gif Idėją pagavau iš kažkurios čia įmestos nuotraukos smile.gif Šakelės sausos, rinkau pušyne. Bet šiandien pakeliui iš darželio prisirinkau dar vienai eglutei, net į gamtą nereikia važiuot mirksiukas.gif Nors ir ne pušinės, ale vistiek.
Atsakyti
QUOTE(nelle @ 2006 12 04, 23:57)
help.gif  help.gif  help.gif Kur pirkot cinamonų lazdeles g.gif
Žiūrėjau maximoj, rimi, norfoj  schmoll.gif  nėra, vien tik maltas schmoll.gif


Cinamono lazdelių būna pirkti specializuotose prieskonių parduotuvėse arba parduotuvėse kur prekiaujama visokiais ranku darbo muilais, vonios burbulais , ten jie turi ir kvepiančiu dalykėlių, tokių kaip cinamonas, džiovintos citrinos ir t.t., dar gali pasižiurėti floristikos prekių parduotuvėse arba tiesiog gėlių salone.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliuke @ 2006 12 04, 21:48)
Gal galit padeti? kazkada senai senai buvau maciusi tokias snaiges is siauru juosteliu suraitytas, paveiksliukus "zingsnelis po zingsnelio" kaip jas daryti... bet dabar jau neberandu ju...  gal galetumete parasyt  nuorodele...?  unsure.gif

Pažiūrėk čia:
snaigės dar kartą
Atsakyti
Senis šaltis
Čia labiau vaikučiams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nelle @ 2006 12 04, 21:57)
help.gif  help.gif  help.gif Kur pirkot cinamonų lazdeles g.gif
Žiūrėjau maximoj, rimi, norfoj  schmoll.gif  nėra, vien tik maltas schmoll.gif


Buvau šiandien Vilniuj "Shetelig`e" ir atrodo akis užkliuvo už cinamono lazdelių. Kaip supakuotos nepasakysiu, bet kad yra tai 90% .Pernai ten pirkau 3-4 lazdelės surištos vielutę per vidurį buvo.
Labai šaunių įdėjų čia radau, tik laiko nevisada randu visiems norimiems grožiams pasidaryti blush2.gif doh.gif .
Atsakyti
Gal gali parašyti bent apytikslį to "Shetelig`e" adresą ax.gif .
Atsakyti
Apytiksliai- Žirmūnuose mirksiukas.gif netoli Hyper rimi, Banginio, Thomas Phillips...
Atsakyti