Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

Labas darbštuolės 4u.gif Nebuvau įlindus kelias dieneles, o jau kiek grožybių prigaminote wub.gif
Aš pasigaminau štai tokią eglutę iš pušies šakelių. O kaip kvepia wub.gif
eglutė
QUOTE(Kozete @ 2006 12 03, 19:30)
Gal žinote kur Vilniuje yra sveriamų cinamono lazdelių arba mažais kiekiais supakuotų? Pasidariau pagal Akvilytę eglutę dabar beliko papuošti.  4u.gif

Pernai pirkau Maksimoj Akropoly, prieskonių skyriuj mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 04 gruodžio 2006 - 10:06
QUOTE(roka @ 2006 12 04, 10:08)
Aš pasigaminau štai tokią eglutę iš pušies šakelių. O kaip kvepia  wub.gif

thumbup.gif O kaip trvirtinai jas ir kuo?
Atsakyti
Prie ilgo storesnio pagalio siūlu prisukau kiekvieną šakelę, rišau tokia kaip kryžiuko forma, nežinau kaip aiškiau nupasakot doh.gif Tada pagalį į smėlį ir viskas smile.gif
Atsakyti
Roka,labai įdomiai,netradiciškai atrodo,nebloga idėja eglutei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2006 12 01, 17:50)

na kaip aš tau galiu nupasakot....kiekvienoj parduotuvėj skirtingai  smile.gif  apeik visur,kur pamatysi grąžtus,plaktukus ir kitokį "gėrį" tada jau atydžiau dairykis  mirksiukas.gif

dekui blush2.gif radau ir papirkau thumbup.gif

QUOTE(roka @ 2006 12 04, 11:08)

Aš pasigaminau štai tokią eglutę iš pušies šakelių. O kaip kvepia  wub.gif
eglutė




thumbup.gif labai labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2006 12 04, 10:14)
Prie ilgo storesnio pagalio siūlu prisukau kiekvieną šakelę, rišau tokia kaip kryžiuko forma, nežinau kaip aiškiau nupasakot  doh.gif Tada pagalį į smėlį ir viskas  smile.gif

Supratau maždaug išsivaizduoju 4u.gif Aš pagalvojau kad gal vielute tvirtinai reiks pabandyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2006 12 04, 10:08)
Labas darbštuolės 4u.gif Nebuvau įlindus kelias dieneles, o jau kiek grožybių prigaminote  wub.gif
Aš pasigaminau štai tokią eglutę iš pušies šakelių. O kaip kvepia  wub.gif
eglutė

Pernai pirkau Maksimoj Akropoly, prieskonių skyriuj  mirksiukas.gif



labai graži eglutė thumbup.gif
Prisisėmiau įdėjų, šiandien eisiu pirkt reikalingų medžiagų ir bandysiu daryt puošmenų kalėdinų ax.gif
Atsakyti
Kažkur forume mačiau labai kalėdiškai dekoruotus gėlių vazonėlius, tokiose raudonuose krepšeliuose, niekaip neberandu schmoll.gif
Atsakyti
Roka, kaip grazu, nu pasaka tiesiog...grynai mano skonio eglute padarei....
kaip pavydziu toms kas turi galimybiu visokiu gamtiniu medziagu prisirinkti.....o as dideliam mieste gyvenu ir apart dumu ir masinu nieko nematau, kur man tu saku dabar rasti? cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(b3b @ 2006 12 04, 13:59)
Roka, kaip grazu, nu pasaka tiesiog...grynai mano skonio eglute padarei....
kaip pavydziu toms kas turi galimybiu visokiu gamtiniu medziagu prisirinkti.....o as dideliam mieste gyvenu ir apart dumu ir masinu nieko nematau, kur man tu saku dabar rasti? cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif


turguj cool.gif , beje, shaku laupyt mishke niekam nepatarciau,- galit baudele uzhsidirbt nuo eigulio.
beje, galima ir ishvykon i mishka susiruoshti gamtiniu medziagu pasirinkt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 12 04, 16:06)
turguj cool.gif , beje, shaku laupyt mishke niekam nepatarciau,- galit baudele uzhsidirbt nuo eigulio.
beje, galima ir ishvykon i mishka susiruoshti gamtiniu medziagu pasirinkt rolleyes.gif

Roka eglutė thumbup.gif
O šakų tokioms mažoms eglutėms, tai tikrai daug nereikia. Galima į kokį miškelį nueiti ir paskabyti ax.gif Kur aš rinkau, tai net nesimato, kad skabiau. Suprantu, kad jei šakas pjausim ir tempsim namo, tai niekas nepagirs... 4u.gif
Atsakyti
į kokį parkelį,ar kaimyno sodą tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti