Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

kur man gauti taisyklingą eglutės formą,kurią galėčiau perkelti ant popieriaus?
Atsakyti
QUOTE(lanula @ 2006 11 28, 22:42)
O čia kalėdiniai ispanų/brazilų žurnaliukai:

http://www.craftladi...edoms-vt272.htm

ar siuntėtės,kuri nors?yra labai gerų darbelių 4u.gif
Atsakyti
Fantastika!!!!!!!!!1 daugiau nieko negaliu pasakyti...pagyrimai mamytems ir ne tik, kurios tokius grazius darbelius padare!!! As darau visada tokius medzius kaledinius. Kai galesiu atsiusiu Jums foto pasiziureti:)
Atsakyti
tesian apie karstus klijus. as nusipirkau juos ir noriu padaryt butelio formos karkasa kaip ir toki, bet kai apklijuoju tada ju neimanoma jau nuimti. gal kas zino, kaip juos nuimt? kuo reikia patept ar ka? gal kokiu aliejum?
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2006 12 02, 19:11)
tesian apie karstus klijus. as nusipirkau juos ir noriu padaryt butelio formos karkasa kaip ir toki, bet kai apklijuoju tada ju neimanoma jau nuimti. gal kas zino, kaip juos nuimt? kuo reikia patept ar ka? gal kokiu aliejum?

na jie jau nebenusiima wub.gif
Atsakyti
bet as esu maciusi zurnale, kad is ju padarytas karkasas. jie kazkaip nuimami yra. vat vienam zurnale parasyta: "kreida nupiesti norimus ornamentus ir ikaitintais klijais isvedzioti, po to detale nuimti" kazkaip tai padaryta g.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2006 12 02, 19:36)
bet as esu maciusi zurnale, kad is ju padarytas karkasas. jie kazkaip nuimami yra. vat vienam zurnale parasyta: "kreida nupiesti norimus ornamentus ir ikaitintais klijais isvedzioti, po to detale nuimti" kazkaip tai padaryta  g.gif

Nuo plasmasinio stiklinio metalinio paviršiasu atšalę jie lengvai atšoka pvz aš klijuoju ką nors kokį papuošimą ant plastikinio lango rėmo o kai nereikia tai tik pakrapštau tą klijų biggrin.gif ir jis lengvai atšoka 4u.gif
O čia tavo išvisa super idėja išsipiešti ornamenta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo P@nter@: 02 gruodžio 2006 - 20:44
QUOTE(cindy @ 2006 12 02, 19:36)
bet as esu maciusi zurnale, kad is ju padarytas karkasas. jie kazkaip nuimami yra. vat vienam zurnale parasyta: "kreida nupiesti norimus ornamentus ir ikaitintais klijais isvedzioti, po to detale nuimti" kazkaip tai padaryta  g.gif

Ne taip supratau klausima, supratau, kad kazka klijuotum, tai ir rasau, kad jau neatplestum....
O ornamentus isdeliojus juos lengvai galima nuimti nuo bet ko.....net uzuolaidas galima puosti kliju lasais ir t.t., jie tikrai lengvai jei netinka ir nepatinka nusiims wub.gif
Atsakyti
as pabandymui ant butelio padariau juostele tokia ir susitingo, tai nieko neatsoka jie ten man verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2006 12 02, 22:37)
as pabandymui ant butelio padariau juostele tokia ir susitingo, tai nieko neatsoka jie ten man verysad.gif

sušlapink. aš buvau butelį apklijavusi stiklo burbuliukais, tai kai netyčia sušlapo,
"nušaudė"su visais burbuliukais net neliečiamas
Atsakyti
sveikos auksarankes 4u.gif

man labai noretusi suzinoti kaip papuosti buteli papata,as i ji ideciau sakeliu papuostu bus kaip eglute,bet nezinau kaip puosti,kazkaip lipdomi blizguciai yra tik neisivaizduoju kokiu budu,gal irgi su taip klijais? gal kas daret papasakokit....

Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 03 gruodžio 2006 - 16:57