Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

QUOTE(bonda @ 2006 12 01, 09:55)
o kur tas irankiu skyrius? blush2.gif



doh.gif
na kaip aš tau galiu nupasakot....kiekvienoj parduotuvėj skirtingai smile.gif apeik visur,kur pamatysi grąžtus,plaktukus ir kitokį "gėrį" tada jau atydžiau dairykis mirksiukas.gif
Atsakyti
Susiena, na tu ir randi thumbup.gif
Labai fainas kaledinis kopustas kibire lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gutyte @ 2006 12 01, 11:58)
Ačiū visoms už info apie karštus klijus 4u.gif , lėksiu rytoj į "Senukus" ieškot.
Arijiete, labai graži tavo puokštė iš šieno thumbup.gif
Ir Susienos pasiūlyta eglutės idėj a thumbup.gif

Tai ne mano puokštė , o Rimuzes... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Arijietė @ 2006 12 01, 20:55)
Tai ne mano puokštė , o Rimuzes... rolleyes.gif

Na va, ir vėl kažką supainiojau.
Rimuzes, neįsižeisk, čia tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O aš jau turiu karštų klijų thumbup.gif . RYtoj galėsiu klijuot tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutyte: 01 gruodžio 2006 - 19:16
QUOTE(Matelyk @ 2006 11 30, 17:41)

būna visokių dydžių ir formų, galima pačiai ir nekarpyti  mirksiukas.gif
kainos nepasakysiu nes labai senai pirkau  ax.gif
dažniausiai floristų parduotuvėse jos yra, kaune žinau vieną neblogą, bet nzn iš kur tu  ax.gif


Akvilytės eglutė ir mane sužavėjo wub.gif Žiūrėjau tos pemzos, tai nesuformuota (stačiakampė) kainuoja 2,5Lt., o suformuotas kūgis kainuoja 6 arba 12Lt. priklausomai nuo dydžio. Jeigu nelabai sunku iš jos formuoti, tai labiau apsimoka pirkti stačiakampę. 4u.gif Bet nesu niekada nieko su ja dariusi, todėl net neįsivaizduoju ar sunku ją pjaustyti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 01 gruodžio 2006 - 19:41
QUOTE(gutyte @ 2006 12 01, 19:16)
Na va, ir vėl kažką supainiojau.
Rimuzes, neįsižeisk, čia tau 4u.gif  4u.gif  4u.gif
O aš jau turiu karštų klijų thumbup.gif . RYtoj galėsiu klijuot tongue.gif


mirksiukas.gif mirksiukas.gif Balioneliai man patinka 4u.gif

Lauksim tavo puokstes ar ko nors idomaus thumbup.gif juk reikia klijus isbandyti biggrin.gif
Atsakyti
Aš prisiskaičius ir prisižiūrėjus jūsų grožybių taip pat nusipirkau pistoletą ir klijų "Senukuose" ,"Jyske" nusipirkau dirbtinę šaką iš kurios pasidariau vainiką ant durų ,nu žodžiu kuriam o kas gausis matysim
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 12 01, 20:37)
Akvilytės eglutė ir mane sužavėjo  wub.gif Žiūrėjau tos pemzos, tai nesuformuota (stačiakampė) kainuoja 2,5Lt., o suformuotas kūgis kainuoja 6 arba 12Lt. priklausomai nuo dydžio. Jeigu nelabai sunku iš jos formuoti, tai labiau apsimoka pirkti stačiakampę. 4u.gif Bet nesu niekada nieko su ja dariusi, todėl net neįsivaizduoju ar sunku ją pjaustyti.  ax.gif

ja labai lengav formuoti, ji pjaustosi labai labai lengvai ji tokia minkstute. nzn as esu dariusiu nemazai darbu ir manau kad neverta pirkti tu kugiu jau padarytu, nebent nenori terstis. visada pati pasidarau forma. perpjauni ant virsaus uzdedi apijaustai krastus ir viskas. nereikia kad ji butu idelios formos nes visas formavimas vyksta apkarpant sakeles ar jas smaigstan giliau ar ne giliau
Atsakyti
VaNilline aciu Tau, uz issamia informacija, kaip pjaustyti pemza. Dabar belieka tik ja nusiprkti ir isigyti sakeliu.
Atsakyti
Peržiurėjusi šią temą apsidžiaugiau, kad yra tokių išradingų ir gabių lietuvaičių ( gal ne vien ).Akys raibsta nuo tokių grožybių. Norėčiau ir aš pasiūlyti gan efektingą kambario papuošimą. Tai darydavau pieš kokią 15 ir daugiau metų, tais laikais būdavo pirkti tokio lengvo "lietučio" dabar nežinau, nes tebeturiu iš tų laikų (nepamanykit, kad jaučiu nostalgiją tiems laikams). Taigi paimi 3 ar 4 juosteles maždaug 0,80 ar 1 metro, per vidurį apjuosi trupučiu sterilios vatos paseilini (gal tai neetiška) ir prispaudi prie lubų, ir taip darai kas 30-40 cm visas lubas , garantuoju grožis neišpasakytas. Jei ką , nuėmus dėmių nebūdavo. Galima išbandyti kokioje nematomoje vietoje, kad ir už užuolaidos.
Atsakyti
vakar buvau sunaus darzelyj 'kalediniu dekoraciju gamybos vakarelyj'. Tiesiog svajoniu vakarelis,- priemoniu ivairiausiu, tik kurpk thumbup.gif va mano 'grobis' :
user posted image
user posted image
user posted image
shitas paskutinis dar ir kvepia nerealiai, ypac tos anyzhines zvaigzdutes tongue.gif
Atsakyti
My Webpage
pamirsau parasyt kad egles tai mano drauges darytos...man jos labai fainos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apsinge: 02 gruodžio 2006 - 14:08