Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

Susiena>>> O kaip tokius pasigaminti? Labai gražūs. rolleyes.gif

Ir kur jūs perkat blizgantį siūlą (tokią blizgančia ploną virvelę)? g.gif Gal čia tik dideliuose miestuose jų būna ar yra visur tokio daikto pirkti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2006 11 30, 18:41)

būna visokių dydžių ir formų, galima pačiai ir nekarpyti  mirksiukas.gif
kainos nepasakysiu nes labai senai pirkau  ax.gif
dažniausiai floristų parduotuvėse jos yra, kaune žinau vieną neblogą, bet nzn iš kur tu  ax.gif


o kur Kaune? blush2.gif blush2.gif o tu pistoletu su klijais, kur Kaune gaut? koki geriua pirkt? blush2.gif
Atsakyti
Aš klijų pistoletą pirkau Senukuos,Kaune,tad turėtų būt ir Vilniuje.Ieškoti jų įrankių skyriuje! O pirkti reiktų pagal savo poreikį,jų yra didesnių ir mažesnių,mažesnis lengvesnis(nors ir taip svorio nėra)statosi mažesnis klijų strypelis,patogiau laikyt.Klijų strypelius irgi atkreipkit dėmesį kokius imat,nes būna kelių rūšių,kogero geriausi universalūs,bespalviai 4u.gif
Atsakyti
paziurekit cia

http://www.christmas...dicaramelle.htm

eglutes padarytos is spalvotu saldainiu

stovas- zvakide,
pagrindas- polisteroli
saldainiai, karsti klijai
ir viskas
Papildyta:
o cia

http://www.christmas...ento_feltro.htm

advento kalendorius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b3b: 30 lapkričio 2006 - 21:44
QUOTE(bonda @ 2006 11 30, 20:56)
o kur Kaune? blush2.gif  blush2.gif o tu pistoletu su klijais, kur Kaune gaut? koki geriua pirkt? blush2.gif


4u.gif Pistoleta karstu kliju pirkau senukuose Alytuja tai manau,kad ir Kaune bus g.gif pirkau pigiause uz 9.99 bet laiko neblogai thumbup.gif

Cia mano sieno kaledine puokste blush2.gif

user posted image
Atsakyti
labai grazu thumbup.gif thumbup.gif
neisizeisk, bet tuos kinietiskus angeliukus nuimciau nuo stalo schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(b3b @ 2006 11 30, 21:51)
labai grazu thumbup.gif  thumbup.gif
neisizeisk, bet tuos kinietiskus angeliukus nuimciau nuo stalo schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif


mirksiukas.gif Aciu mirksiukas.gif matai mano merginai kas blizga tas grazu biggrin.gif biggrin.gif tai ir sustate aplinkui biggrin.gif
Atsakyti
mano merginai irgi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b3b: 30 lapkričio 2006 - 22:31
Susiena , ar pati karpei siuos grozius?


Gutyte , karstu kliju yra Senukuose, ta prasme Banginyje, Zirmunuose maciau.
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2006 11 30, 22:27)
Aš klijų pistoletą pirkau Senukuos,Kaune,tad turėtų būt ir Vilniuje.Ieškoti jų įrankių skyriuje! O pirkti reiktų pagal savo poreikį,jų yra didesnių ir mažesnių,mažesnis lengvesnis(nors ir taip svorio nėra)statosi mažesnis klijų strypelis,patogiau laikyt.Klijų strypelius irgi atkreipkit dėmesį kokius imat,nes būna kelių rūšių,kogero geriausi universalūs,bespalviai  4u.gif

o kur tas irankiu skyrius? blush2.gif


QUOTE(rimuze @ 2006 11 30, 22:49)

      Cia mano sieno kaledine puokste  blush2.gif


kaip man grazu tokio tipo wub.gif wub.gif o kaip darei -papasakok? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 11 30, 17:16)
Man labai patiko tokie karpinėliai, kuriuos galima patiems pasidaryti:
user posted image


o scemos neturite? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimuze @ 2006 11 30, 21:49)
4u.gif Pistoleta karstu kliju pirkau senukuose Alytuja tai manau,kad ir Kaune bus  g.gif  pirkau pigiause uz 9.99 bet laiko neblogai  thumbup.gif

      Cia mano sieno kaledine puokste  blush2.gif

user posted image


Labai graži thumbup.gif Kaip padarei tokią formą?
Atsakyti