Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

Kaip viskas gražu ir kiek naujų idėjų thumbup.gif Niekada nebūčiau sugalvojus tokią eglutę pasidaryt g.gif
Atsakyti
user posted image

va šis namukas tai fantastiškas. Labai norėčiau ką nors panašaus pasigaminti. Dėkoju autorei už puikią idėją.
Atsakyti
QUOTE(rooma @ 2006 11 29, 23:59)
NORIU!
Kaip tvirtinai papuosimus ir visa kita.

na eglutę aš nusižiūrėjau iš seno "mano namai" berods numerio wub.gif darosi pakankamai paprastai ax.gif aš dariau kelias iš karto.. kelias dideles ir porą visai mažyčių.. vežiau dovanų ir visi liko sužavėti bigsmile.gif

tai va reikia pušų šakelių, tos žalios pemzos (kur puokštes daro), cinamono lazdelių, apelsino, citrinos, vanilinio cukraus, tokių "obuoliukų" (pardavinėja floristikos parduotuvėse.. tik reikia pirkt neapsnigusius), dar pasiuvinėjau kiekvienai eglutei pi porą maišelių.... ai dar reikia auksinės arba sidabrinės vielutės ir GEROS NUOTAIKOS wub.gif

tai va iš tos pemzos issipjaunam kažką panašaus į piramidę.... ir į ją nuo apačios smaigstom pušies šakeles... reikia truputį nuskabyt spyglių, gad šakutė įsismeigtų giliau... va ir padarom eglutę.. paskui ją dar truputį apkarpyt galima suteikiant formą.. (nors as karpiau tik mazas...) na o paskui fantazija...
cinamono lazdeles apsukam viekute palikdamos gala vielutės ir ją sneigiam į tą pemzą.. "obuoliukus" attepam klijais ir pamirkom vaniliniam cukruj, į maišiukus pripilam gvazdikėlių... apelsiną su citrina supjaustom, ir padžiovinam.. irgi persmeidiam su vielute ir smeigiam į pemzą.. padarom kaspiniukų, jei kepat meduolius galit dar ir miniatiųrinių žaisliukų prikept bigsmile.gif ir vualia bigsmile.gif turit kveeeepiančią eglutę wub.gif šiltų švenčių newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2006 11 30, 09:13)
tai va reikia pušų šakelių, tos žalios pemzos (kur puokštes daro),

O pemza turi būti sausoms gėlėms ar gyvoms, ta prasme tu kai susmaigstei tas šakutes paskui jas laistei ar ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2006 11 30, 12:04)
O pemza turi būti sausoms gėlėms ar gyvoms, ta prasme tu kai susmaigstei tas šakutes paskui jas laistei ar ne  ax.gif

Manau kad gyvom, bent jau as taip manau, taigi ilgiau eglute issilaikys
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2006 11 30, 11:04)
O pemza turi būti sausoms gėlėms ar gyvoms, ta prasme tu kai susmaigstei tas šakutes paskui jas laistei ar ne  ax.gif

o ką aš žinau lotuliukas.gif nelaisčiau aš jos.. bet stovėjo gal 2mėn rolleyes.gif jei laistytum manau dar ilgiau išlaikytum.. ai tiesa aš tą pemzą buvau išmirkius vandeny, nes būt neišlaikius svorio rolleyes.gif
Atsakyti
žalia pemza skirta gyvom gėlėm ir galima laistyti
o pilka arba dar ružava būna - tai ji skirta sausom puokštėm mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Matelyk: 30 lapkričio 2006 - 13:18
Ar ta pemza buna ivairiu dydiu, ar ja reikia pjaustyti ir formuoti i kugi? Beja, ar ji brangi, ta prasme - kiek ji kainuoja. Kaip suprantu ji perkama florisikos parduotuvese.
Atsakyti
Akvilyte,

Ačiū už išsamų aprašymą. Bandysiu pasidaryti smile.gif ax.gif
Atsakyti
Man labai patiko tokie karpinėliai, kuriuos galima patiems pasidaryti:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susiena: 30 lapkričio 2006 - 16:23
QUOTE(rooma @ 2006 11 30, 13:34)
Ar ta pemza buna ivairiu dydiu, ar ja reikia pjaustyti ir formuoti i kugi? Beja, ar ji brangi, ta prasme - kiek ji kainuoja. Kaip suprantu ji perkama florisikos parduotuvese.

būna visokių dydžių ir formų, galima pačiai ir nekarpyti mirksiukas.gif
kainos nepasakysiu nes labai senai pirkau ax.gif
dažniausiai floristų parduotuvėse jos yra, kaune žinau vieną neblogą, bet nzn iš kur tu ax.gif
Atsakyti
Gal kuri kur nors paskutiniu metu Vilniuje matėt ar pirkot karštų klijų pistoletą ar kaip ten jis vadinasi g.gif . Būčiau labai dėkinga už info 4u.gif
Atsakyti