Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

VaNile tavo darbai nuostabūs, peržiūrėjau ir net aiktelėjau kaip žmonės taip sugeba. Šaunuolė thumbup.gif , manau kai kurias tavo mintis pritaikysiu savo namų puošybai jei galima bigsmile.gif
Atsakyti
Siuvėjėlėms

user posted image
user posted image
user posted image

ir dar...
user posted image
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image

o šitas man labai patiko, sakiau darysiuos biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jolkis @ 2006 11 27, 11:31)
VaNile tavo darbai nuostabūs, peržiūrėjau ir net aiktelėjau kaip žmonės taip sugeba. Šaunuolė  thumbup.gif , manau kai kurias tavo mintis pritaikysiu savo namų puošybai jei galima bigsmile.gif

malonu girdeti blush2.gif zinoma kad taikyk ir savo namuose, ne viena ideja pati is cia pasivogusi esu
Atsakyti
Mamytės, noriu paklausti tų, kurios bandėt apelsinus smaigstyti gvazdikėliai - man papuošti apelsinai labai greitai pradeda pelyti unsure.gif Gal ką darau ne taip? Gal tuos apelsinus reikėtų kažkaip apdoroti prieš smaigstant?
Beja, vakar pabandžiau išsidžiovinti citrinukę mikrobangėje - ir greitai, ir gražu thumbup.gif Nes ant radiatoriaus arba orkaitėje baisiai ilgai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 27 lapkričio 2006 - 14:59
QUOTE(roka @ 2006 11 27, 15:57)
Mamytės, noriu paklausti tų, kurios bandėt apelsinus smaigstyti gvazdikėliai - man papuošti apelsinai labai greitai pradeda pelyti  unsure.gif Gal ką darau ne taip? Gal tuos apelsinus reikėtų kažkaip apdoroti prieš smaigstant?
Beja, vakar pabandžiau išsidžiovinti citrinukę mikrobangėje - ir greitai, ir gražu thumbup.gif Nes ant radiatoriaus arba orkaitėje baisiai ilgai  doh.gif



buvau susismaigsčiusi aš tą apelsiną, bet kad jis man gražus buvo tik kol nenuvyto blink.gif , ir kvapo super nejauciau.
o vat džiovintos citrinų riekelės ir kitais metais gražiai atrodo, o tokios pat apelsinų riekutės nujuoduoja, bet vienoms kalėdoms tai super.
Atsakyti
QUOTE(Pupulia @ 2006 11 27, 19:28)
buvau susismaigsčiusi aš tą apelsiną, bet kad jis man gražus buvo tik kol nenuvyto blink.gif , ir kvapo super nejauciau.
o vat džiovintos citrinų riekelės ir kitais metais gražiai atrodo, o tokios pat apelsinų riekutės nujuoduoja, bet vienoms kalėdoms tai super.

Žiūriu, tavo dukraitė visai kalėdinė smile.gif Tai laukiat dvigubos šventės. Ir sūnelis gruodinukas wub.gif
Man kvapas iirgi itin nesijautė, bet užtat gražiai atrodė. Tik greit supelyjo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 27 lapkričio 2006 - 20:42
Noriu kvepiančių Kalėdų, gal dar kokį būdą žinote?
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2006 11 27, 21:38)
Žiūriu, tavo dukraitė visai kalėdinė  smile.gif Tai laukiat dvigubos šventės. Ir sūnelis gruodinukas  wub.gif
Man kvapas iirgi itin nesijautė, bet užtat gražiai atrodė. Tik greit supelyjo  blink.gif



aga, mes dar tetį naujametinį turim biggrin.gif
o apelsino aš turbūt gražiai apsmaigstyt nesugebėjau blush2.gif , geriau suvelgiusi buciau lotuliukas.gif
Atsakyti
egluciu idejos: bigsmile.gif
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
is pernai taip cia musu pamegto plauso:
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2005 12 16, 16:02)



QUOTE(lady cat @ 2005 12 20, 20:43)
Sveikutės, žadėjau parodyti koks gausis mano Kalėdų mietas. Štai jis:
user posted image




man labai patiko tie šviečiantys miestukai wub.gif thumbup.gif tik vat iškilo klausimas, kaip padarytas apšvietimas, kokios lemputės ten sudėtos ir ar nebaisu kad gali užsidegti medžiaga g.gif gal galit pasidalinti savo patirtim, gal kas darėt, nes ten kaip matyti nuo pernai tie darbeliai ax.gif


Atsakyti
manau irgi galima kazka pan pasidaryt thumbup.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2006 11 12, 20:47)
Kokių čia darbštuolių esama  thumbup.gif  Net man įkvėpimas atėjo  tongue.gif
Gal žinot kur Kaune galima nusipirkti tokių dažų-nedažų, nežinau kaip vadinasi, bet kai išlieji juos, tai vaizdas būna kaip stiklinio vitražo. Kažkada seniai turėjau, dabar pagalvojau, kad vaiko kambary ant lango galima būtų padarius kažką kalėdų motyvais ant lango uždėt  wub.gif

nežinau ar jausuradot, bet gal dar kažkam reikės.
Vilniuje perku tokius dažus parduotuvėje Limpopo ir netoli stoties yra žasilų parduotuvė - ten pigiau (Kauno ir Algirdo g. kampas)
Atsakyti