Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

fantastika, ypač tos eglutės super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2006 11 17, 15:59)


kaip gerai bazuka kad priminei apie šią servetėlę. Buvau pamiršus kad jos schemutę turiu. doh.gif
Atsakyti
reiks ir man pabandyti tą eglutė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2006 11 15, 23:05)
Šitas darbelis ypač patiks vaikams, kurie mėgsta pasitiurlinti  mirksiukas.gif Jums reikės: balionų, laikraščio skiaučių (vaikams patinka plėšyti, galima iš anksto prisikarpyti), klijams - puodelio miltų ir 4 puodelių vandens, dar įvairių dekoravimo priemonių. Prisipūskite balionų. Pagaminkite klijus: miltus užpilkite vandeniu ir kaitinkite, kol masė sutirštės. Neperkaitinkite, kitaip pasidarys kieta, kaip tešla plikytiems pyragėliams smile.gif Ataušinkite, smagu dirbti su šiek tiek šilta. Tada merkite laikraštį į klijus ir dėkite ant baliono. Aplipinkite keliais sluoksniais. Ant stalo man  per parą neiždžiuvo, perkėliau ant radiatoriaus, tada mikliai. O dabar laisvė jūsų fantazijai - galima apipurkšti blizgiais dažais, galima apklijuoti baltu popieriumi tais pačiais miltų klijais, galima pleistru sulipinti vieną rutulį ant kito ir tada apklijavus baltu popieriumi daryti sniego senį, galima iš blizgaus popieriaus prisikarpyti žvaigždučių ir apklijuoti. Vaikai gali daryti įvairius gyvūnus ir t.t. t.t.  Mažus balionukus galima kabinti ant eglutės.
Mes su dukra balioną tepėme PVA ir lipdėme vata, apsukome raudonu kokoso pluoštu. Štai kas gavosi http://public.fotki....s/img4744a.html



O kur būtų galima gauti girliandoms iškarpas?
Atsakyti
Ohooo,ir gražumynų,idėjų pas jus radau. 4u.gif Ačiū Jums. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukshte @ 2006 11 17, 21:41)
kaip gerai bazuka kad priminei apie šią servetėlę. Buvau pamiršus kad jos schemutę turiu.  doh.gif

As jau tokia nusineriau Kaledom stalui pasipuosti... tongue.gif Nusipirkau siulus su blizgesiu, todel karoliuku nebedejau... O atrodo visai neblogai... thumbup.gif Tik neriasi siek tiek nubodokai, nes kiekviena eglute reikia nerti atskirai... mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai aciu uz grazias idejas 4u.gif , dabar reikes atrasti siek tiek laisvo laiko g.gif ir si bei ta igyvendinti bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2006 11 17, 12:59)



Labutis, nu labai labai nuostabi servetele thumbup.gif gal gali pasakyti kiek siulu reik jai taip noriu snusinerti ja ir galvoju ar man uzteks ju.
Atsakyti
Keli niekuciai Kaledoms: berods siuvineta ant panasaus i tiuli medziagos

http://www_ls-liane-stitch_de/
Atsakyti

Labai graži servetėlė. Labai šventiška. 4u.gif thumbup.gif
Gal neriete pardavimui? ax.gif
Aš pati nemoku nerti, todel norečiau pirkti.... žinoma jei kas parduos... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(daiskrė @ 2006 11 19, 16:39)
Labai graži servetėlė. Labai šventiška.  4u.gif  thumbup.gif
Gal neriete pardavimui?  ax.gif
Aš pati nemoku nerti, todel norečiau pirkti.... žinoma jei kas parduos... biggrin.gif


Čia aš apie ta žalia su eglutemis bigsmile.gif blush2.gif biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
4u.gif Na bet jūs visos ir šaunuolės thumbup.gif 4u.gif . Pora valandų sėdėjau, kol abi temeles perskaičiau. Bet kiek grožybių wub.gif wub.gif . KOkia pora dienų pagalvosiu, kaip norėčiau papuošti savo namus, o tada jau kibsiu į darbą tongue.gif . Tiek daug idėjų čia suradau, viena už kitą šaunesnių 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jau ir aš ruošiuosi kalėdoms thumbup.gif prisižiūrėjau superinių darbelių ir ryt pradėsiu dirbti bigsmile.gif Labai smagu jog dalinatės savo mintimis ačiu už idėjas
Atsakyti