Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

sveikutes na ir grozi uztikau ir as toki noriu pasidaryt papasakokit kaip ta tesla druskos daryt noreciau ir as pabandyt. Dekui. smile.gif
Atsakyti
jei nepatingesi su puslapius atgal atverst, tai gal nereiks mums vargt ir vel viska ish naujo rasyt unsure.gif
Atsakyti
dekui na pasiskubinau parasyt nepasidairius atgalios smile.gif atsiprasau. Tik jei nesunku viena dalyka dar paaiskinkit kaip ji kepti orkaitei padarius apvale forma su balionu manau nekepsi ir kaip jis neaprunda bekepant.
Atsakyti
QUOTE(raganaite2005 @ 2006 11 08, 14:49)
dekui na pasiskubinau parasyt nepasidairius atgalios  smile.gif  atsiprasau.  Tik jei nesunku viena dalyka dar paaiskinkit kaip ji kepti orkaitei padarius apvale forma su balionu manau nekepsi ir kaip jis neaprunda bekepant.


toki teks dziovint ore kokia savaite. Galima ir kept, jei kruopos bus subertos i kulinarini kepimo maisheli. Tada paruduos, bet galima ishkepta nudazhyt baltai mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos merginos, geda, buvau zadejusi atsiusti adresiuka su nuotraukytem siuvineti atvirutes kaledines, ale kad mano kompas virusa buvo pagaves verysad.gif ir visos manao nuotraukos dabar diske ir vis nesukeliu, spejau tik kelias nieko blatno tokias, bet nors tiek blush2.gif
atvirutes, bet, kad sakiau manec kompas pavede verysad.gif
dabar darau vainika advento tiksliau ne viniak o siaip saka, tokia, bet naudoju viska gatava is parduotuves irn ieko tikro, ale vis tiek tikiuosi geria gausis blush2.gif
ir jeigu nesutingsiu,tai darsysiu kazka is drusko teslos, aciu uz receptuka, tik gaila, kad ilgai reikia dziovinti, as tokia nelbai turinti kantrybes, man turi buti gretai, todel lalabi daug darbeliu uzmetu nepabaigus blush2.gif
Papildyta:
dar toks klausimukas iskilo noriu daryti is tos druskos teslos toki, kaip tipo namuka ar kazka, tai galvojus ar cia reiktu visas sienas atsikrai nulipdyti ar kaip? g.gif ir tik isdziuvusisas klijuoti? bet su kuo jas tada suklijuoti?
Atsakyti
Labas mamytės 4u.gif Mane irgi jau Kalėdinė nuotaika užplūdo, sakau eisiu į rankdarbių skyrelį, kelsiu temą apie Kalėdas ir ieškosiu bendraminčių. O bendramintės jau dūzgia smile.gif Pernai vis paskaitinėdavau temelę, bet niekaip nedrįsdavau parašyti, na o šiemet sakau reikia prisijungti.
Atsakyti
merginos reikia pagalbos 4u.gif pasidariau as ta druskos tesla, atrodo viskas gerai, darau namuko sienas ant kociojimo lentos, bet kai reikia man padaryta forma perkleti ant folijos (ant jos paliksiu dziuti), visa man ta forma issidarko sad.gif ir neliak jokios formos sad.gif norejau dar paklausti, ar darot jus ja stora?kokio mazdaug storio?
tiek norejau pasidaryti o s..... gaunasi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*gidryte* @ 2006 11 09, 19:11)
merginos reikia pagalbos  4u.gif pasidariau as ta druskos tesla, atrodo viskas gerai, darau namuko sienas ant kociojimo lentos, bet kai reikia man padaryta forma perkleti ant folijos (ant jos paliksiu dziuti), visa man ta forma issidarko sad.gif ir neliak jokios formos sad.gif norejau dar paklausti, ar darot jus ja stora?kokio mazdaug storio?
tiek norejau pasidaryti o s..... gaunasi sad.gif



kociok tiesiai i skarda arba ant folijos ir tiek bedos mirksiukas.gif
bent 0,5cm tai reiketu...nebent miltu daugiau dejai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 11 09, 21:01)
kociok tiesiai i skarda arba ant folijos ir tiek bedos mirksiukas.gif
bent 0,5cm tai reiketu...nebent miltu daugiau dejai unsure.gif

dekui bandysiu taip 4u.gif jeigu kas gausis idesiu nuotraukyte 4u.gif
Atsakyti
Oho, kiek dar naktinėjančių blink.gif
Radau receptuką, kaip pasigaminti šerkšną namie. Tikiuosi tokio dar nebuvo:
Reikia:
Verdančio vandens
Puodelio, atsparaus karščiui
Druskos
Teptuko
Gamyba:
Užvirti vandenį ir supilti į puodelį, atsparų karščiui. Įdėti kelis šaukštelius druskos ir maišyti kol ištirps. Dėti druską šaukštelį po šaukštelio tol, kol druska daugiau nebetirps ir sės ant dugno. Kiekvieną kartą prieš tepant, reikia pamaišyti tepaliuką, nes druska sėda. Dabar galima piešti snaiges ant veidrodžių, langų, taurių, stiklinių vazų ir į jas daryti kalėdų puokštes. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Stai cia truputukas kalediniu papuosimu yra:
Papuosimai
Kaledu senis
Nerti eglutes zaisliukai
Atsakyti
Ir dar truputis:
Kryzeliu siuvynetos Kaledines atvirutes
Kaledines kojines ir raidziu siuvinejimo rastai
Megztas Keledu senis
Megztas besmegenis
Megzti zaisliukai ant eglutes
Kalediniai siuvinejimai kryzeliu
Tiesiog Kalediniai piesinukai
Zaisliukai eglutei is popieriaus ir siulu
Pakuojame dovanas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 10 lapkričio 2006 - 02:25