Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

QUOTE(MAMICY @ 2006 10 29, 20:33)


QUOTE(Gedvilė @ 2006 10 31, 14:40)
gal turite nertu angeliuku schemu,labai reiketu


taigi sitokia nuoroda imeciau...
Atsakyti
Nežinau ar buvo, bet čia yra kai kas nesunkaus kalėdinio kalėdiniai darbeliai
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 10 31, 23:44)
O sitie besmegeniai irgi isg druskos teshlos mirksiukas.gif user posted image

Labai faini besmegeniai wub.gif wub.gif
Atsakyti
MAMICY,man reikia paciu schemu,o neuzrasu,nes cia mano dukrai ju reikia
Atsakyti
QUOTE(pilka @ 2006 11 03, 00:17)
Labai faini besmegeniai  wub.gif  wub.gif

O visas fainumas yra jų paprastume thumbup.gif
Atsakyti
ČIA sukėliau Kalėdinį žurnalą - Verena. Creativ Magazine, kuris buvo įkeltas kitoje temoje ax.gif
user posted image

Atsakyti
Vaidulka, ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gedvilė @ 2006 11 03, 22:38)
MAMICY,man reikia paciu schemu,o neuzrasu,nes cia mano dukrai ju reikia


paieskok prie snaigiu nerimo temos, ten lyg kazkas buvo g.gif
Atsakyti
o gal kas turit kaip numegzti/nunerti angeliuką. 4u.gif Norėčiau lietuviško varianto, nes su anglišku ir rusišku sudėtinga man, kai neprofesionali mezgėja tesu blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,gal man gali kas papasakot kaip lipdot is tos druskos teslos?kaip padarot tokius apvalius tusciavidurius burbulus,nu niekaip man neiseina verysad.gif labai lauksiu.
Atsakyti
QUOTE(Alinute:) @ 2006 11 06, 13:26)
Sveikutes,gal man gali kas papasakot kaip lipdot is tos druskos teslos?kaip padarot tokius apvalius tusciavidurius burbulus,nu niekaip man neiseina verysad.gif labai lauksiu.


apvalaus tusciaviduris be jokiu skyliu tau niekaip ir nesigaus schmoll.gif jei lipdai kanors panashaus i besmegeni, tai aplipink baliona ar maishiuka pripilta ryzhiu ta teshla ir tik po to, kai ji isdzius (ore, jei nenori keptu balionu ar polietilenu), prakirpk maishiuka(baliona) ir ishberk kruopas. Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 11 06, 15:52)
apvalaus tusciaviduris be jokiu skyliu tau niekaip ir nesigaus schmoll.gif jei lipdai kanors panashaus i besmegeni, tai aplipink baliona ar maishiuka pripilta ryzhiu ta teshla ir tik po to, kai ji isdzius (ore, jei nenori keptu balionu ar polietilenu), prakirpk maishiuka(baliona) ir ishberk kruopas. Sekmes mirksiukas.gif


o mes su vyru svarstem kaip cia geriau padarius,nes ir jem labai patiko,man buvo kilusi tokia mintis.Bet vyras aiskina kad kietos teslos reik doh.gif Nu psio lekiu daryti thumbup.gif
Atsakyti