Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

As tai pries tris metus pradejau tokia tradicija: per kaledas issiuntineju visiems giminems ir draugams laiskus, kuriuose yra musu seimos naujausia nuotrauka, issamus laiskas apie tai, ka kiekvienas siais metais nuveikeme ir pacios daryta atvirute. Tai pirmais metais dariau skiautinines atvirutes (technika "per popieriu"), kitais siuvinejau kryziuku, pernai prie atvirutes priklijuodavau po nunerta snaige. Siemet galvoju, ar daryti atvirutes serveteline technika, arba bandysiu iskirpti atvirutes priekyje langeli, ji isklijuoti permatomu spalvotu popieriumi, o ant pacios atvirutes uzklijuoti musu nuotrauka. O dovanu pati pagaminti tai neistengiu dar, ir dar ilgai gal neistengsiu, labai jau daug ir mazu "padejeju" turiu, jei pradedu su jais kazka bandyti daryti, tik susinervinu ir nieko nebeiseina sad.gif Gal zinote, ka galima butu kartu daryti su 1, 3 ir 5 metu vaikuciais?
Atsakyti
Įvairūs

Makaronų angelai

Rankšluoščių angelai

Kaspinų angelai

kūdikėlis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 26 spalio 2006 - 19:10
QUOTE(Glacee @ 2006 10 26, 20:07)


nu tai ačiū aciuks.gif aciuks.gif , išgelbėjai, nes jau maniau reiks mokslinį darbą angelų tema rašyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ačiū už nuorodas, tikrai sugalvosiu kur panaudot.
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2006 10 26, 15:35)
As tai pries tris metus pradejau tokia tradicija: per kaledas issiuntineju visiems giminems ir draugams laiskus, kuriuose yra musu seimos naujausia nuotrauka, issamus laiskas apie tai, ka kiekvienas siais metais nuveikeme ir pacios daryta atvirute.


neisizheisk, bet kaip ir vardan ko sugalvojai perimt shita pretenzinga britishka tradicija? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 10 26, 23:03)
neisizheisk, bet kaip ir vardan ko sugalvojai perimt shita pretenzinga britishka tradicija? blink.gif


Na, kuo ji pretenzinga tai nelabai suprantu, o ar ji britiska, ar amerikoniska ar dar kokia - man ne motais. Svarbu, kad parodau visiems demesi, kad primenu visiems apie Kaledas ir paciai malonumas nemazas. Nes siaip jau kiekvienam parodyti demesi asmeniskai niekaip nesugebu, tai nors per Kaledas, ar britiskai, ar arabiskai, vis tiek smagu.
Atsakyti
ai, nezhinau...gal tik man ji pretenzinga atrodo rolleyes.gif ....kad kiekvienas draugas/gimine turi perskaityt visu sheimos nariu (daznai iskaitant ir naminius gyvunus) metu 'ataskaitas'...kaip kokios imones doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2006 10 26, 22:32)
nu tai ačiū aciuks.gif  aciuks.gif , išgelbėjai, nes jau maniau reiks mokslinį darbą angelų tema rašyt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
ačiū už nuorodas, tikrai sugalvosiu kur panaudot.


Lukasta labai gražūs tavo angeliukai thumbup.gif thumbup.gif
O visdėlto iš ko darei galvytes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2006 10 26, 22:24)
Na, kuo ji pretenzinga tai nelabai suprantu, o ar ji britiska, ar amerikoniska ar dar kokia - man ne motais. Svarbu, kad parodau visiems demesi, kad primenu visiems apie Kaledas ir paciai malonumas nemazas. Nes siaip jau kiekvienam parodyti demesi asmeniskai niekaip nesugebu, tai nors per Kaledas, ar britiskai, ar arabiskai, vis tiek smagu.

O man labai graži idėja, tik, kad mūsų šeima maža. Bet pabandysiu ką nors panašaus įgyvendinti.
Atsakyti
QUOTE(Jagu @ 2006 10 27, 09:48)
Lukasta labai gražūs tavo angeliukai  thumbup.gif  thumbup.gif
O visdėlto iš ko darei galvytes?  g.gif


Makaroniniams iš druskos tešlos, bet recepto mintinai neatsimenu.
Gal kas žinos, jei ne - bandysiu ieškot.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 10 27, 10:35)
O man labai graži idėja, tik, kad mūsų šeima maža. Bet pabandysiu ką nors panašaus įgyvendinti.


man tai liudna, kai perimamos ivairios uzsienines tradicijos (tai nera kazkokios sheimos tradicija,ar pan,- tai visuotinai daroma konkrecioj shalyj) ...laishkai 'ataskaitos', sheimos nuotraukos, advento kalendoriai, keturios advento zhvakutes, 'boxing day", tradicine ryzhiu koshe kuciu ryta, kaledines dovanos 12 dienu po kaledu ...atsikirai paemus,- smulkmenos.....nu bet suniveliuoja..tuo kiekviena shalis ir zhavi,kad uri savas tradicijas unsure.gif
Gal kas norit isivesti tradicija, kad Kaledu senelis (Nicolaus) ateitu gruodzio 5 ar 6, kaip kad belgijoj, Olandijoj, Vengrijoj ar Vokietijoj? O kodel kuciu nakti nepavalgyt kalakuto ar siaip kokio kumpio ? g.gif
Nzn...ash labai stengiuos buti lietuvishka rolleyes.gif gal todel, kad kas keli metai gyvenu vis kitoj shalyj...nepajegciau visu tradiciju laikytis doh.gif
Bet,- kaip jums patogiau...tikiuosi, nesulauksiu ish savo draugu nieko panashaus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 10 27, 17:08)
man tai liudna, kai perimamos ivairios uzsienines tradicijos (tai nera kazkokios sheimos tradicija,ar pan,- tai visuotinai daroma konkrecioj shalyj) ...laishkai 'ataskaitos', sheimos nuotraukos, advento kalendoriai, keturios advento zhvakutes, 'boxing day", tradicine ryzhiu koshe kuciu ryta, kaledines dovanos 12 dienu po kaledu ...atsikirai paemus,- smulkmenos.....nu bet suniveliuoja..tuo kiekviena shalis ir zhavi,kad uri savas tradicijas  unsure.gif
Gal kas norit isivesti tradicija, kad Kaledu senelis (Nicolaus) ateitu gruodzio 5 ar 6, kaip kad belgijoj, Olandijoj, Vengrijoj ar Vokietijoj? O kodel kuciu nakti nepavalgyt kalakuto ar siaip kokio kumpio ? g.gif
Nzn...ash labai stengiuos buti lietuvishka rolleyes.gif  gal todel, kad kas keli metai gyvenu vis kitoj shalyj...nepajegciau visu tradiciju laikytis doh.gif
Bet,- kaip jums patogiau...tikiuosi, nesulauksiu ish savo draugu nieko panashaus unsure.gif


O ka man daryti, kad man lietuviskas Kuciu stalas vemt vercia - silkes nekenciu, aguonu pieno nekenciu, slyziku nekenciu, barsciu nekenciu... Valgydavau tik kisieliu ir kviecius. Siaip as esu patrijote Lietuvos iki gyvo kaulo, bet Kaledu ir Kuciu tradicijos man ne prie sirdies, tai ieskau kazko, kas butu prie sirdies ir man, ir mano seimos nariams. Nelabai ir rupinuosi, is kokios salies tai paimta.
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2006 10 27, 21:55)
O ka man daryti, kad man lietuviskas Kuciu stalas vemt vercia - silkes nekenciu, aguonu pieno nekenciu, slyziku nekenciu, barsciu nekenciu... Valgydavau tik kisieliu ir kviecius. Siaip as esu patrijote Lietuvos iki gyvo kaulo, bet Kaledu ir Kuciu tradicijos man ne prie sirdies, tai ieskau kazko, kas butu prie sirdies ir man, ir mano seimos nariams. Nelabai ir rupinuosi, is kokios salies tai paimta.


aš pritariu, kad nuoširdžiai kuriamos tradicijos suartina, padeda išlaikyti bendravimą, šilumą, o tai, iš kur jų šaknys nėra esminis dalykas, svarbu tai, ką jos padeda sukurti šiandien. Juk gražių ir gerų dalykų galim pasimokyt ir iš kitų 4u.gif
Atsakyti