Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

QUOTE(Siggy @ 2006 10 23, 16:59)
sveikutės, ieškau, kas norėtų prisidėti prie baltų plunksnelių pirkimo Kaune. Diiidelė dežė kainuoja 42Lt, tai vienai ir per daug ir brangu, o kokiom keturiom būtų pats tas  thumbup.gif
jau įsivaizduoju, kokie gražūs angeliukai išeitų ir eglutės ir šiaip plunksnom paprastai papuošt galima  wub.gif

Vilniuje floristikos prekėse mačiau mažiau supakuota, maišeliuose, ir kainuoja 7lt. Tik aš niekaip spalvos neišsirinkau biggrin.gif O būna ir dar mažesni.
Atsakyti
QUOTE(pilka @ 2006 10 23, 19:48)
Vilniuje floristikos prekėse mačiau mažiau supakuota, maišeliuose, ir kainuoja 7lt. Tik aš niekaip spalvos neišsirinkau  biggrin.gif  O būna ir dar mažesni.

as tai bazej maciau floristikos skyriuose po kelis litus nedidukus maiselius pirkti 4u.gif
Atsakyti
Plunksnų Vilniuje yra floristikos parduotuvėje, Šeškinėje prie poliklinikos, po 3,5 ir geresnių po 7 litus.Ten daug visokių grožybių yra-biserio,juostelių,vielutės ir t.t,tai pigi parduotuvė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 10 22, 11:51)
Po tiek laiko nebesimato Jumi Kalėdinių papuošimų verysad.gif

Nors dar tolokai iki Kalėdų, bet man, prie tinginio tokiai, jau dabar laikas ruoštis ax.gif Gal kas turit idėjų, kaip papuošt lauko duris privačiam name? Kelis metus iš eilės kabinau pirktinį vainiką, šiek tiek dar apkaišytą blizgučiais. Bet jau nusibodo..


as grazhiausiai lauko duris papuoshtas tai suomijoj maciau ax.gif ,- uzshaldytas vandens zhiedas, prikaishytas shermukshniu shakeliu..ir tiesiog pakabintas ant raudono kaspino... atrodo thumbup.gif
o prie iejomo i namus, zinoma,ledo zhibintai rolleyes.gif tik, jauciu, tokiai puoshybai lietuvos klimatas kiek per shiltas unsure.gif

o siaip tai vainika ant duru galima ir pasidaryt ish kankorezhiu, veltinio, apelsinu, vaniles lazdeliu ar pan. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2006 10 23, 21:23)
Plunksnų Vilniuje yra floristikos parduotuvėje, Šeškinėje prie poliklinikos, po 3,5 ir geresnių po 7 litus.Ten daug visokių grožybių yra-biserio,juostelių,vielutės ir t.t,tai pigi parduotuvė  4u.gif

ogal tiksliau isduotum kurioj vietoj ta parduotuve? ax.gif
Atsakyti
Kažkas čia klausė koki vainika ant duru padaryti, taigi radau labai faina, kuri galima nusimegzti
user posted image
Atsakyti
Gal kam kils ideju is cia: http://forum.knittin...?showtopic=3863
Papildyta:
O cia labai daug shemu kas megsta siuvineti: http://forum.nanya.r...showtopic=17758
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 10 23, 21:25)
tik, jauciu, tokiai puoshybai lietuvos klimatas kiek per shiltas  unsure.gif

Axa, ypač, sprendžiant iš prognozių, šią žiemą tokie papuošimai "nepraeis" verysad.gif

QUOTE(sirenute @ 2006 10 24, 10:00)
Kažkas čia klausė koki vainika ant duru padaryti, taigi radau labai faina, kuri galima nusimegzti

Labai dailutis vainikas, bet jis daugiau vidinėms durims. O man reikia lauko durims- ant sniego, lietaus, vėjo... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(flame @ 2006 10 23, 19:52)
as tai bazej maciau floristikos skyriuose po kelis litus nedidukus maiselius pirkti 4u.gif


kaip faina bigsmile.gif
gal gali išduot kuriam sandėly? nes aš visur su mažium ant rankų doh.gif tai pavargčiau, kol visas bazes pereičiau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2006 10 24, 10:30)
ogal tiksliau isduotum kurioj vietoj ta parduotuve?  ax.gif

"Floristų svetainė"-Šeškinės 22a,dirba nuo 10 val. 4u.gif
Atsakyti
prakartėlė
Įvairūs žaisliukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 25 spalio 2006 - 17:42
QUOTE(Glacee @ 2006 10 25, 18:30)

pernai siuvau tokius Kalėdinius angeliukus. nusižiūrėjau "Dorade". o iškarpų nei nereikėjo.
user posted image

dar dariau tokius MAKARONINIUS angelus
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lukasta: 25 spalio 2006 - 23:02