Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

štai ir žadėtoji nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 25 gruodžio 2005 - 23:39
Na, mergaitės, su šventėmis Jus....gražūs darbeliai visų be išimties....
Atsakyti
Tik perksiačius abi temeles užėjo nerealus noras puoštis...gaila kad jau taip vėlai, nes kalėdų dvasios šiemet kaip keista nejaučiu...matyt mano mažasisi biesiukas bus pakoregavęs....
tačiau anksčiau puošdavausi prieš mėnesį ir labai laukdavau. prisiminiau keletą eglutės papuoštimų...
mėgstu natūralius žaisliukus, tai išgliaudydavau graikiškus riešutus, išvalydavau vidų - kad nepeleytų ten ar dar ką, kraštelius patepdavau super klijaus, į tarpelį,. kur šiaip kišamas peilis, kad riešutas atsidarytų, dėdavau siūlą, kad būtų kilputė, jam prilipus suvoždavau dvi puseles riešuto - ir turi žaisliuką. kai kuriuos lakuodavau su perlamutriniu laku, kitus su raudonu, turinčio blizgučių (lakas nagų), galima ir nupurkšti....
dariau gerliandas, tik kaip ir visi mano darbeliai - daug terlenynės...ėmiau siūlą blizgų ir ant jo su super klijais klijavau po vieną džiovinto kukurūzo grūdelį.....ir tokia gerlianda apviniodavau savo mažutę dirbtinę eglutę....ir blizgu ir spalvinga ir natūralu....dar gerliandas galima dayti iš mandarinų, apelsinų žievelių gabaliukų jas supjausčius kvadratėliais arba tiesiog suplėšius gabaliukais...suverti ant siūlo, galima kartu priverti ir putoplasto rutuliukų, ar rožės raudonos žiedlapių, šermukšnio uogų......
prisidarydavau ir šiaudinių snaigių, galima iš šiaudų ir žaisliukų pasidaryti - kūbą - ir jo viduje kokį karoliuką ar mažą žaisliuką eglutės....galima įvairių saulučių susiverti, paukščiukų pasigaminti...
apelsino, citrinos gręžinėlius išdžiovinus apvesdavau tą ratuką išorinį blizgiais klijais - jų dabar pilna.....esu dariusi net kalėdinį vainiką iš storos blizgutinės girliandos kelis kartus ją suvijus ir puošiau graikiškų riešutų žaisliukais ir džiovintais apelsinų grežinėliais - man labai patiko toks derinys...
beje iš apelsinų ar greifrukto žievelės galima daryti rožes, ją nulupus su peiliu kad būtų kuo daugiau tos baltos "mėsos", kad liktų ištisa juosta , kokį pusę tos juostos pailmi, suvynioji kaip rožytę, persmeigi mediniu pagaliuku (kad laikytūsi, kol išdžius) ir ant radijatoriaus. po to galima verti gerliandas, sudėti tokių rožyčių pilną vazą stiklinę, ant ilgesnio pagaliuko pamovus (na pvz kur skirti vėrinukams daryti mėsos ar vaisių) susmaigstyti į gėlių vazonus
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2005 12 27, 12:24)
beje iš apelsinų ar greifrukto žievelės galima daryti rožes, ją nulupus su peiliu kad būtų kuo daugiau tos baltos "mėsos", kad liktų ištisa juosta , kokį pusę tos juostos pailmi, suvynioji kaip rožytę, persmeigi mediniu pagaliuku (kad laikytūsi, kol išdžius) ir ant radijatoriaus. po to galima verti gerliandas, sudėti tokių rožyčių pilną vazą stiklinę, ant ilgesnio pagaliuko pamovus (na pvz kur skirti vėrinukams daryti mėsos ar vaisių) susmaigstyti į gėlių vazonus

Ir aš tokias rožytes dariau. Bet ax.gif man kaip tai nelabai gražios gavos.
Atsakyti
Bandau parodyti:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikutes, dar noriu paklausti, kas daret tuos burbulus su siulu ir lipalu, lipalas juk baltas, ar nepraranda siulas spalvos, kai pamirkai i tuos klijus?
Atsakyti
QUOTE(Meg @ 2005 12 27, 20:55)
Sveikutes, dar noriu paklausti, kas daret tuos burbulus su siulu ir lipalu, lipalas juk baltas, ar nepraranda siulas spalvos, kai pamirkai i tuos klijus?

Ne, nepraranda, dar tik altesni tampa...yra mano nuotrauka įdėta - gali pažiūrėti...
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2005 12 27, 21:26)
Ne, nepraranda, dar tik altesni tampa...yra mano nuotrauka įdėta - gali pažiūrėti...

Sakai, baltesni? O jei as noriu raudono rutulio ? g.gif
Atsakyti
tai raudonas ir bus -nieko neatsitiks -spalva nepakis iki baltos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2005 12 28, 11:34)
tai raudonas ir bus -nieko neatsitiks -spalva nepakis iki baltos mirksiukas.gif

Raudona gali šiek tiek pašviesėti, bet atrodo gan gražiai dariau su raudona Kalėdoms, bet negaliu parodyti, nes nupurškiau auksu g.gif
Atsakyti
Kad ir po Kaledu,bet ir as giriuosi savo papuosimais biggrin.gif
Nertos snaiges :
user posted image

Virtuvine kaledine "puokste" :
user posted image

Ir musu kalediniu kojiniu interpretacija biggrin.gif (nebuvo kada man siais metais siuti wink.gif )
user posted image
TIkiuosi neisbrokysit tongue.gif wink.gif
Kitu papuosimu nerodysiu,nes sienos pas mus kolkas negrazios blush2.gif
Atsakyti
Jumi Kalėdiniai papuošimai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Mano džiovinti apelsinai ne tokie ryškūs g.gif . Gal kuo nupurškiai?
Atsakyti