Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

O kažin senoje temoje nuotraukas jau galima naikinti? Ta prasme mano?
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 12 12, 22:02)
Labai gražu, o gal būtų galima didesnės eglutės foto pamatyt? Labai įdomu kaip ji papuošta, nes maniškė taip ir stovi be jokių pribombasų, o taip norisi ką nors gražaut primontuot  doh.gif

bandau...
Atsakyti
Ne ne ne.. palaikyk dar trupuciuka.. rolleyes.gif tikrai bus norinciu dar pasiziuret viska... bent jau as taip manau.. nes pati vis negaliu nustot ziurinet senosios temos...
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2005 12 12, 22:04)
O kažin senoje temoje nuotraukas jau galima naikinti? Ta prasme mano?


O kam jas naikinti? Juk labai gražu, aš dar eisiu ir eisiu ten grožių žiūrėti bigsmile.gif

QUOTE(nneringa @ 2005 12 12, 22:21)

Labai gražu, reik ir man kažką bandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nneringa @ 2005 12 12, 23:21)
bandau...


EGLUKĖ PASAKIŠKA bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

O ar galima būtų paprašyt dar įdėt ir didesnę nuotrauką žvaigžės iš šieno 4u.gif Man ji tokia graži bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif


Atsakyti
Neskaičiau senosios temos, tai nepykit, jei jau rašėt, mačiau laidą, kaip daro žaisliukus iš vailoko (veltinio), labai gražu, gal kas žinot, kur jo galima nusipirkt. Tipo Vokietijoj dabar mada tokių žaisliukų kalėdinių
Atsakyti
Kalėdinis atvirukas
Atsakyti
Gražūs ir paprasti darbeliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susiena: 13 gruodžio 2005 - 11:02
QUOTE(NRima @ 2005 12 13, 11:23)
Neskaičiau senosios temos, tai nepykit, jei jau rašėt, mačiau laidą, kaip daro žaisliukus iš vailoko (veltinio), labai gražu, gal kas žinot, kur jo galima nusipirkt. Tipo Vokietijoj dabar mada tokių žaisliukų kalėdinių


Vat, vat, aš irgi prisižiūrėjusi vokiškų žurnalų bėgau po visą Klaipėdą ieškoti veiloko, bet į mane visos pardavėjos žiūrėjo kaip į kokią durnelę durnas: ir niekas neturėjo, o taip gaila, turiu visokių įdėjų, o įgyvendinti negaliu : cray.gif
Atsakyti
parodykit koki pvz is to veioko g.gif labai idomu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nneringa @ 2005 12 12, 23:21)


Na ir grozis:super thumbup.gif
Is ko darei eglutes karkasa?
Atsakyti
Dar keli kalėdinių puošinių puslapiai idėjoms:
Pirmas
Antras
Trečias
Ketvirtas
Penktas
Šeštas
Atsakyti