Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

QUOTE(Will @ 2005 12 22, 22:26)
Norėčiau pasiklausti  ax.gif  Man neišeina ištraukti popieriaus iš plaušinės eglės  doh.gif  Ar jums visoms tas popierius lengvai išsitraukė?  4u.gif

Nu aš tai dar maišelį buvau uždėjus ant popieriaus, dėl to išsitraukė lengvai, o ten kur netyčia prilipo prie popieriaus, tai vos nulupau ir dar liko prilipusio popieriaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 12 22, 22:27)

Nu aš tai dar maišelį buvau uždėjus ant popieriaus, dėl to išsitraukė lengvai, o ten kur netyčia prilipo prie popieriaus, tai vos nulupau ir dar liko prilipusio popieriaus  doh.gif


Aišku doh.gif Teks man kitais metais iš naujo gaminti doh.gif
Atsakyti
kastaneda, o zvaigzdes cia is ko padarytos g.gif

Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2005 12 23, 00:39)
kastaneda, o zvaigzdes cia is ko padarytos g.gif

Iš plonyčio porolono mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiandien nusipirkau gražių su Kalėdų seneliu segtukų (skalbiniams) ir noriu pasiūlyti šią mintį ir Jums:
visos iki Kalėdų dedame vaikams saldainiukų į kojines, o Kalėdų naktį aš įvairių saldainiukų suvyniosiu į foliją ir segtukais prisegsiu ant eglutės - vaikams manau patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
kalėdinių papuošimų gamintojas sveikinu su kalėdomis...gražių kalėdų...kad ne tik namuose,bet ir širdutėse būtų šventė... wub.gif heart.gif wink_3.gif
Atsakyti
nežinau ar pavyks papasakoti, kai aš darau, nes foto dabar neįkelsiu.....
o pasiimu vielutės sidabrinės, privėriau prisidžiovintų šermukšnių - ir tarpelius pdariau, na kokio 20-30 cm, ant kitų vielučių priveriu mandarinų žievelių gabaliukų, ant kitų - tarpais gabaliukų, tarpais uogyčių, viską sukabinau ant lempos - pas mus ji kaip pagalys ilga. po to apvyniojau vieluye keletą meduolių žvaigždučių - tip pat pritvirtinau, bei padžiovintų citrinos grežinėlių - gaunasi labai natūraliai ir vielutė biški pablizga. svarbiausiai kad nieko nekainuoja - per šventes mandarinų krūva...ai ir dar rožytes iš greifruktų ir apelsinų žievelių...po švenčių uotraukytę ikelisiu, galėsit pasigrožėti.... wub.gif
Atsakyti
Mielosios,
Būkit Sveikos, Nuoširdžios, Paprastos ir Laimingos!
Tegul Jūsų ieškojimai savo kelių,
Jūsų norai gyventi gražiai ir gerai,
Jūsų norai padėti kitam - išsipildo kuo greičiau...
Te apglėbia Jus mylimo žmogaus rankos...
Te Jums užtenka šilumos ir meilės, tiktai tikros, švelnios...
Pačių nuostabiausių Jums švenčių!...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastaneda: 24 gruodžio 2005 - 12:52
Noriu paklausti, su draugais svesime Naujuosius, kuriu tematika bus RYTAI. Gal turite ideju, kaip padekoruoti sale, kad butu i tema bent kiek? As galvoju padaryti raudonu burbulu, tokiu is baliono ir siulu, o ka dar? g.gif
Padekit ax.gif
Atsakyti
Labai fainu popieriniu burbulu yra Senukuose ,jie ten kaip veduokles issiskleidzia,na tokie pliusuoti thumbup.gif lyg po 1.49lt. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meg @ 2005 12 24, 15:32)
Noriu paklausti, su draugais svesime Naujuosius, kuriu tematika bus RYTAI. Gal turite ideju, kaip padekoruoti sale, kad butu i tema bent kiek? As galvoju padaryti raudonu burbulu, tokiu is baliono ir siulu, o ka dar?  g.gif
Padekit  ax.gif

Manau, kad būtinai reikėtų smilkalų, gražu pastatyti kaljaną...vyrauja minkšti paklotai (žiūrint kur tai vyks) pagalvės - tarkim prie saldaus stalo, jei erdvė didelė, įvairios širmos puoštos gėlėmis, įvairūs suvenyrai - pavyzdžiui drambliukai,...tiktų dekoravimui rytietiškais motyvais margintos vėduoklės - tikrai yra pirkti (apie 3 litus kainuoja)....
Atsakyti
Tratata tralialia pimpi rimpi opapa niuki niuki tririri trali vali pipipi kuzi tuzi karapuzi tinki vinki marmaluzi olialia tralialia SENIEMS METAMS GREIT A T E! thumbup.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

Su Šventėm brangiosios newyear.gif
Atsakyti