Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

QUOTE(knopkė @ 2005 12 21, 09:35)
Ale gerai kad šeimyna prisideda prie namų jaukumo kūrimo ir tikrai labai šaunus darbelis gavosi

... ir tikriausiai labai nuotaiką pakelia bendras šeimos pasiruošimas šventėms... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Turbo_duracka @ 2005 12 21, 21:09)
sveikos mamytes...  smile.gif  rolleyes.gif
nusprendziau parodyti ir savo kaledinius angeliukus  blush2.gif  ax.gif  tongue.gif
My Webpage


Vat vat, man tokie darbeliai laaaaaaaaaaaaabai patinka
clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
aciu uz pagyrimus... blush2.gif bigsmile.gif
siuo metu gaminu dar vienus...tik si karta is modulino tongue.gif
kai pabaigsiu idesiu foto smile.gif
Atsakyti
Labai grazus ten burbulai apipinti karoliukais, super..
Atsakyti
Angeliuku kolekcija
user posted image
Atsakyti
Mūsų aptarinėti burbulai
user posted image
ir žvaigždutės
user posted image


Atsakyti
nu kastaneda, koks grožis man tų žvaigždučių su bumbulu, kaip gražiai priderinta viskas wub.gif pasaka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2005 12 22, 20:21)
nu kastaneda, koks grožis man tų žvaigždučių su bumbulu, kaip gražiai priderinta viskas wub.gif pasaka thumbup.gif

Ačiū, Čili, gaila, kad nuotraukose visko nesimato - tie balti burbulai puošti raudonais karoliukais, o auksiniai auksiniais lapeliais, gyvenime man gražiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Vis ilendu pasigrozeti jusu darbeliais wub.gif Labai labai grazu...o ir minciu pasirenku blush2.gif
O pas mus istaigoj 'Netradiciniu egluciu parodele', tai pagalvojau, gal idomu kam butu pamatyt kiek ivairiu pagaminta ir is ko ax.gif
Atsakyti
Dar keletas truputi paprastesniu (darytu su vaikais) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agile @ 2005 12 22, 23:06)
Dar keletas truputi paprastesniu (darytu su vaikais)  ax.gif

kokios fainulkos thumbup.gif
Atsakyti
Norėčiau pasiklausti ax.gif Man neišeina ištraukti popieriaus iš plaušinės eglės doh.gif Ar jums visoms tas popierius lengvai išsitraukė? 4u.gif
Atsakyti