Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

O čia Kalėdų senukas virtuvei papuošti, kai sudulkės nuplovus bus galima kompota virti. blush-anim-cl.gif
user posted image
Atsakyti
lady cat, pasakiškai gražus Kalėdų miestelis....nerealu
Atsakyti
oho, tikri svajoniu namai: )nuostabiai papuosta thumbup.gif thumbup.gif saunuole lady cat thumbup.gif
Atsakyti
Lady cat darbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Ir Kalėdų miestas ir Kalėdų senukas wub.gif wub.gif wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(lady cat @ 2005 12 20, 20:43)
Sveikutės, žadėjau parodyti koks gausis mano Kalėdų mietas. Štai jis:
user posted image


tikra Kalėdinė pasaka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lady cat @ 2005 12 20, 21:43)
Sveikutės, žadėjau parodyti koks gausis mano Kalėdų mietas. Štai jis:
user posted image


Tu saunuole is didziosios raides thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
bis.gif ačiū už pagyrimus, dvi dienas visa šeimyna dirbo, net tėtį įskaitant, jam teko garbė bažnyčią statyti. Labai dėkui Jums už pateiktas šioje temoje idėjas, tik jų dėka kažkas gražaus buvo sukurta.
Atsakyti
QUOTE(lady cat @ 2005 12 20, 22:43)
Sveikutės, žadėjau parodyti koks gausis mano Kalėdų mietas. Štai jis:
user posted image

grozis tai neispasakotas clap_1.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(lady cat @ 2005 12 20, 20:43)
Sveikutės, žadėjau parodyti koks gausis mano Kalėdų mietas. Štai jis:
user posted image


Na žinai, lady cat, net nerealiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Taip gražu ir pasakiška.
Atsakyti
QUOTE(lady cat @ 2005 12 21, 00:10)
bis.gif ačiū už pagyrimus, dvi dienas visa šeimyna dirbo, net tėtį įskaitant, jam teko garbė bažnyčią statyti. Labai dėkui Jums už pateiktas šioje temoje idėjas, tik jų dėka kažkas gražaus buvo sukurta.


Ale gerai kad šeimyna prisideda prie namų jaukumo kūrimo ir tikrai labai šaunus darbelis gavosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Sveikinu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lady cat @ 2005 12 20, 20:43)
Sveikutės, žadėjau parodyti koks gausis mano Kalėdų mietas. Štai jis:
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai labai grazu !!!!!!
Atsakyti
Tikrai labai gražu. thumbup.gif thumbup.gif O kalėdų senis tikrai nepakartojamas thumbup.gif newyear.gif
Atsakyti