Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

kiek grožybių pridariusios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2005 12 16, 17:02)

Kaip užsimaniau tokio grožio, vakar nuo pat ryto visa šeimyna namelius (iš kartoninių dėžučių) kūrėm. Vyras bažnyčią jau pasatė, vaikas namelius, man liko iš plaušo eglučių prigaminti. Pažiūrėsim kas gausis, gal netaip gražiai, bet savo rankų darbo vistiek miela. Labai jau idėja patiko.
Atsakyti
QUOTE(lady cat @ 2005 12 18, 11:48)
Kaip užsimaniau tokio grožio, vakar nuo pat ryto visa šeimyna namelius (iš kartoninių dėžučių) kūrėm. Vyras bažnyčią jau pasatė, vaikas namelius, man liko iš plaušo eglučių prigaminti. Pažiūrėsim kas gausis, gal netaip gražiai, bet savo rankų darbo vistiek miela. Labai jau idėja patiko.

kai šedevras bus padarytas...nufotografuok ir parodyk...lauksim mirksiukas.gif
Atsakyti
Patarkit, kur ieskoti kalediniu karpiniu pavyzdziu - turiu tik vaikisku, o reikia angeliuku ar ko nors panasaus rimtesnio verysad.gif
Atsakyti
Mm... kokia idėja man kilo ax.gif ...bet kankorėžių neturiu doh.gif teks ateinančią vasarą jais pasirūpinti, tik jau kitai žiemai doh.gif
Dabar užsiėmiau žvakių gamyba
Atsakyti
QUOTE(rosa @ 2005 12 17, 17:55)
Mėlynos spalvos? Jei tie, tai nemanau, kad vainiką išlaikytų.

Tai, kad balti.
Atsakyti
QUOTE(Jolli @ 2005 12 18, 18:53)
Tai, kad balti.


Tuomet ne apie tuos pagalvojau.
Atsakyti
Čia dukrai ant sienos pakabinau. ax.gif
Atsakyti
nu grazu 4u.gif o cia lakuota gal?blizga lygtai g.gif
Atsakyti
Šaunuolės merginos 4u.gif Kokių nuostabių dalykų prisigaminot thumbup.gif thumbup.gif Net suėmė baltas pavydas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2005 12 18, 14:33)
Patarkit, kur ieskoti kalediniu karpiniu pavyzdziu - turiu tik vaikisku, o reikia angeliuku ar ko nors panasaus rimtesnio verysad.gif

Va cia snaiges wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2005 12 15, 17:59)
Labai fainas atvirukas. Tik nelabai supratau ką naudoja.  blush2.gif Kad tują tai supratau.

Išdžiovinta banano žievė (tamsi - namukui), česnako luobelės - pusnims, sniegui ir mėnuliui, išdžiovintos tujos šakelės - eglutėms. mirksiukas.gif

QUOTE(Mergelė @ 2005 12 15, 18:18)
Susiena, dėkui už nuostabius paveiksliukus ir nuorodas į darbelių puslapiukus. thumbup.gif  biggrin.gif

Oj, nėra už ką! Į Jūsų fantazijas! thumbup.gif
Atsakyti