Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

Pirmasis mano mažosios vainikėlis padarytas iš šieno. Antrasis mano iš beržo šakų, o trečiasis darbelis - tiesiog kalėdinė puokštė. Mes dar tik pradedančiosios, niekada nedarę tokių grožybių, tai dabar tiesiog užsidegę biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolli: 17 gruodžio 2005 - 12:06
čia mano šakelės taip atrodo iš viršus..nes taip labiau žiūrisi... neturiu kur pastatyti tai dėže apklijavau tapetų likučiais ir pastačiau vaza su šakom...

taip pat mano žvakė, kurios idėją nukopijavau nuo kažkurios forumietės blush2.gif tik daba foto pažiūrėjau , kad darbas biški brokuotas, nepakankamai ta juosta nusidažė...matosi dar , kad raudona juosta....šiaip tai nesimato...nebent žiūrinėjant iš arti labai....bet man labai šita žvakė patinka
Atsakyti
Jolli, nuostabūs vainikai šaunuolės esat
Atsakyti
QUOTE(*Linutė* @ 2005 12 17, 07:36)
idedu ir as savaja plausine eglute, bet man niekaip nepavyko is vidaus isimti kartono su celafanu  doh.gif  jau taip prilipe  doh.gif  gal plausas nevykes, nes pirkau kokosini  g.gif ir siaip kol dariau vargelio buvo, reikes kitokio nusipirkt ir pabandyt  ax.gif 


Labai gražu wub.gif wub.gif Nėr ko peikt šitaip pavykusio darbelio. O mano plaušinės ko tais baltos, matosi visas lipalas g.gif

QUOTE(bonda @ 2005 12 17, 11:35)
matai, gal koks ir nevyke spasitaike doh.gif  doh.gif bet  pirstine sraudonos palieka... doh.gif  doh.gif o pirma syki ir pirstai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kiek cia grozio prideliota...net kitiem metu ideju su kaupu thumbup.gif
na, mergytes pagelbekit?? kaip jum atrodo is ko cia padaryta ir kokiu budu??? user posted image -mat man siaudu ar sieno parves lotuliukas.gif galvoju kaip cia padaryt??? gal aks dare kokias zvaigzdes ar ka is sieno/?? gal yra patyrusiu ar su fantazija? mirksiukas.gif

Aš tai galvočiau kad čia kokia viela kringeliuota ant jos vyniotas šienas ir sukta siūlais g.gif
Atsakyti
galima ir su viela, bet kai šieną apvynioji siūlais labai gerai laikosi ir formuojasi, tik kantrybės truputėlį,,, ir tikrai pavyks
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 12 17, 12:06)

Aš tai galvočiau kad čia kokia viela kringeliuota ant jos vyniotas šienas ir sukta siūlais  g.gif [/color][/font]

dekui uz nyomone wub.gif , nes as ir panasiai galvojau mirksiukas.gif - reiskias nenusigalvojau lotuliukas.gif o paskui i plausa panasu, ane? mirksiukas.gif tas raudonas mirksiukas.gif
ale namie jau ner kur det, bet vis tiek susimasciau, kad reikia lotuliukas.gif lotuliukas.gif nesiu pas tevus - ten name vietos rasiu... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Linutė* @ 2005 12 17, 10:20)
dar parodau siandien padaryta zaisliuka:

user posted image

g.gif g.gif g.gif čia ant baliono??? o tie balti čia siūlai kažkokie? ar dar kažkas??? na labai gražu 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
vainikai, puokštės ir žvakės thumbup.gif tikrai visos šaunuolės ,,
su jumis kalėdų laukimas- džiaugsmas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2005 12 17, 12:05)
Jolli, nuostabūs vainikai šaunuolės esat

Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2005 12 17, 12:08)
galima ir su viela, bet kai šieną apvynioji siūlais labai gerai laikosi ir formuojasi, tik kantrybės truputėlį,,, ir tikrai pavyks

galima ir be vielos??? mirksiukas.gif reiks gal megint mirksiukas.gif tik kai mažė leis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man visų darbeliai labai gražūs, daug visokių idėjų galima rasti, todėl visas darbštuoles noriu pagirti, nes kiekvieną atskirai labai daug laiko užims biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kucikė @ 2005 12 17, 12:09)
g.gif  g.gif  g.gif  čia ant baliono??? o tie balti čia siūlai kažkokie? ar dar kažkas??? na labai gražu 4u.gif  bigsmile.gif


taip daryta ant baliono su siulais, o siulai paprasciausi (balta megzta megztini isardziau, kuris jau buvo nereikalingas 4u.gif ) smile.gif namuose radau likusio lako, kur duris lakavom, tai praskiedziau su vandeniu ir vietoj lipalo anaudojau, liuks sukietejo thumbup.gif
Atsakyti