Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

ruošiuos ir vis nepadarau, o jis man toks wub.gif
parnešu apelsinus, tai sunemnioja vis lotuliukas.gif
reiks kokio toną partemt, tai gal koks ir atliks mano darbeliam tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2005 12 16, 21:59)
VAIDULLKA, čia eglutė jūrine tematika, jūrų žvaigždė, kriauklytės ir išardytos girliandos karoliukai  4u.gif



Labai grazu, thumbup.gif man tai nesigavo, bet nenukabinu nosies, dar vis bandysiu pasipuost namus plausine eglute.

Beje cia gal ir ne i tema, bet jau pilnas miestas egluciu pardavinetoju, siandien apziurejau, tikrai neblogos, tik kazin ar iki kitos savaites pabaigos bus tokiu graziu. g.gif
Atsakyti
user posted image


thumbup.gif labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mega: 16 gruodžio 2005 - 23:44
irunia, o as tave tam grozy snaiges nertos ar kokios 4u.gif
Atsakyti
idedu ir as savaja plausine eglute, bet man niekaip nepavyko is vidaus isimti kartono su celafanu doh.gif jau taip prilipe doh.gif gal plausas nevykes, nes pirkau kokosini g.gif ir siaip kol dariau vargelio buvo, reikes kitokio nusipirkt ir pabandyt ax.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=*Linutė*,2005 12 17, 08:36]
idedu ir as savaja plausine eglute, bet man niekaip nepavyko is vidaus isimti kartono su celafanu doh.gif jau taip prilipe doh.gif gal plausas nevykes, nes pirkau kokosini g.gif ir siaip kol dariau vargelio buvo, reikes kitokio nusipirkt ir pabandyt ax.gif


Nuotraukoje visai neatrodo taip baisiai kaip rašai.

Laaabai graži eglė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinemyli??? @ 2005 12 17, 08:44)

Nuotraukoje visai neatrodo taip baisiai kaip rašai.

Laaabai graži eglė bigsmile.gif


aciu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Linutė*: 17 gruodžio 2005 - 08:55
Labai gražios tos plaušinės eglutės, tik šiemet aš jų nedariau, palikau kitiems blush2.gif
Atsakyti
dar parodau siandien padaryta zaisliuka:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 12 16, 19:23)
Tai kad čia iš rojaus sodų nukopinta  g.gif
bet idėja tai faina  thumbup.gif

Padariau dar dvi plaušines egles. Bonda, tu sakei kad užssidėt pirštines, nes spalvotas plaušas nudažys rankas? Tai tikriausiai pas tave koks negeras buvo, nes aš su pirštinėm nemoku nieko daryt, tai nesidėjau. Dariau su žaliu ir raudonu, bet nė žymelės ant rankų  schmoll.gif
Jei dar nebūtų pasibaigęs lipalas, dar būčiau porą padarius. Bus giminėms ir artimiesiems  lotuliukas.gif Užsiprašė daugiau, nei aš plaušo turiu  doh.gif


matai, gal koks ir nevyke spasitaike doh.gif doh.gif bet pirstine sraudonos palieka... doh.gif doh.gif o pirma syki ir pirstai lotuliukas.gif lotuliukas.gif

kiek cia grozio prideliota...net kitiem metu ideju su kaupu thumbup.gif


na, mergytes pagelbekit?? kaip jum atrodo is ko cia padaryta ir kokiu budu??? user posted image -mat man siaudu ar sieno parves lotuliukas.gif galvoju kaip cia padaryt??? gal aks dare kokias zvaigzdes ar ka is sieno/?? gal yra patyrusiu ar su fantazija? mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas, aš taip pat truputį padirbėjau...
plaušinės eglutės labai norėjau...bet... kažkodėl nedariau...gal dar sumąstysiu pasidaryt...arba idėja lieka kitiems metams...
nusipirkau paprastų mažų eglės šakučių ir jas pamerkiau...
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2005 12 17, 12:35)
matai, gal koks ir nevyke spasitaike doh.gif  doh.gif bet  pirstine sraudonos palieka... doh.gif  doh.gif o pirma syki ir pirstai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kiek cia grozio prideliota...net kitiem metu ideju su kaupu thumbup.gif
na, mergytes pagelbekit?? kaip jum atrodo is ko cia padaryta ir kokiu budu??? user posted image -mat man siaudu ar sieno parves lotuliukas.gif galvoju kaip cia padaryt??? gal aks dare kokias zvaigzdes ar ka is sieno/?? gal yra patyrusiu ar su fantazija? mirksiukas.gif

man atrodo, kad iš šieno paprastai susukta ir papuošta, šieną reik prieš dirbant reik pasitiest ir papurkšt vandeniu, palaikyt truputį tada jis būna ne toks trapus ir paklusnesnis, kažkada dariau kaukę iš šieno parodai, tokia įspūdingo dydžio,, bet čia jau užgavėnių temai labiau tiks tongue.gif
Atsakyti