Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 2

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2005 12 16, 16:07)


bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif kaip grazu thumbup.gif idomu is ko tie kamuoliukai balti padaryti, gal is vatos g.gif bet kaip juos padaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2005 12 16, 17:02)

net kvapą užgniaužė wub.gif
savo mažam butuky tikrai niekur nepatalpinčiau, bet grožis nerealus
Atsakyti
QUOTE(Sinuhe @ 2005 12 16, 10:48)
Važiuojant link Zoologijos sodo, po dešinia puse yra Eden park - kitoj gatvės pusėj KTU barakai mirksiukas.gif


Mhm.. atrodo zinau.. doh.gif nes pati pragyvenus 4 metus ktu bendrabuty, tai iki skausmo zinomas.. smile.gif tik as galvojau kad ten tik gyvomis lauko gelemis prekiaujama, medeliais ir vsio... aciu uz info biggrin.gif
Atsakyti
Paziurekit

Manau veta pasidaryti ir laiko nadaug uzima... 4u.gif o siaip tai manau puiki proga senus zaisliukus paversti kitais... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tai kad čia iš rojaus sodų nukopinta g.gif
bet idėja tai faina thumbup.gif

Padariau dar dvi plaušines egles. Bonda, tu sakei kad užssidėt pirštines, nes spalvotas plaušas nudažys rankas? Tai tikriausiai pas tave koks negeras buvo, nes aš su pirštinėm nemoku nieko daryt, tai nesidėjau. Dariau su žaliu ir raudonu, bet nė žymelės ant rankų schmoll.gif
Jei dar nebūtų pasibaigęs lipalas, dar būčiau porą padarius. Bus giminėms ir artimiesiems lotuliukas.gif Užsiprašė daugiau, nei aš plaušo turiu doh.gif
Atsakyti
mano 4u.gif
tik nuotraukoj čia gal nelabai matosi visų tų blizgančių karoliukų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 16 gruodžio 2005 - 19:37
Jetus kaip fainiai wub.gif wub.gif
Aš vis sėdžiu ir galvoju kaip puošt. Kaip pasidaryt žvaigždžių gražių? Čia pas tave tai tikriausiai jau nedaryt. Iš kriauklių čia ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2005 12 16, 17:07)


Ir širdį suspaudė kaip gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif šiems metams jau nepasidarysiu, tad galiu kaupti įdėjas kitiems metams lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2005 12 16, 16:02)

Fantastika wub.gif
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2005 12 16, 20:16)
Ir širdį suspaudė kaip gražu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif 


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
VAIDULLKA, čia eglutė jūrine tematika, jūrų žvaigždė, kriauklytės ir išardytos girliandos karoliukai 4u.gif
Atsakyti