Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

o dar gal merginos man pagelbetu - kokio dydzio reiketu imti? as siaip dideliu darbu kol kas nedariau, visada su lankeliu apsieidavau, bet noriu daryti dideli, gal triptika... bet noreciau to remelio universalaus, kad tiktu ir didesnem ir mazesnem darbeliams ax.gif

patarkite, zinoves ir naudotojos, kokio dydzio pati remuka imti?.. 4u.gif
Atsakyti
Na jei nesiruoši siuvinėti Haed'ų ar panašiai, tai manau 45cm pločio skersinių ant kurių tempsis siuvinukas, užteks. Aš turiu tokius, tai va ir virėją ant jų kabinau, ir mergikę ir Dimus. Tik tiek kad laiko nėra siuvinėt blush2.gif , bet šiaip manau 45cm būtų pats tas-jie universaliausi. Aukštis kaip matai reguliujasi, tai išvis jėga. Konkrečiai tuos rėmelius kur foto įdėjau - mačiau gyvai. Tikrai lengvučiai ir patogūs. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 04 26, 13:50)
o dar gal merginos man pagelbetu - kokio dydzio reiketu imti? as siaip dideliu darbu kol kas nedariau, visada su lankeliu apsieidavau, bet noriu daryti dideli, gal triptika... bet noreciau to remelio universalaus, kad tiktu ir didesnem ir mazesnem darbeliams ax.gif

patarkite, zinoves ir naudotojos, kokio dydzio pati remuka imti?.. 4u.gif


ChinChin, rėmą galima reguliuot. Aš tai patarčiau jį daryt 45 cm, kaip tau jau patarė Little angel, o po to gali įvairiai reguliuot. Tuoj pabandysiu įdėt du vienodo rėmo naudojimo variantus.
Atsakyti
man patogiausias 60cm plocio,kad savo nemaza uzpakaligaleleciau po juo visaip itaisyt hihihi.gif
Atsakyti
Nu va keliu pavyzdį kaip atrodo 45cm pločio rėmai. Čia pirktiniai, bet matosi vaizdas.
user posted image
Mano padruškė buvo nusipirkus 30cm pločio rėmus, tai per maži žinokit, nori tokių kaip mano 45cm pločio, mat nei didesnį darbą užtempsi nei ką. Galų gale, jei sėdint ant sofos siuvinėt ir ant kojų dėt, tai reikia būt labai kūdai, kad 30cm pločio rėmas šlaunis apimtų lotuliukas.gif Aš nu kūda, bet man apsikamšius koldra 45cm pats tas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 04 26, 07:49)
na pamažint atspalvius ten kur jau jie pateikti tai tikrai nerekomenduočiau,nes tikrai vaizdelis pabaigus bus nekoks,jei jau dizaineris pasirinko tiek atspalvių vadinasi jų tiek ir reikia ,kita vertus jei nusipirkai siūlus kurių paletė maža,tai tikrai nepavyks išgauti to paveiksliuko grožio nei sumanyta ,ir dėl ko pasirinkai paveiksliuką,ir man bent tai tikria būtų gaila darbo ,juk didesnį paveikslą siuvinėji ilgai ,daug darbo  įdėta ,o rezultatas vertas tik stalčiaus doh.gif ...čia manau galioja taisyklė -skūpus moka du kartus...aš asmeniškai visada siuvinėju pagal spalvų kodą ir dar nė karto nenusivyliau,jei tau siūliukai per brangūs ,bandyk konvertuot į tuos pigesnius,bet tikrai nemažink spalvų ,nes paskui gal ir verksi ir entuziazmas siuvinėt pradings,juk tikrai to nenori...jei kyla tokios mintys ,tai gal dar tau reikai pasiuvinėt paprastesnius paveiksliukus,įgyti patirties,ir tuomet imtis didesnio su daug spalvų paveikslo ,gal tiesiog reikia subręst tam reikalui-siuvinėti didelį paveikslą wub.gif


Pasirinkau si paveiksla,nes noriu anytai issiuvinet kazka grazaus.Ir pati norejau paprastesnio,bet nieko tokio neradau.Visi grazus paveikslai dideli ir sudetingi.
O del praktikos,tai jus visiskai teisi,todel ir galvoju,kad bus sunku su tiek daug atspalviu,nes praktikos dar truksta.Bet MB uzsimine anytai gun_bandana.gif ,kad noriu jai kai ka padaryt,tai jau nebera kaip ir atideliot.
Turiu spalvas susipirkusi beveik visas,tai reikes nemazint,nes ir taip gali truputi skirtis atspalviai nuo originaliu.
Atsakyti
Aš tai kad nebūtų gėda nei prieš save, nei prieš tą asmenį, kuriam darau. Visada pasirenku optimaliausias medžiagas ir siūlus, nes tiesiog nekokybiškų neperku. Mat vadovaujuosi taisykle kad skūpus moka du kartus...

Na kolei kas nė vienas rezultatas nenuvylė ax.gif

O anytai dovanot bile ką pabijočiau. Ji juk anyta biggrin.gif
Atsakyti
Na, va, du skirtingo dydžio isuvinukai ant 50 cm ilgio pagaliukų. Aukštis juk reguliuojasi kaip tik nori 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 26 balandžio 2010 - 13:13
QUOTE(Little angel @ 2010 04 26, 12:49)
Tai užsisakyk tokį:

user posted image
Mano draugė tokį sakė užsisakys. PATOGU, kad rėmo kojos fiksuojasi ir nesvyrą, o pačio rėmo plotį taip pat gali derint kaip tau patogiau mirksiukas.gif

Aš jei reiktų mažo ant stalo ar šiaip pastatomo, tai tą rinkčiaus. Kai nereikia, sulankstei ir pakišai po lova thumbup.gif

Butent toki as isigijau is Dzeines. Labai patogus. Sedi sau kaip ponia, nieko nei laikyt (kaip lankeli) nereikia, tik siuvinek ir siuvinek tongue.gif
Atsakyti
Na ne visai tokį, bet panašų mirksiukas.gif
Konstrukcija kiek skiriasi, ir fiksatoriaus nėra mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai gal bent kuri žinote kas siuvinėjo geišą? Pati asmeniškai pasiklausčiau dėl tų atspalvių blush2.gif Ačiū
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2010 04 25, 22:31)
seniai bebuvau pas jus  blush2.gif bet nesėdžiu rankų sudėjus  smile.gif pagaliau įrėminau "Rožės gyvenimą"  4u.gif  tik gaila, kad fotikas tikrų spalvų neperteikė, ne aš tefotkinau, o broliui dzin  pasportas yra labai gražios žalsvos spalvos. rezultatu esu labiau nei patenkinta  wub.gif



Ech, ir aš seniai bebuvau. Nedaug siuvinėju, daugiau siuvu dabar. Reiktų eit kažką pasirodyt...

Nuostabus tas rožės gimimas, Astulia, nors jau sakiau tau, bet dar ir čia pagirsiu. Rėmelis nuostabiai dera prie siuvinuko 4u.gif

Žaviuosi mergaitėm, spėjančiom ir prisiuvinėt, ir forumuose žmoniškai sudalyvaut wub.gif

Na, pasirodysiu paskutinį savo darbelį, kurį dariau su labai didele meile: suknelė siuvinėjimo draugės dukrelei. Pačią suknelę siuvo plačiai žinoma auksarankė Reska. Ačiū jai didžiausias wub.gif

user posted image user posted image

Ir dar viena užrašinė:

user posted image

Atsakyti