Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

[quote=zundyte,2010 04 26, 09:49]
o kodel siulo ilgis 30 cm ? blush2.gif
Atsakyti
pritariu zundytei drinks_cheers.gif patogiau siuvinet,as jau sutrumpinau ilgi siulo. anksciau pusmetri atsikirpdavau,dabar 3ilgiai matkelio ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 26 balandžio 2010 - 10:19
merginos, o kur Vilniuje galima gyvai tuos siuvinejimo remus pamatyti? g.gif nes labai jau seniai apie ji galvoju, su lankeliu seniai siuvineju, bet gal su remu tikrai medziaga maziau lamdysies ir siaip gal patogiau...

bet noriu gyvai paciupineti pries perkant...
Atsakyti
Galvoju reikia pasirodyti procesą ir pasiklausti patarimo. ax.gif Siuvinėju geišą, čia jau buvo rodytas vienas nebaigtas toks darbelis, tai vat iškilo problemėlė, neskaitant to, kad tik tiek išsiuvinėjus jau spėjau 3 kartus ardyti, o dar ir schemoje ženklai labai panašūs doh.gif Tad ten kur pažymėjau turi būti tokia melsva spalva ar smėlinė? O gal jos abi turi būti maišytos? g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SheMe: 26 balandžio 2010 - 10:57
Sveikutės

QUOTE(astulia @ 2010 04 25, 21:31)
seniai bebuvau pas jus  blush2.gif bet nesėdžiu rankų sudėjus  smile.gif pagaliau įrėminau "Rožės gyvenimą"  4u.gif


Jau kaip gražu wub.gif Labai gražiai įrėminta thumbup.gif

QUOTE(Behnaz @ 2010 04 25, 22:14)
Cia mano darbelis  smile.gif

My Webpage

O cia tas kuri ruosiuosi siuvinet  4u.gif

My Webpage


Labai kruopštus tavo darbelis ir gražus smile.gif O būsimas - tiesiog super. Spalvų tikrai nemažink, kaip jau kažkuri minėjo, rezultatas gali gautis ne toks kokio tikiesi. Gal galėtum man schemutę atsiųsti tos fėjos? blush2.gif amri_kiss@yahoo.co.uk

QUOTE(zundyte @ 2010 04 26, 08:49)
Kas dėl siūlų ,tai aš visada siuvinėju spalvomis ,


Aš taip pat darau - man taip geriausia, ne taip maišosi drinks_cheers.gif

Darau atviruką mamos dienai, pasirodysiu kai baigsiu wink.gif
Atsakyti
[quote=notera,2010 04 26, 10:16]
[quote=zundyte,2010 04 26, 09:49]
o kodel siulo ilgis 30 cm ? blush2.gif
[/quote]
labai ilgas siūlas greičiau painiojasi ,užsimezga mazgeliai,kažkur skaičiau ,ar čia merginos anksčiau kalbėjo ,kad optimaliausias ilgis 30cm,tai atsikerpu maždaug 60cm giją ,lenkiu ją pusiau ir siuvinėju ,aišku ,kad nematuoju su cm koks tas ilgis ,bet maždaug ,kartais aišku gaunasi ilgesnis ,žodžiu trumpesniu siūlu siuvinėjant mažiau laiko užima mazgelių išpainiojimas ,bent jau man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 04 26, 11:19)
merginos, o kur Vilniuje galima gyvai tuos siuvinejimo remus pamatyti? g.gif nes labai jau seniai apie ji galvoju, su lankeliu seniai siuvineju, bet gal su remu tikrai medziaga maziau lamdysies ir siaip gal patogiau...

bet noriu gyvai paciupineti pries perkant...


Aš mačiau universalinėj Gerose akyse. Aš turiu tokį paprastą be kojų rėmą. Jį reikia atremti į ką nors, aš atremiu į stalą. Aš siuvinėju kaip su lankeliu, tik kad patogiau yra, galima siuvinėti didesnį plotą.

Visi darbeliai labai gražūs. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 04 26, 11:19)
merginos, o kur Vilniuje galima gyvai tuos siuvinejimo remus pamatyti? g.gif nes labai jau seniai apie ji galvoju, su lankeliu seniai siuvineju, bet gal su remu tikrai medziaga maziau lamdysies ir siaip gal patogiau...

bet noriu gyvai paciupineti pries perkant...


Na nepermokėk mirksiukas.gif
Aš va pas šios moterytės vyrą pirkau, foto pati dariau tai gali apsižiūrėt
http://siuvinejame.m...php?f=23&t=2531
Kokybė nereali ir kaina nedidelė. Dabar jos vyras Vilniuj dirba tai galėtų ir atvežt, manau. Parašyk jai emailą, ar až jei ten prisiregistravus mirksiukas.gif

Va čia jos profilis SM'e: http://www.supermama...showuser=159249 mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 26 balandžio 2010 - 11:41
dekui labai merginos smile.gif as parduotuveje tik paziureti noriu, pirksiu tai aisku kur pigiau 4u.gif

tik man tokio didelio tai nereikes, matyt kokio panasiai kaip Florestinos arba su mazom kojytem... g.gif
Atsakyti
Tai užsisakyk tokį:

user posted image
Mano draugė tokį sakė užsisakys. PATOGU, kad rėmo kojos fiksuojasi ir nesvyrą, o pačio rėmo plotį taip pat gali derint kaip tau patogiau mirksiukas.gif

Aš jei reiktų mažo ant stalo ar šiaip pastatomo, tai tą rinkčiaus. Kai nereikia, sulankstei ir pakišai po lova thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 26 balandžio 2010 - 11:54
QUOTE(Little angel @ 2010 04 26, 12:49)
Tai užsisakyk tokį:

Mano draugė tokį sakė užsisakys. PATOGU, kad rėmo kojos fiksuojasi ir nesvyrą, o pačio rėmo plotį taip pat gali derint kaip tau patogiau mirksiukas.gif

Aš jei reiktų mažo ant stalo ar šiaip pastatomo, tai tą rinkčiaus. Kai nereikia, sulankstei ir pakišai po lova thumbup.gif

Ačiū labai, Little angel, kad parodei mergaitėms mano rėmukus 4u.gif

Užsakyt galima kokių tik norit išmatavimų - ir kokį nediduką, su mažom kojytėm, ant stalo pastatomą - vyras laisvai padarytų wub.gif Ir tikrai nebrangiai. Na, žiūrėsim, kiek jam neatsibos taip nebrangiai daryt... biggrin.gif tokį transformerį tai Lietuvoj turbūt jis pats pirmas padarė, pagal Little angel brėžinius. Kadangi daro gerai, na tai ne gėda ir kitam pasiūlyt 4u.gif
Atsakyti
Tikrai pirmas. smile.gif

Man gerom idėjom dalintis negaila smile.gif Juk visos mes adatos draugės ir noriu, kad visos siuvinėtumėt kaip įmanoma komfortiškiau smile.gif
Pati ne vieną savaitę ieškojau idėjų, kaip turi atrodyti tobulas rėmas, na ir dabar drąsiai galiu sakyti, kad mano rėmai tobuli thumbup.gif
Atsakyti