Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

Gyte - magnolijos puikios, tik gal kaip sakai - nuotraukoj nesižiūri... Kažkada man patiko mintis, kai triptikas buvo apipavidalintas kaip ant spintos ar lentynos pastatomas nuotraukų toks trilapis (na gal supranti apie ką šneku... wink.gif ). O angelas tai žinau - labai maloniai siuvinėjasi... biggrin.gif
O tai ką nori siuvinėt, kad taip nerandi? Aš tai kai naują pradedinėju, tai pastoviai mėtausi - ir šito noriu, ir ano, ir trečio... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Neimantė @ 2010 04 25, 18:15)
O tai ką nori siuvinėt, kad taip nerandi? Aš tai kai naują pradedinėju, tai pastoviai mėtausi - ir šito noriu, ir ano, ir trečio...  doh.gif

Jau i paiesku tema ikeliau ko noriu.... florestina schemas traukia.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 04 23, 22:21)
LIBAJA, nesuprantu kame reikalas tada. Kodėl pas tave tamsesnis BS g.gif  Aš siuvinėjau DMC 642 ir 3781. Gal tu dviem siūliukais BS darai  g.gif Dėl to tamsiau, arba nuotraukoj taip tik atrodo.

Teko lyginti Madeira ir DMC siuvinėtus darbus 1:1. Madeiros ryškesnės spalvos, todėl ir čia ryškiau. Man nemaišo.
QUOTE(Daske @ 2010 04 24, 19:58)
turiu daug visko issisiuvinejus bet iremint neprisiruosiu cia vienas iremintas laukiu jusu pastabu bigsmile.gif

Myliu šitą puodelį. Šiandien galvojau, kad dabar imsiuosi jo.
Atsakyti
seniai bebuvau pas jus blush2.gif bet nesėdžiu rankų sudėjus smile.gif pagaliau įrėminau "Rožės gyvenimą" 4u.gif tik gaila, kad fotikas tikrų spalvų neperteikė, ne aš tefotkinau, o broliui dzin user posted image pasportas yra labai gražios žalsvos spalvos. rezultatu esu labiau nei patenkinta wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2010 04 25, 22:31)


labai grazios rozes 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Pirmiausia noreciau pagirti, labai grazus visu darbeliai wub.gif
Uzejau patarimo...As dar tik pradedancioji,ruosiuosi daryti pirma didesni ir sudetingesni darbeli...Norejau paklausti,kam jus medziaga markeriu taip susizymit? blush2.gif Ir ar patogu siuvineti ant remo/lentos? blush2.gif As naudoju lankeli, nes darau dygsnius is virsaus ir is apacios(nezinau ar suprasit ka noriu pasakyt)...
Ir dar del siulu ir medziagos iskilo klausimelis.Ar didelis skirtumas su kokiais siuliukais ant kokios medziagytes siuvinet? blush2.gif

Cia mano darbelis smile.gif

My Webpage

O cia tas kuri ruosiuosi siuvinet 4u.gif

My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Behnaz: 25 balandžio 2010 - 22:17
QUOTE(astulia @ 2010 04 25, 21:31)
seniai bebuvau pas jus  blush2.gif bet nesėdžiu rankų sudėjus  smile.gif pagaliau įrėminau "Rožės gyvenimą"


tikrai -gražiau negu gražu thumbup.gif

QUOTE(Behnaz @ 2010 04 25, 22:14)
Labas vakaras 4u.gif

Pirmiausia noreciau pagirti, labai grazus visu darbeliai  wub.gif 
Uzejau patarimo...As dar tik pradedancioji,ruosiuosi daryti pirma didesni ir sudetingesni darbeli...Norejau paklausti,kam jus medziaga markeriu taip susizymit?  blush2.gif  Ir ar patogu siuvineti ant remo/lentos? blush2.gif As naudoju lankeli, nes darau dygsnius is virsaus ir is apacios(nezinau ar suprasit ka noriu pasakyt)...
Ir dar del siulu ir medziagos iskilo klausimelis.Ar didelis skirtumas su kokiais siuliukais ant kokios medziagytes siuvinet?  blush2.gif



susižymėjus specialiu išplaunamu markeriu ,patogiau ir greičiau siuvinėt,ypač didelius darbus,ir kai siuvinėji spalvomis-paskaičiuoji ir žinai kur dėti kryžiuką jei jis toliau nuo siuvinėjamo plotelio ,arba ir pasitikrint pagal schemą lengviau ,ar nenugrybavai
Ant rėmo labai patogu siuvinėt,kol jo neturėjau ,net neįsivaizdavau ant kiek gali būt smagu ir lengva,nes nereikia laikyt rėmo ,siuvinėjasi dviem rankom ,darbas dvigubai paspartėja,ir medžiaga nesiglamžo ,kaip nuo lankelio

o su kokais siūlais ant kokios medžiagos tai tikrai neturi reikšmės ,daugiau turi reikšmės kiek gijų siūlų imi ir kokią medžiagą siuvinėji,čia jau kaip kiekvienai gražiau ,pvz aš ant 14 aidos siuvinėju dviem gijomis ir man tai labai gražu ,nors ir truputį persišviečia medžiagytė ,o kai kam tai nepatinka ,tai siuvinėja trimis gijomis,,čia kiekvienos asmeninis reiklas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Behnaz @ 2010 04 25, 20:14)
Labas vakaras 4u.gif

Pirmiausia noreciau pagirti, labai grazus visu darbeliai  wub.gif 
Uzejau patarimo...As dar tik pradedancioji,ruosiuosi daryti pirma didesni ir sudetingesni darbeli...Norejau paklausti,kam jus medziaga markeriu taip susizymit?  blush2.gif  Ir ar patogu siuvineti ant remo/lentos? blush2.gif As naudoju lankeli, nes darau dygsnius is virsaus ir is apacios(nezinau ar suprasit ka noriu pasakyt)...
Ir dar del siulu ir medziagos iskilo klausimelis.Ar didelis skirtumas su kokiais siuliukais ant kokios medziagytes siuvinet?  blush2.gif


Išplaunamu markeriu kanva sužymima kas 10 kryžiukų. Būtent išplaunamu, o ne savaime išnykstančiu, nes susižymėti yra nemažas darbas, o dar didesnis išsiuvinėti tokį kaip tavo numatytasis - jo nebaigsi per pora dienu - per tiek laiko paprastai išnyksta savaime išnykstantis markeris. Dar labai patogu su tuo pačiu markeriu tas linijas ir sunumeruoti pagal schemą. Tokiu būdu visada žinai kur esi, kai darai kryželį (juk ir schema paryškinta kas 10 langelių) seki, kurioje vietoje jis yra schemoje ir kur ruošiesi jį padėti - sunkiau "nusigrybauti". Taip pat susiskaičiavus ir susibraukius kanvą matysi, kad medžiagos tikrai užtenka ir dar lieka kraštams rėminimui - čia pasitaikė bajerių, kad nė siuviniui iki galo dasiuvinėt neužteko.
Siūlų kokybė skirtinga. Pritariu vienbalsiam tvirtinimui, kad DMC kokybiškiausi. Kiti mažiau blizgūs ir labiau šiūra. Ant kokios medžiagos siuvinėti nelabai yra skirtumo, nebent jei fonas lieka neužsiuvinėtas, tai tada ant lygaus audinio siuvinys gražiau žiūrisi, nei ant Aidos. Tačiau Aidos skylutės labai palengvina siuvinėjimą. Na ir žinoma, kuo smulkesni kryžiukai, tuo gražiau. Apie medžiagas pasiskaityk temos pirmoje žinutėje.
Ant rėmo patogiau siuvinėti - greičiau. Viena ranka adatą duri iš viršaus, kita pasigauni iš apačios ir duri atgal. Jei siuvinėji labai didelį siuvinį, tai tiesiog ranka pavargsta nuo svorio lankelį laikyti. Taip pat turi taikyti, kad kabančio medžiagos krašto neprisiūtum, be to, nuolatos braukomi, jie labai nušiūra. Aptepliok kraštų standikliu, priklijuok statybinę juostelę ar ką kita jiems pritaikyk. Patikėk, kol tokį darbą išsiuvinėsi, jie nušiurs daugiau nei tikiesi.
Rodos viską atsakiau.
Papildyta:

Zundytė pirmiau suspėjo 4u.gif
prašom pas mus apsilankyti dažniau ir parodyti savo darbelio procesą. Labai gražu bus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donalita: 25 balandžio 2010 - 23:00
QUOTE(zundyte @ 2010 04 25, 21:38)
susižymėjus specialiu išplaunamu markeriu ,patogiau ir greičiau siuvinėt,ypač didelius darbus,ir kai siuvinėji spalvomis-paskaičiuoji ir žinai kur dėti kryžiuką jei jis toliau nuo siuvinėjamo plotelio ,arba ir pasitikrint pagal schemą lengviau ,ar nenugrybavai
Ant rėmo labai patogu siuvinėt,kol jo neturėjau ,net neįsivaizdavau ant kiek gali būt smagu ir lengva,nes nereikia laikyt rėmo ,siuvinėjasi dviem rankom ,darbas dvigubai paspartėja,ir medžiaga nesiglamžo ,kaip nuo lankelio

o su kokais siūlais ant kokios medžiagos tai tikrai neturi reikšmės ,daugiau turi reikšmės kiek gijų siūlų imi ir kokią medžiagą siuvinėji,čia jau kaip kiekvienai gražiau ,pvz aš ant 14 aidos siuvinėju dviem gijomis ir man tai labai gražu ,nors ir truputį persišviečia medžiagytė ,o kai kam tai nepatinka ,tai siuvinėja trimis gijomis,,čia kiekvienos asmeninis reiklas drinks_cheers.gif


Aciu uz ats 4u.gif

O kaip su remu siuvinejat dviem rankom?viena is virsaus kita is apacios? ax.gif

Ta roziu fejuke turi labai daug atspalviu,galvojau truputi pamazint.Kaip manot,ar verta?Nes bandziau siuvinet,jau lapeli buvau padarius,bet labai sunkiai man sekesi.Kol pasikeiciau siulus visai susimakalavau,o palikt siula iverta irgi prisiunu su kitu.Nu zodziu,net nzn...
Gal tikrai rema isigyt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 04 25, 21:58)
Išplaunamu markeriu kanva sužymima kas 10 kryžiukų. Būtent išplaunamu, o ne savaime išnykstančiu, nes susižymėti yra nemažas darbas, o dar didesnis išsiuvinėti tokį kaip tavo numatytasis - jo nebaigsi per pora dienu - per tiek laiko paprastai išnyksta savaime išnykstantis markeris. Dar labai patogu su tuo pačiu markeriu tas linijas ir sunumeruoti pagal schemą. Tokiu būdu visada žinai kur esi, kai darai kryželį (juk ir schema paryškinta kas 10 langelių) seki, kurioje vietoje jis yra schemoje ir kur ruošiesi jį padėti - sunkiau "nusigrybauti". Taip pat susiskaičiavus ir susibraukius kanvą matysi, kad medžiagos tikrai užtenka ir dar lieka kraštams rėminimui - čia pasitaikė bajerių, kad nė siuviniui iki galo dasiuvinėt neužteko.
Siūlų kokybė skirtinga. Pritariu vienbalsiam tvirtinimui, kad DMC kokybiškiausi. Kiti mažiau blizgūs ir labiau šiūra. Ant kokios medžiagos siuvinėti nelabai yra skirtumo, nebent jei fonas lieka neužsiuvinėtas, tai tada ant lygaus audinio siuvinys gražiau žiūrisi, nei ant Aidos. Tačiau Aidos skylutės labai palengvina siuvinėjimą. Na ir žinoma, kuo smulkesni kryžiukai, tuo gražiau. Apie medžiagas pasiskaityk temos pirmoje žinutėje.
Ant rėmo patogiau siuvinėti - greičiau. Viena ranka adatą duri iš viršaus, kita pasigauni iš apačios ir duri atgal. Jei siuvinėji labai didelį siuvinį, tai tiesiog ranka pavargsta nuo svorio lankelį laikyti. Taip pat turi taikyti, kad kabančio medžiagos krašto neprisiūtum, be to, nuolatos braukomi, jie labai nušiūra. Aptepliok kraštų standikliu, priklijuok statybinę juostelę ar ką kita jiems pritaikyk. Patikėk, kol tokį darbą išsiuvinėsi, jie nušiurs daugiau nei tikiesi.
Rodos viską atsakiau.
Papildyta:

Zundytė pirmiau suspėjo  4u.gif
prašom pas mus apsilankyti dažniau ir parodyti savo darbelio procesą. Labai gražu bus  wub.gif


Labai didelis aciu uz atsakymus hi.gif 4u.gif
Tikrai pagelbejot merginos.

Kai jau pradesiu tai butinai pasirodysiu kaip einasi,bet dabar dar reikia viska pabaigt susipirkt.
Na jeigu pavyks tai nustebinsiu anyta biggrin.gif
Papildyta:
Dabar dar subejojau del siulu doh.gif Originalas turetu buti su DMC,bet kadangi jie trigubai brangesni tai susipirkau kitokius(nepamenu net kurie)...
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2010 04 25, 22:31)
seniai bebuvau pas jus  blush2.gif bet nesėdžiu rankų sudėjus  smile.gif pagaliau įrėminau "Rožės gyvenimą"  4u.gif  tik gaila, kad fotikas tikrų spalvų neperteikė, ne aš tefotkinau, o broliui dzin user posted image pasportas yra labai gražios žalsvos spalvos. rezultatu esu labiau nei patenkinta  wub.gif



o tu dabar pasakyk kiek mokejai uz rema ir reminima nes pas mus tik viena vieta yra kur tai daro tai palygint noreciau kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Behnaz @ 2010 04 25, 23:01)
Aciu uz ats  4u.gif

O kaip su remu siuvinejat dviem rankom?viena is virsaus kita is apacios?  ax.gif

Ta roziu fejuke turi labai daug atspalviu,galvojau truputi pamazint.Kaip manot,ar verta?Nes bandziau siuvinet,jau lapeli buvau padarius,bet labai sunkiai man sekesi.Kol pasikeiciau siulus visai susimakalavau,o palikt siula iverta irgi prisiunu su kitu.Nu zodziu,net nzn...
Gal tikrai rema isigyt... g.gif

na pamažint atspalvius ten kur jau jie pateikti tai tikrai nerekomenduočiau,nes tikrai vaizdelis pabaigus bus nekoks,jei jau dizaineris pasirinko tiek atspalvių vadinasi jų tiek ir reikia ,kita vertus jei nusipirkai siūlus kurių paletė maža,tai tikrai nepavyks išgauti to paveiksliuko grožio nei sumanyta ,ir dėl ko pasirinkai paveiksliuką,ir man bent tai tikria būtų gaila darbo ,juk didesnį paveikslą siuvinėji ilgai ,daug darbo įdėta ,o rezultatas vertas tik stalčiaus doh.gif ...čia manau galioja taisyklė -skūpus moka du kartus...aš asmeniškai visada siuvinėju pagal spalvų kodą ir dar nė karto nenusivyliau,jei tau siūliukai per brangūs ,bandyk konvertuot į tuos pigesnius,bet tikrai nemažink spalvų ,nes paskui gal ir verksi ir entuziazmas siuvinėt pradings,juk tikrai to nenori...jei kyla tokios mintys ,tai gal dar tau reikai pasiuvinėt paprastesnius paveiksliukus,įgyti patirties,ir tuomet imtis didesnio su daug spalvų paveikslo ,gal tiesiog reikia subręst tam reikalui-siuvinėti didelį paveikslą wub.gif
Kas dėl siūlų ,tai aš visada siuvinėju spalvomis ,įsiveriu siūlą ir išsiuvinėju viską kas schemoje siuvinėjama tuo siūlų ,tada imu kitą spalvą ,siuvinėju viską kas juo siuvinėjama(na aišku didesniuose paveiksluose tai visko iškart nesiuvinėju,tik ploteliais ,kiek galima tuo 30cm siūlu išsiuvinėt ,tiek ir išsiuvinėju,tada imu kitą ,o vaikiški kokie paveiksliukai aišku daug lengviau viskas.Kai kurios merginos siuvinėja paliekant siūlus kitoje pusėje ,,tuomet derėtų ant jo priklijuot popieriuką,kokio numeriuko siūlas tai yra ,kad galėtum vėliau juo pratęsti siuvinėjimą...man tai nepasiteisino ,aš irgi dažnai prisiuvu tuos palaidus siuliukus ir jau antra pusė nebebūna daili..žodžiu čia daro kiekvienas kaip jiems patogu,tai ateina su patirtim,kadangi tau patirties trūksta dar ,tai siūlyčiau ssusiuvinėt visą siūlą kiek jo įveri į adatą ir nepalikti jo paliado ,taip mažesnis bordakas bus ant siuvinio
Atsakyti