Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(Daske @ 2010 04 24, 19:58)
prasau vertinkit  ax.gif
turiu daug visko issisiuvinejus bet iremint neprisiruosiu cia vienas iremintas laukiu jusu pastabu bigsmile.gif

nu man tai super thumbup.gif ir kiek maciau sita puodeli, tai visur jis toks rusvas. man toks variantas labiau patinka thumbup.gif

Gyte, angelas labai labai wub.gif o magnolijos tai man ir noretusi, kad butu atskirai remintos blush2.gif dar galvoju gal pasportas juodas grazu butu, nu pagal fono spalva. Nors tada gal pacios magnolijos prapultu tam juodume g.gif ai, kaip turi, taip gerai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal galite patarti kokia medziaga pasirinkti siuvineti staltiese? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajurekiuke @ 2010 04 24, 21:28)
Merginos, gal galite patarti kokia medziaga pasirinkti siuvineti staltiese? 4u.gif

jei neklystu kasiulai siūlo staltiesėm tinkamo audinio mirksiukas.gif
Atsakyti
Gyte Nuostabu nuostabiau nuostabiausiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Daske
nesulauksi pastabų schmoll.gif Nes darbukas nuostabus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 24, 22:14)
jei neklystu kasiulai siūlo staltiesėm tinkamo audinio mirksiukas.gif



reiks paziureti, aciu biggrin.gif
Atsakyti
mergaites gal galite man pasakyti kaip vadinasi tas siuvinejimas tik tiesiom linijom, na ne kryzeliu, dazniausiai jis buna ant balto audinuko, juodais siulais siuvinejamas. Tikiuosi supratote ko norejau paklaust? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tunbergija @ 2010 04 25, 00:13)
mergaites gal galite man pasakyti kaip vadinasi tas siuvinejimas tik tiesiom linijom, na ne kryzeliu, dazniausiai jis buna ant balto audinuko, juodais siulais siuvinejamas. Tikiuosi supratote ko norejau paklaust?  4u.gif  ax.gif

jei gerai supratau tai kalbi apie 'blackwork' arba juodaji siuvinejima 4u.gif
Atsakyti
Na magnolijas aš taip pat atskirai rėminčiau blush2.gif
O angelas nuostabus wub.gif
Atsakyti
Angelu esu 100proc patenkinta ax.gif
O magnolijos..... tiesa sakant ant audinio isivaizduojant viena rema atrode geriau kad bus..... bet po viena remint tikrai nenorejau nes paveiksliukai mazi jie pradingsta ant sienos. Be to nesinori 4 skyliu sienoj..... Isties pakabinau visai kitoj vietoj nei planavau, jis ten prilipo. Erdveje visai kitas vaizdas nei foto. Ir spalvos ne tos (ypac pasporto) foto nei gyvai.....
Tiesa sakant pasimokiau kad daugiau su triptikais neprasidet. Nes ir standartiniam paveikslui ne visada pavyksta atrast vieta iskart, net ir planuojant kazkur kabint, o su triptiku dar sudetingiau...... blush2.gif

Niekaip neatrandu sekancio savo darbelio..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytė @ 2010 04 25, 14:11)

Niekaip neatrandu sekancio savo darbelio..... g.gif

kaip tau gerai ,pas mane darbo- penkeriems metams į priekį doh.gif siūlai ir rinkiniai supirkti,nežinau ,kurį išsirinkt siuvinėt blush2.gif

o magnolijos man labai patiko ir angelas šaunus... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 04 25, 00:24)
jei gerai supratau tai kalbi apie 'blackwork' arba juodaji siuvinejima 4u.gif

ooo taip taip taip sito ir ieskojau, begalinis aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 04 25, 15:34)
kaip tau gerai ,pas mane darbo- penkeriems metams į priekį  doh.gif siūlai ir rinkiniai supirkti,nežinau ,kurį išsirinkt siuvinėt blush2.gif

o magnolijos man labai patiko ir angelas šaunus... thumbup.gif  thumbup.gif


Nieko gero zinok.... nagai niezti, o ner ka daryt... viena radau tai konverterio nera doh.gif Dar triptiku norejau, bet jau bijau..... nebenoriu lotuliukas.gif o siaip kai atrandu ka tai dar problemos su schema- man juodai baltos reikia, spalvotos netinka..... ta vat ir ieskau.... jau nebezinau kur ir besiknist.... verysad.gif unsure.gif
Atsakyti