Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

ne man klausimas ,bet pasakysiu,kad siuvinėlį priklijuoju dvipuse lipnia juostele,Senukuose yra pirkti ,tokia 5mm pločio ,vokiška,lyg tais Tesa firmos...labai viskas greitai ir patogiai ir nesudėtingai darosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Supervyre @ 2010 04 24, 10:59)
Kaip pritvirtinai siuvinį prie atviruko? Būtų labai naudinga tavo patirtis  ax.gif

Man buvo mistika, kai dariau su gėlėmis (žr.mano blogge paraše - orchidėja), galiausiai įprastai įrėminau.
Siuvinių parduotuvėje mane nusiuntė į Senukus ieškoti priemonės tvirtinti, kai parodžiau, ko noriu lotuliukas.gif

Su dvipusia lipnia juostele wink.gif
Atsakyti
mielos merginos, iš karto atsiprašau už kvailą klausimą, bet noriu pradėti siuvinėti todėl ir esu dar baisi neišmanėlė doh.gif
visur naudojate siūlus DMC, Ermitaže ar Akropolio Maximoje yra siuvinėjimo siūlai - Muline. Kuo skiriasi šitie siūlai? Kad skiriasi kaina, tai aišku, nes DMC visur matau kainuoja po 1,8 Lt, o tie 0,99 Lt. Padėkit išsiaiškinti, noriu pradėt kokybiškai siuvinėt, bet nerandu info 4u.gif
Atsakyti
jei tokia kaina ,tai matyt ten lenkiški Ariadna ,o muline- tai jie visi muline ,ir DMC ir Ariadna ir Anchor!.Kokybiškiausi DMC ,Anchor nesu daug siuvinėjusi ,bet nusivilt taip pat neteko ,Ariadna rigi išbandyti ,man neblogi pasirodė ,blizgūs ,tik bėda kad paletė maža ,dideliems darbams gali spalvų pritrūkti,o mažesniems ,vaikiškiems tai aišku kad geri,ir pigesni....Aplamai visada siuvinėju pagal spalvų raktą,konvertuot kol kas neteko,tai rezultatais visada džiaugiuosi,o kai spalvas derini pati,tai juo nuo akies priklauso ,kaip parenki siūlus ir kaip jie dera vienas su kitu.Manau ,pradžiai pasirink kokį nesudėtinga vaikišką paveiksliuką ,kur ne tiek svarbu ,koks bantukas meškiukui po kaklu,ir drąsiai siuvinėk Ariadna ,kai turėsi daugiau patirties ,galėsi ir didesnių darbų imtis,nors neabejoju ,kad tada pačiai norėsis siuvinėt kokybiškesniais siūlais mirksiukas.gif ,čia iš patirties sakau lotuliukas.gif
Atsakyti
Norejau pasirodyt ka atsinesia is reminimo salono, bet taip puslapis issitampe ir istryniau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gytė: 24 balandžio 2010 - 17:57
Gyte mažink foto
Atsakyti
Gyte,sumažink nuotraukas ,ištampytas forumas ir nesimato viso darbelio grožio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 24, 18:56)
Gyte mažink foto


aha, pati pamaciau ir istryniau.... nenoriu tokios netvarkos doh.gif
Atsakyti
GYTE, spėjau pamatyt thumbup.gif Super super thumbup.gif Angelas tas tai nerealiai atrodo. Maglolijos ir nuostabios, tik aš būčiau atskirai rėminus. Kažkaip nesižiūri g.gif Bet kiek žmonių, tiek ...
Atsakyti
Dar karta bandau.... blush2.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us


user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Papildyta:
QUOTE(tute28 @ 2010 04 24, 19:01)
GYTE, spėjau pamatyt thumbup.gif  Super super thumbup.gif Angelas tas tai nerealiai atrodo. Maglolijos ir nuostabios, tik aš būčiau atskirai rėminus. Kažkaip nesižiūri g.gif Bet kiek žmonių, tiek ...


magnolijos spalvos visai kitokios foto.... sad.gif pasportas atspindi magnoliju atspalvi
Atsakyti
user posted image
prasau vertinkit ax.gif
turiu daug visko issisiuvinejus bet iremint neprisiruosiu cia vienas iremintas laukiu jusu pastabu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 04 24, 17:58)
prasau vertinkit  ax.gif
turiu daug visko issisiuvinejus bet iremint neprisiruosiu cia vienas iremintas laukiu jusu pastabu bigsmile.gif

Puikus darbas. Viskas labai dera, rėmas puikiai parinktas. 4u.gif
Atsakyti