Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(Little angel @ 2010 05 03, 08:09)
Aš galiu šiuo atžvilgiu patart. Dažnai schemose blendingui nurodomas #4 very fine brade kreinik siūlas. Bet pažymima, kad juo siuvinėt tinka tik ant 14ct, na dar ant 16ct tankumo audino. Aš pati neseniai miksavau ant 32ct lino, tai žiūrisi puikiai. Bet schemose taip pat pažymima, kad jei ruošiamasi siuvinėti ant 18ct audinio ar net smulkesnio, reikia rinktis kreinik blending filament Jis yra plonesnis ir sumiksavus DMC siūlą su juo atitiks dvi DMC gijas mirksiukas.gif



Ačiū, ten kaip tik ir nėra parašyta, kad tik ant konkretaus tankumo audinio naudoti. Surašyti tik išmatavimai, kokie bus, jei naudosi skirtingo tankumo audinį.

Gražūs darbeliai. wub.gif
Atsakyti
pasirodau įrėmintus darbelius:
namukas wub.gif
user posted image
metrikiukas
user posted image
Atsakyti
Namukas tiesiog super thumbup.gif Tai kada dabar į naują namą kraustysies? g.gif biggrin.gif

Batukai irgi gražiai žiūrisi, rėmas labai dailiai parinktas. Gal išduosi kur Kaune rėmus užsakinėji?
Atsakyti
QUOTE(Mergaiciukas @ 2010 05 03, 20:34)
Namukas tiesiog super  thumbup.gif Tai kada dabar į naują namą kraustysies?  g.gif  biggrin.gif

Batukai irgi gražiai žiūrisi, rėmas labai dailiai parinktas. Gal išduosi kur Kaune rėmus užsakinėji?

ačiū,o rėminu (jei ne pati) tai Savanorių pr.priešais Hypermaximą ,Aklųjų pastate rėminimo salonas,tokia ryškai oranžinė iškaba ,palipt laiptukais reikia "Rėmai ir rėmeliai",ten niekada nebandžiau tik rėmų užsakinėt ,gal ir jie daro..o tik rėmelius ,jei rėminu pati ,užsakinėjau arčiau darbo ,Savam,ten rėminimo salonas šalia Megaturo,tai dar niekad nenuvylė

PS batuliai tai biski ten pridirbta-palikta šiukšlytė po stiklu ,reikai nuklijuot viską ir išvalyt ,tai sakiau atiduosiu savininkui ,tegu neša atgal ir tegul išvalo ,jei meistras aklas ir nemato 3mm šiukšlės po stiklu tai tegu dirba papildomai,suvyniotą atidavė dar ten toks čekis užkištas buvo ,ir nepamačiau ,būčiau iš kart palikusi,tegu taiso ,namie tik pamačiau...nu žodžiu ,negali jie visi be kliunkų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 05 03, 21:16)
pasirodau įrėmintus darbelius:
namukas wub.gif


verysad.gif man nerodo namo unsure.gif
Jau matau bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
be galo gražu, įrėminimas superinis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 03 gegužės 2010 - 21:29
QUOTE(paukščiukas @ 2010 05 03, 21:24)
verysad.gif man nerodo namo  unsure.gif

nežinau kodėl nerodo ,man rodo blink.gif ,įdėjau namuką ir kitam forume ,pasižiūrėk ten Paukščiuk,čia per radikala,gal jis neleidžia.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 05 03, 22:28)
nežinau kodėl nerodo ,man rodo blink.gif  ,įdėjau namuką ir kitam forume ,pasižiūrėk ten Paukščiuk,čia per radikala,gal jis neleidžia.... g.gif

jau matau clap.gif clap.gif clap.gif
first.gif
Atsakyti
Zundyte, darbeliai superiniai clap_1.gif
O įgrisę ( blush2.gif blush2.gif ) batukai tiesiog nuostabiai žiūrisi ant spalvotos medžiagos thumbup.gif Nežinojau, kad būna pirkti tokios salotinės.

Mamusikai, manau kokiu siūlu siuvinėti angeliukus turi apspręsti, kokią rinksiesi atvirutę. Turi iš anksto numatyti, kad viskas tarpusavy derėtų. Juk iš tiesų nesvarbu, ar jie bus žydri, ar žali.
Atsakyti
Oi kaip sunku apsispręst kurį siuvinėt, o laikas tai jau spaudžia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 05 02, 23:03)
sveikos merginos...praita nakti panaktinejau, nes laikas spaude ir pabaigiau paskutini darbeli..pasirodau...dovanele mamai...

thumbup.gif nuostabi uzrasine. ir ornamentas, ir inicialai, ir aptraukimas, ir spalvos, lino margumas. pasaka wub.gif

QUOTE(bulbul1980 @ 2010 05 02, 23:52)
Tai va, tame ir reikalas, kad pas mane irgi atspausti tie kryziukai ir tikrai jie sleivi, vienas didesnis uz kita...nezinau net ka daryt, jau kelis kartus uodega issiuvineju ir vel ardau... doh.gif bandziau pati daryt, skaiciuot tas gijas kaip jus sakot, per dvi, bet labai man ten smulkiai suausta, viena kart dvi gijas uzkabinu, kitakart tris... itariu, kad teks ji taip ir palikt.. daugiau tikrai tokiu nepirksiu, o kazkaip kai nebandziau, tai irgi pasirode, kad turetu but lengviau sitaip..

o kazi gal yra to paties paveikslo ir normali schema? as viena dim'a siuvinejau ir kazkada maciau atspausta toki pati. gal pamegink pasiieskot g.gif jei rastum schema, taigi atsispausdini, tik medziagele kita nusipirktum, siulus originalius jau turi mirksiukas.gif

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2010 05 03, 08:20)
Dabar prašysiu pagalbos  ax.gif  baigiau magnolijas, bet nežinau kaip man apsiūti tą liniją apie lapus ir žiedus, na kokį dygsnį naudoti  g.gif tikiuos supratot,apie ką aš, paaiškinkit neišmanėlei  blush2.gif  lotuliukas.gif

bigsmile.gif as i jas seile varvinu...butinai pasirodyk su baigtom 4u.gif ir ant kokios medziageles siuvinejai? niekaip neapsisprendziu ar labiau tiktu paprastas linas, ar kaip ten raso, kreminis ewas, ar gal vintazinis linas blush2.gif

QUOTE(zundyte @ 2010 05 03, 21:16)
pasirodau įrėmintus darbelius:
namukas wub.gif
metrikiukas

namukas wub.gif wub.gif wub.gif o metrikiukas idomiai ant zalsvos kanvos, nestandartiskai taip bigsmile.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Gal kas gali pasakyti kiek gali kainuoti dygsneliu siuvinetas paveikslas. Gabaritai 50cm ant 100cm

http://picasaweb.goo...137463940418770
Atsakyti
Na aš šį kartą be komentarų...
Zundyte, namas fantastiškai žiūrisi wub.gif
Nu super pasistengei


O čia mano savaitės įdirbis:

1. Saldi vaivorykštė skirta Pirmaargentai
user posted image
2. Išminties ir sielos mandala skirta Zundytei
user posted image
3. "Mėlynas svajoklis"
user posted image
4. "Rojaus obuoliukas"
user posted image
5. "Kur pabėgo tas varliukas?"
user posted image
Atsakyti