Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(Voverytė @ 2010 04 22, 00:49)
Sveikutes!
Gal zinote, kodel nerodo schemos butent sito darbelio? Kiti atsidaro.....
http://vishivalochka.at.ua/load/0-7  Свежесть маков

na man tai atidare, spaudi skaciat fail ir siunties g.gif tik schema PM, tai gal tau pacios schemos neatidare, jei programos neturi g.gif

QUOTE(i2kas @ 2010 04 22, 16:11)
atėjau gauti patarimo iš jūsų mamytės.  Siuvinėju šį paveiksliuką, ant baltos aidos ir vat iškilo bėda, kokios spalvos I raidę siuvinėti  doh.gif

nu mano nuomone tai ruda, tokia tamsesne. nes kremine ant balto tai manau neypatingai matysis, o ruda stipriau kontrastuotu ir tinka prie zalios su raudona blush2.gif
gal galetum pasidalint schemute? ilona.matulyte@gmail.com. buciau labai dekinga 4u.gif
QUOTE(Kiskute @ 2010 04 22, 18:01)
Irėminau pagaliau savo rožyte blush2.gif  rėminimas ne pats geriausiais, o ir uz ji turiu mb padėkoti, nes pati vargu ar bučiau pajėgusi blush2.gif  blush2.gif  siaip man paciai patinka ir noretusi pasilikti ja sau ax.gif

wub.gif nu ta roze kaip gyva

QUOTE(libaja @ 2010 04 22, 20:55)
Labai paprastai ir mielai siuvinėjosi. Be 2 dienų 3 savaitės i psio smile.gif
O jo... gimsta jis sunkiai, bet ... Ką tik atsiuntė įrėmintą

leliukas grazus ir reminimas labai dera thumbup.gif tik man ta '50cm' taip noretusi truputeli i kaire pastumt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dantiste: 22 balandžio 2010 - 21:24
QUOTE(Kiskute @ 2010 04 22, 21:48)
Tik man kazkaip gaila moketi tokius pinigus reminimui, nors aisku kokybe kur kas geresne buna blush2.gif


tau matyt ne už rėminimą gaila, o už geresnius rėmelius... rolleyes.gif nes galima dirbtuvėse užsisakyt rėmelį ir jei dar nori - pasportą, stiklą, pagrindo kartoną, o įsirėminti namie... mirksiukas.gif man tavo rožytė nuostabi, o štai rėmelis - netinka ir nors tu ką... schmoll.gif o štai libajos metrikas atgyja taip įrėmintas... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neimantė @ 2010 04 22, 22:32)
tau matyt ne už rėminimą gaila, o už geresnius rėmelius...  rolleyes.gif  nes galima dirbtuvėse užsisakyt rėmelį ir jei dar nori - pasportą, stiklą, pagrindo kartoną, o įsirėminti namie...  mirksiukas.gif  man tavo rožytė nuostabi, o štai rėmelis - netinka ir nors tu ką...  schmoll.gif  o štai libajos metrikas atgyja taip įrėmintas...  thumbup.gif


As ta pati pagalvojau. Visai nesiziuri tuose remuose, nes jie ne i tema. schmoll.gif Nera nei vienos panasios spalvos pacioj rozeje. blush2.gif O rozyte grazi pati, myliu geles. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2010 04 22, 18:55)
O jo... gimsta jis sunkiai, bet ... Ką tik atsiuntė įrėmintą

Kaip gražiai įrėminta thumbup.gif O kokiu siuliuku BS darei? Pas mane kažkaip šviesiau g.gif
Atsakyti
man ir ant leliuko BS'as nesižiūri, schmoll.gif ryškiai per tamsus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neimantė @ 2010 04 22, 22:32)
tau matyt ne už rėminimą gaila, o už geresnius rėmelius...  rolleyes.gif  nes galima dirbtuvėse užsisakyt rėmelį ir jei dar nori - pasportą, stiklą, pagrindo kartoną, o įsirėminti namie...  mirksiukas.gif  man tavo rožytė nuostabi, o štai rėmelis - netinka ir nors tu ką...  schmoll.gif  o štai libajos metrikas atgyja taip įrėmintas...  thumbup.gif


Nznojau, kad taip galima blush2.gif
QUOTE(Toli @ 2010 04 23, 00:01)
As ta pati pagalvojau. Visai nesiziuri tuose remuose, nes jie ne i tema.  schmoll.gif Nera nei vienos panasios spalvos pacioj rozeje.  blush2.gif O rozyte grazi pati, myliu geles.  rolleyes.gif

As specialiai rinkau tamsesni remeli, kad kontrastas butu, nes siena bus geltona blush2.gif blush2.gif ir buvau maciusi pavizdi panasiai ireminta, tai man patiko. Nenorejau nei kokio zalio, nei juo labaiu geltono ar dar kokio remo, tik tamsiai rudo blush2.gif nuotraukoje jis biski kitaip atrodo nei yra istikruju doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiskute: 23 balandžio 2010 - 07:34
O tu, jei tik galėsi, nupaveiksluok jau pakabintą mirksiukas.gif

Aš manau, kad rėmas derinamas ne tik prie pačio paveikslo, bet ir prie interjero. Man asmeniškai rėmas visai mielas, mačiau tokį gyvai ir žinau, kad spalva kiek švelnesnė - čia foto toks patamsėjęs atrodo.
Įrėminta tvarkingai, lygiai, na bent kiek matau iš foto, tad nesipergyvenk, būna ir daug prasčiau. Manau viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 23, 09:09)
O tu, jei tik galėsi, nupaveiksluok jau pakabintą mirksiukas.gif

Aš manau, kad rėmas derinamas ne tik prie pačio paveikslo, bet ir prie interjero. Man asmeniškai rėmas visai mielas, mačiau tokį gyvai ir žinau, kad spalva kiek švelnesnė - čia foto toks patamsėjęs atrodo.
Įrėminta tvarkingai, lygiai, na bent kiek matau iš foto, tad nesipergyvenk, būna ir daug prasčiau. Manau viskas gerai 4u.gif

Tikrai nera tvarkingai ireminta lotuliukas.gif lotuliukas.gif jei ne mb, butu dar prasciau, vienoj vietoj net segtukas metalinis matosi, su kuriuo pritvirtinome blush2.gif doh.gif doh.gif oki, butinai nufotkinsiu, kai pakabinsiu mirksiukas.gif siaip tame kambaryje yra daug rudos spalvos, t.y. medzio detaliu daug, o sienos geltonos, tai del to taip ir parinkau, kad siuvinys geltonas, o remas rudas. Na bus matyt, kaip bus bendras vaizdas. Galbut jus ir busit teisios, kad rema reikejo kitoki ax.gif
Atsakyti

O jo... gimsta jis sunkiai, bet ... Ką tik atsiuntė įrėmintą user posted image


Nuostabu! Aš laukiu, kol mano siūliukai atkeliaus iš Filipinų, ir taip pat siuvinėsiu šį metrikiuką puskės mergytei. Bus dovana nuo krikšto tėvų smile.gif Labai fainas įrėminimas - tam rutuly, kažkaip net nepagalvojau, bet jaučiu reikės pasiskolinti tavo idėją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 04 23, 00:09)
Kaip gražiai įrėminta thumbup.gif O kokiu siuliuku BS darei? Pas mane kažkaip šviesiau g.gif
QUOTE(Little angel @ 2010 04 23, 07:56)

man ir ant leliuko BS'as nesižiūri, schmoll.gif  ryškiai per tamsus ax.gif

Jokios improvizacijos. Viskas kaip parašyta.
QUOTE(rugiu_gele @ 2010 04 23, 16:47)
O jo... gimsta jis sunkiai, bet ... Ką tik atsiuntė įrėmintą
Nuostabu! Aš laukiu, kol mano siūliukai atkeliaus iš Filipinų, ir taip pat siuvinėsiu šį metrikiuką puskės mergytei. Bus dovana nuo krikšto tėvų smile.gif Labai fainas įrėminimas - tam rutuly, kažkaip net nepagalvojau, bet jaučiu reikės pasiskolinti tavo idėją smile.gif
Ne mano čia idėja. Padovanojau draugei tik išsiuvinėtą. Kur rėmino - nežinau.

O dėl to "50 cm"... Kol buvo nerėmintas, tikrai nekrito į akis. Matyt, užapvalinimas savo padarė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 23 balandžio 2010 - 21:09
LIBAJA, nesuprantu kame reikalas tada. Kodėl pas tave tamsesnis BS g.gif Aš siuvinėjau DMC 642 ir 3781. Gal tu dviem siūliukais BS darai g.gif Dėl to tamsiau, arba nuotraukoj taip tik atrodo.
Įdedu dar sąvajį palyginimui
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 04 22, 10:25)
paskutinis mini mini darbelis
user posted image

Kaip pritvirtinai siuvinį prie atviruko? Būtų labai naudinga tavo patirtis ax.gif

Man buvo mistika, kai dariau su gėlėmis (žr.mano blogge paraše - orchidėja), galiausiai įprastai įrėminau.
Siuvinių parduotuvėje mane nusiuntė į Senukus ieškoti priemonės tvirtinti, kai parodžiau, ko noriu lotuliukas.gif
Atsakyti