Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(Florestina @ 2010 05 02, 14:21)
Manau, kad kai prieisiu iki tos vietos, tada ir žiūrėsiu kas ir kaip. g.gif

Ten ant irisų tupi laumžirgis- tai reikia maišyti siuvinėjant jo sparnus. Pažiūrėjau dar karta, parašyta ten kamputį, kad lyg ir nereikia skirti, bet aš pasirinkau 18 ct Aidą -tai kaip ir plonesni turėtų būti siūlai.

kad kreiniko ir neiseitu isskirti, ten gi silkas su tuo blizgiu poliesteriu suvytas. na ant 18 ct dar sumaisius su dmc gal ir storokai iseitu, kaip 3 siulais siuvinejant. keista, kad schemoj nieko neraso kaip ka maisyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 05 02, 14:37)
kad kreiniko ir neiseitu isskirti, ten gi silkas su tuo blizgiu poliesteriu suvytas. na ant 18 ct dar sumaisius su dmc gal ir storokai iseitu, kaip 3 siulais siuvinejant. keista, kad schemoj nieko neraso kaip ka maisyt g.gif


Taigi čia lietuviškas žurnalas, parašyta, kad siuvinėt ant 14 ct Aidos, bet aš tokios neturiu, o ir gražiau ant smulkesnės. mirksiukas.gif Ten parašyti imti vieną vienokį siūlą, kitą kitokį.
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 05 02, 13:36)
labai patiko juostelė aplink paveiksliuką ,ten su dvipuse lipnia juostele priklijavai?


Klijavau ten su sausais klijais, nes visi kiti labai būtų persigėrę. Nustebau, bet puikiai prisiklijavo, dar prispaudus palaikiau su knygom ir puikiai laikosi. O kietiem kartam tikrai pirksiu dvipusą lipnią juostą, tik šį kartą nespėjau smile.gif
Atsakyti
`sveikos, noriu patarimo ax.gif
pradejau siuvinet tokipaukstuka ant geliu, originalus rinkinukas is dimensions. ant lino, gatavai isspausdintas su kryzeliais gan nemazais. ir dar raso, kad 3 siuliukais reikia siuvinet g.gif pabandziau ir kazkaip labai grubiai gaunas, betgi rinkinys originalus, ar gali but blogas aprasymas jo g.gif kiek cia paskaitau tai jus visos per 2 siuliukus berods ant lino siuvinejat. kazin kaip cia man geriau daryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bulbul1980 @ 2010 05 02, 18:16)
`sveikos, noriu patarimo  ax.gif
pradejau siuvinet tokipaukstuka ant geliu, originalus rinkinukas is dimensions. ant lino, gatavai isspausdintas su kryzeliais gan nemazais. ir dar raso, kad 3 siuliukais reikia siuvinet  g.gif pabandziau ir kazkaip labai grubiai gaunas, betgi rinkinys originalus, ar gali but blogas aprasymas jo  g.gif kiek cia paskaitau tai jus visos per 2 siuliukus berods ant lino siuvinejat. kazin kaip cia man geriau daryt blush2.gif

Dimensions mėgėjai nurodyt siuvinėt skirtingu gijų skaičiumi ,tuom jie išgauna tam tikrą siuvinuko reljefą,manau siuvinėk taip kaip rašo ,tikrai galutinis rezultatas bus puikus mirksiukas.gif ..dar nė viena nenusivylė siuvinėdama Dimukus 4u.gif ,o juo labiau originalų rinkinį thumbup.gif ,manęs pačios laukia gal keturi rinkinukai,tik kad eilė labai ilga lotuliukas.gif ....sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 05 02, 11:49)
Nu man Reska super atrinkusi spalvas !

Sela, labai labai 4u.gif  Betgi kaip greit judi!!!  thumbup.gif Tik prieš porą dienų susinervinus rodeisi sumaišytom spalvom ir sakei, kad persiuvinėsi, o jau tieeeeek padaryta blink.gif  4u.gif

Aha, labai rupi greiciau pabaigt. Nei valgius, nei gerus, bet kiek issiuvinejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bulbul1980 @ 2010 05 02, 19:16)
`sveikos, noriu patarimo  ax.gif
pradejau siuvinet tokipaukstuka ant geliu, originalus rinkinukas is dimensions. ant lino, gatavai isspausdintas su kryzeliais gan nemazais. ir dar raso, kad 3 siuliukais reikia siuvinet  g.gif pabandziau ir kazkaip labai grubiai gaunas, betgi rinkinys originalus, ar gali but blogas aprasymas jo  g.gif kiek cia paskaitau tai jus visos per 2 siuliukus berods ant lino siuvinejat. kazin kaip cia man geriau daryt blush2.gif

Aš irgi turiu vieną Dimensions Sunset rinkinį su ant audinio atspaustais kryžiukais. Na nepatinka jis man mad.gif Kryžiukai didžiuliai (tikrai didesni, nei siuvinėjant ant 14 aidos), gijų skaičiuot nesigauna, tad ir nukreivoja kryželiai kažkiek, vienas didesnis kitas mažesnis gaunasi....
Rinkinį mano mama pirko - galvojo, kad atspaustą ant audinio bus lengviau siuvinėt. O čia priešingai - ne tik kad mama, bet ir aš nesugebu gražiai kryželių guldyt doh.gif

Taip kad Dimensions ne visada yra gerai unsure.gif Myliu aš jų rinkinius, bet atspausto ant audinio niekada nebepirkčiau.
Atsakyti
aš nesupratau ,kad ten kryželiai atspausti doh.gif ,tokio aš irgi niekad nepirkčiau ,net Dimensions,nesuprantu ,kaip ten galima išsiuvinėt taip ,man ten auštoji matematika doh.gif ....daug lengviau pagal schemą ant švaraus medžiagos gabalo....visada pasižiūriu ir įsitikinu ,kad nebūtų nieko atspausdinta tik tada perku.....
Atsakyti
aš gavau dovanų atspaustą ant audinio paveikslą siuvinėt. Vartau vartau jį, žiūriu žiūriu - niekaip nesuprantu, nuo ko pradėt lotuliukas.gif Man geriau susižymėt medžiagą, pradėt nuo kažkur, paskaičiuot... O ne taikyt spalvas pagal spaudą ir tt doh.gif
Atsakyti
sveikos merginos...praita nakti panaktinejau, nes laikas spaude ir pabaigiau paskutini darbeli..pasirodau...dovanele mamai... blush2.gif gaila kad is arciau nenufotkinau, labai skubejau siandien, gal kai nuvaziuosiu kuria diena tada nusifotkinsiu is arciau...pati knygele dydzio 14x20 cm blush2.gif RP dizaino ornamentas...labai smulkus kryziukai, pirma karta taip siuvinejau, nes visada tik su aida dirbau, o dabar..cia buvo issukis, bet labai labi patiko toks smulkus siuvinejimas bigsmile.gif jauciu uzsikabliuosiu ant siuvinejimo ant lino... bigsmile.gif tik kad dar milijonas darbeliu numatyta ant aidos biggrin.gif

tiesa cia medziagele tokia nei tai linas nei kazkas..tiksliai nzn.tiesiog turejau..ji panasi i lina, bet ne tokia minksta...ji tokia siurkstoka, bet uztat labai gerai suausta, tokios skylutes lygios..tai nebuvo dideliu bedu siuvinet kryziukus..siuvinejau viena siuliuku gija..(pries tai bandziau siuvinet 2 gijom, tai tragiskas vaizdas buvo, kryziukai kreivi sleivi ir belenkas, tai ir numeciau..o pabandziau su vienu, ziuriu puikuma )

o cia foto...
user posted image

P.S. tik nekreipkite demesio i apacioje tokia tamsesne dryze, ten dregna, nes toje vietoje dar buvo like nykstancio markerio linija, tai slapiu pirstu pavilgiau kad isnyktu..veliau vskas isdziuvo ir viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisiuke: 02 gegužės 2010 - 22:07
QUOTE(giedress @ 2010 05 02, 23:01)
aš gavau dovanų atspaustą ant audinio paveikslą siuvinėt. Vartau vartau jį, žiūriu žiūriu - niekaip nesuprantu, nuo ko pradėt lotuliukas.gif Man geriau susižymėt medžiagą, pradėt nuo kažkur, paskaičiuot... O ne taikyt spalvas pagal spaudą ir tt doh.gif

Tai va, tame ir reikalas, kad pas mane irgi atspausti tie kryziukai ir tikrai jie sleivi, vienas didesnis uz kita...nezinau net ka daryt, jau kelis kartus uodega issiuvineju ir vel ardau... doh.gif bandziau pati daryt, skaiciuot tas gijas kaip jus sakot, per dvi, bet labai man ten smulkiai suausta, viena kart dvi gijas uzkabinu, kitakart tris... itariu, kad teks ji taip ir palikt.. daugiau tikrai tokiu nepirksiu, o kazkaip kai nebandziau, tai irgi pasirode, kad turetu but lengviau sitaip..
Daisiuke, labai grazus darbelis, man tai dar toli iki jusu darbeliu tokiu wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Uzsukau ir as pasirodyti su savo pirmais darbukais, net keista pirmas rozytes per dvi paras turejau iveikti, o va aguonom jau turejau dvi savaites su trupuciu.. Deja, klaideliu neisejo isvengti, kaip du pipiriukai reikalauja demesio wink.gif to neisvengiau...

http://public.fotki....1017.html#media

http://public.fotki....1068.html#media
Atsakyti