Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

Metija - ačiū labai, net nesitikėjau 4u.gif O visą atviruko pagrindą pati dariau. Netyčia radau pirkti to įdomaus blizgaus popieriaus, jame išpjoviau langą siuviniui, po to klijavau ir t.t., o ant galo dar priklijavau juostelę smile.gif

Donalita - ačiū smile.gif Na, tiesą pasakius, dar nelabai aš gaudausi siuvinėjimo subtilybėse, tai nežinau kaip tų kryžiukų skaičių nusakyti. ax.gif Radau schemoje parašyta 60x60 kryžiukų smile.gif

aga1, Sela:) - didelis ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 05 01, 16:14)
laba diena..

biski pasigirsiu.. ax.gif mamyciu dienos proga vyras (atstovaudamas mano mazaja dukryte) au siandien iteike man dovana...siuvinejimo rema  blush2.gif  bigsmile.gif nu kaip fainai..as jam buvau parodzius kad noreciau...tai jis uzfiksavo... bigsmile.gif zodziu jau nekantrauju ji isbandyt..

wub.gif

Labai gražios saulėgrąžos ir atvirukas
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus. 4u.gif

Visi darbeliai yra labai gražūs. thumbup.gif

Norėčiau paklausti dėl Kreiniko, kadangi juo dar nesu siuvinėjusi. Ten mačiau yra keturios gijos- tai jas reikia atskirti ar ne. Ten pas mane jį reiks maišyti su kitu siūlu, bet nėra paaiškinimo kaip tai daryti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 05 02, 10:54)
Norėčiau paklausti dėl Kreiniko, kadangi juo dar nesu siuvinėjusi. Ten mačiau yra keturios gijos- tai jas reikia atskirti ar ne. Ten pas mane jį reiks maišyti su kitu siūlu, bet nėra paaiškinimo kaip tai daryti. blush2.gif

Turiu kelis Kreinik, tai jie kaip siūlų špulytė, vienas siūliukas. O kokį matei, kad ketukios gijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 05 02, 13:13)
Turiu kelis Kreinik, tai jie kaip siūlų špulytė, vienas siūliukas. O kokį matei, kad ketukios gijos  g.gif


Va tokie, tik aš pirkau kasiuluose.
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 05 01, 23:50)
Tai yra dizaino pavadinimas. Tie dizainai pasižymi įspūdingu dydžiu. Na ir grožiu  wub.gif

gali pasižvalgyti  4u.gif
http://www.heavenandearthdesigns.com/

o kur galima gauti ju schemu?
nemokamai?
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 04 30, 21:23)
Zundyte - labai gražiai tinka rėmelis ir bendras vaizdas puikus  thumbup.gif


ačiū visoms už pagyras 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(Daisiuke @ 2010 05 01, 16:19)
na pasirodau..biski foto neitin kokybiska, bet cia staigiai nufotkinau  ax.gif

puikūs rėmai ir puiki staigmena wub.gif

QUOTE(Ameera @ 2010 05 01, 20:41)
O aš pabaigiau mamai atviruką rytojaus šventės proga, bet nervų tai daug suvalgė tas darbelis, nes pirmą kartą bandžiau daryti atviruką su siuviniu. doh.gif

Pakritikuokit, nes noriu, kad sekantys bandymai būtų gražesni smile.gif

tai kad čia nėr ko kritikuot blush2.gif ,viskas super thumbup.gif ...popierius fainas ,pagyrimai už tai ,kad pati padarei patį atviruką(ta prasme ruošinį-skylę pati iškirpai ir tt)aš daug dizainiukų turiu tinkančių atvirukams ,bet kad skylės tų ruošinių ne visiems tinka ,tai siuvinėju tik tai kas lenda į gatavus atvirukų ruošinius blush2.gif ,...labai patiko juostelė aplink paveiksliuką ,ten su dvipuse lipnia juostele priklijavai?
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 05 02, 11:21)
Va tokie, tik aš pirkau kasiuluose.

Tai jei sakysim viską siuvinėji 2 DMC gijom, ir tau reik maišyt DMC su Kreinik, tai tiek pat gijų turi būt, kiek ir DMC kad siuvinėji. Jei 2gijos DMC, tai dėk vieną Kreinik, vieną DMC. Čia jei nenurodyta kaip. Aš daryčiau taip. O tu čia tas gėles nuo žurnalo siuvinėsi?
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 05 02, 12:54)
Norėčiau paklausti dėl Kreiniko, kadangi juo dar nesu siuvinėjusi. Ten mačiau yra keturios gijos- tai jas reikia atskirti ar ne. Ten pas mane jį reiks maišyti su kitu siūlu, bet nėra paaiškinimo kaip tai daryti. blush2.gif


Nereikia jų skirt, bent aš nesu girdėjusi, kad reiktų skirt. Juk ten ir skirtingų atspalvių gijos tam siūliuke būna. Jos visos sudaro vieną visumą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 02 gegužės 2010 - 13:01
QUOTE(Florestina @ 2010 05 02, 12:54)
Ačiū už pagyrimus. 4u.gif

Visi darbeliai yra labai gražūs. thumbup.gif

Norėčiau paklausti dėl Kreiniko, kadangi juo dar nesu siuvinėjusi. Ten mačiau yra keturios gijos- tai jas reikia atskirti ar ne. Ten pas mane jį reiks maišyti su kitu siūlu, bet nėra paaiškinimo kaip tai daryti. blush2.gif

tas very fine #4 storiu atitinka mazdaug 2 siulus DMC. tai jei reiktu maisyt tai net nezinau, arba viena toki kreinika, viena dmc, arba as gal imciau kreinik blending filament, jis pagal stori turetu atitikti 1 dmc siuliuka g.gif
Atsakyti
Laba diena wub.gif
Brangioji saule, kai iš dangaus žiūrėsi į žemę, pačiais šilčiausiais spinduliais glostyk musuMmamu galvas, kad jos pajustų, kokios mums yra brangios.
Laisvūne vėjau, kai skrisi nerūpestingais žemės keliais, sutikęs musu Mamas pakštelk joms į skruostą, kad atmintų, kaip mes jas bučiuodavom vaikystėje.
Gerasis Dieve, saugok tą didį turtą, pavadintą MAMOS vardu, ir būk atidus, kai klausysi ju tylių maldų.
Visas MAMAS, visu MAMU MAMAS sveikinu su sia didzia svente wub.gif
Atsakyti
Manau, kad kai prieisiu iki tos vietos, tada ir žiūrėsiu kas ir kaip. g.gif

Ten ant irisų tupi laumžirgis- tai reikia maišyti siuvinėjant jo sparnus. Pažiūrėjau dar karta, parašyta ten kamputį, kad lyg ir nereikia skirti, bet aš pasirinkau 18 ct Aidą -tai kaip ir plonesni turėtų būti siūlai.
Atsakyti