Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(Metija @ 2010 05 01, 20:11)
Na, pusdienį tai dar nedaug...  (Nu čia kaip man  lotuliukas.gif )
O kur ten buvo BS? Na, darbas tai didelis  4u.gif


Ten jis toks nelabai ryškus, bet labai lengva supainioti, kur turi eiti, kai rudai oranžiniu, reik siuvinėt ant ryškiai oranžinio ar geltono.
Atsakyti
Florestina - gražios saulėgrąžos. Tokios gyvos ir šiltos atrodo, net vasara pakvipo 4u.gif

O aš pabaigiau mamai atviruką rytojaus šventės proga, bet nervų tai daug suvalgė tas darbelis, nes pirmą kartą bandžiau daryti atviruką su siuviniu. doh.gif

user posted image

Pakritikuokit, nes noriu, kad sekantys bandymai būtų gražesni smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 01 gegužės 2010 - 20:43
QUOTE(Ameera @ 2010 05 01, 21:41)
O aš pabaigiau mamai atviruką rytojaus šventės proga, bet nervų tai daug suvalgė tas darbelis, nes pirmą kartą bandžiau daryti atviruką su siuviniu. doh.gif

Pakritikuokit, nes noriu, kad sekantys bandymai būtų gražesni smile.gif

Žinok, nekritikuosiu. Kartais norisi, bet vis vien nekritikuoju, o stengiuosi būti tolerantiška. O vos pamačiau tavo atviruką - buvau sužavėta. Labai patiko - tiek dizainas, tiek atlikimas. Na, visa visuma yra tiesiog SUPER 4u.gif wub.gif Net sunku patikėti, kad čia pirmas blynas... Atrodo tobulai!!! Patį atviruką pirkai? Jei taip - kur?
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 05 01, 16:12)
pirko is vienos forumietes cia Dzeines. o koks..net nezinau ka atsakyt..ta prasme koks jo dydis ar kaip? blush2.gif

Jau viską atsakei, ačiū. Koks, turėjau galvoj, kokios firmos. O pasirodo made in Dzeines namai thumbup.gif Rėmelis super. Reiks man kitais metais duot užuominą, kad siurprizą MB padarytų biggrin.gif
Atsakyti
merginos, o kas yra tas HAEDas? ar kazkaip panasiai rasosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 05 01, 22:43)
merginos, o kas yra tas HAEDas? ar kazkaip panasiai rasosi? g.gif

Tai yra dizaino pavadinimas. Tie dizainai pasižymi įspūdingu dydžiu. Na ir grožiu wub.gif

gali pasižvalgyti 4u.gif
http://www.heavenandearthdesigns.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 01 gegužės 2010 - 21:52
Ameera, tavo atvirukas nuostabiai gražus bigsmile.gif
Nelabai man patinka smulkučiai siuvinukai, šis pirmasis iš tiesų labai patiko
O kokio jis dydžio? kiek kryžiukų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donalita: 01 gegužės 2010 - 23:18
QUOTE(tute28 @ 2010 05 01, 21:27)
Jau viską atsakei, ačiū. Koks, turėjau galvoj, kokios firmos. O pasirodo made in Dzeines namai  thumbup.gif  Rėmelis super. Reiks man kitais metais duot užuominą, kad siurprizą MB padarytų  biggrin.gif

As vis skaitau skaitau apie remus,seile varvinu varvinu.... O dar tiek prirasete,taip gundanciai.... wub.gif Manau,kad ir man reikia pasidometi,kas cia tokius jau parduoda mirksiukas.gif biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
karts nuo karto ir as pasiuvineju, kai nera ka veikt. mano darbeliu su jusu net lyginti neverta, bet vis tiek rodausi su pasiutu telefono dekliuku, kuris jau iskeliavo sesei dovanu ax.gif

telefono dekliukas
Atsakyti
Grazios saulegrazos ir atvirukas mamai patiko wub.gif
O as niekaip neturiu laiko siuvinejimui, tik cia vis uzsuku seile pavarvint.
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2010 04 30, 23:49)
o man ta mergina kaip metaline atrodo. tad visai grazu. ner cia ko grauztis, tiesiog kitas variantas pagal ta pacia schema.

Taip ji panasi i metaline, bet ir metalinei spalvos sumaisytos. Man rodos ir metaline turetu kiek kitaip atrodyti. g.gif As siuvineju pagal Reskos duotas spalvas. Aciu tau, Reska, rodau procesa:


user posted image

Ameera, koks grazus atvirukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sela:): 02 gegužės 2010 - 08:07
QUOTE(Sela:) @ 2010 05 02, 08:44)
As siuvineju pagal Reskos duotas spalvas. Aciu tau, Reska, rodau procesa:


Nu man Reska super atrinkusi spalvas !

Sela, labai labai 4u.gif Betgi kaip greit judi!!! thumbup.gif Tik prieš porą dienų susinervinus rodeisi sumaišytom spalvom ir sakei, kad persiuvinėsi, o jau tieeeeek padaryta blink.gif 4u.gif
Atsakyti