Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(Daisiuke @ 2010 05 01, 15:14)
laba diena..

biski pasigirsiu.. ax.gif mamyciu dienos proga vyras (atstovaudamas mano mazaja dukryte) au siandien iteike man dovana...siuvinejimo rema  blush2.gif  bigsmile.gif nu kaip fainai..as jam buvau parodzius kad noreciau...tai jis uzfiksavo... bigsmile.gif zodziu jau nekantrauju ji isbandyt.. blush2.gif

pasiodyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 30, 22:31)
wub.gif  wub.gif  wub.gif

kioske džiaugiuos jei tau pačiai patinka, nes aš  senai nagus būčiau nusigriaužus  unsure.gif

Prisijungiu prie Paukščiuko - tikrai būčiau nagus nusigraužus doh.gif Schema nekokybiška. Reska atrinko idealiai 4u.gif

Man buvo panašus atvejis: išsirinkau nuostabų katinuką, bet kai susidėjau siūlus - jau atrodė įtartina... g.gif Tačiau jau taip aš jo norėjau, kad vis vien siuvinėjau. Siuvinėdama vis galvojau - na va šitą vietą išsiuvinėsiu - ir vaizdas atsiskleis... doh.gif Kai beveik baigiau kūnelį - Dieve mano - vaizdas nenormalus, nesuprasi ką aš ten siuvinėju... Nuotaika dingo, vos neverkiau... verysad.gif Ir nutiko tai prieš Kalėdas, kai reikėjo paveiksliukų berniukiškoms kuprinėms. Tada supratau, ką reiškia nekokybiška schema... Numečiau aš jį. Ir guli. Siūlų gaila... Ką padarysi...

Na, bet kioske, jei tau pačiai patinka - tai yra svarbiausia wub.gif Mano katinas buvo geroookai blogesnis, nei tavoji mergina 4u.gif

Dabar jei ko neįprasto užsigeisčiau - klausčiau merginų patarimo dėl schemos kokybės.

QUOTE(ChinChin @ 2010 05 01, 07:54)
o kaip jus juos skalbiat? tiesiog i koki tazika su muilinu (Fairinu biggrin.gif ) vandeniu idedat ir biski pamalakuojat?... saltam vandenyje?..

o kaip dzovionti tada? ir lyginti reiktu per merliuka?..


Aš skalbiu ir lyginu taip: kadangi dažnai naudoju išplaunamą markerį - tai pamerkiu darbelį į šaltą vandenį ir laukiu, kol išnyks žymėjimai. Tada įpilu skysto ploviklio ir šilto vandens. Ir dar pamirkau. Išskalauju, dedu ant frotinio rankšluosčio gerąja puse į apačią ir lyginu ne per merliuką, o blogą siuvinio pusę. Aš lyginu lygintuvu su garais. Tada dar palieku pilnai išdžiūti.

O kai siuvinėjau drugelinę baltą suknelę - medžiagėlė vietom pasitepė, nors ir rankas dažnai ploviau, ir užlanksčius visaip buvau, ir į maišą dėjau, kad nedulkėtų. Bet vis vien matėsi, kad reik plovimo. Tai merkiau į stipriai stipriai ūkišku muilu primuiluotą šiltą vandenį ir murkdžiau ją. Išsiplovė kuo puikiausiai.
Atsakyti
gerai, bandysim mukrdyti biggrin.gif

o dar nriu del BS paklausti - jei BS yra tiesi linija per kokius 5 kryziukus, ar ja taip ir vesti ar butinai per viena daryti 5 zingsnelius? ax.gif
Atsakyti
na pasirodau..biski foto neitin kokybiska, bet cia staigiai nufotkinau ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 05 01, 17:19)
na pasirodau..biski foto neitin kokybiska, bet cia staigiai nufotkinau  ax.gif

Nu labai dailus rėmukas! Bet svarbiausia - vyras koks šaunuolis thumbup.gif Va čia tai jėga, kai taip nustebina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2010 05 01, 15:15)
o dar nriu del BS paklausti - jei BS yra tiesi linija per kokius 5 kryziukus, ar ja taip ir vesti ar butinai per viena daryti 5 zingsnelius? ax.gif

Yra kas tempia siūlą per visus tuos langelius. Aš asmeniškai darau per vieną. Man dailiau atrodo. Pabandyk visaip ir pati nuspręsi, kaip tau gražiau. Bendros taisyklės turbūt nėra.

QUOTE(Daisiuke @ 2010 05 01, 15:19)
na pasirodau..biski foto neitin kokybiska, bet cia staigiai nufotkinau  ax.gif

thumbup.gif Noriu noriu noriu biggrin.gif Vyras tavo tikras šaunuolis. O kur pirko ir koks čia? Nors gal, jei dovana, tai nežinai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 05 01, 18:04)
Yra kas tempia siūlą per visus tuos langelius. Aš asmeniškai darau per vieną. Man dailiau atrodo. Pabandyk visaip ir pati nuspręsi, kaip tau gražiau. Bendros taisyklės turbūt nėra.
thumbup.gif Noriu noriu noriu  biggrin.gif Vyras tavo tikras šaunuolis. O kur pirko ir koks čia? Nors gal, jei dovana, tai nežinai blush2.gif


pirko is vienos forumietes cia Dzeines. o koks..net nezinau ka atsakyt..ta prasme koks jo dydis ar kaip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(e.meskine @ 2010 05 01, 12:54)
O gal zinot kur dar Panevezyje yra uzsegamu maisiuku na kur kai kurios siuliukus deda be parduotuves kur prie sasiskos, nes ten jau dvi savaites vaikstau ir netveza, nors sako jau veza, jau veza

Radau ir nusipirkau va ka tik Sanitexe, ir dar per puse pigiau ten pirkau, ryt vaikelis ciucia liula, o as klijuosiu numeriukus ant maisiuku, deliosiu siuliukus, ir kaifuosiu
Atsakyti
QUOTE(e.meskine @ 2010 05 01, 19:21)
ryt vaikelis ciucia liula, o as klijuosiu numeriukus ant maisiuku, deliosiu siuliukus, ir kaifuosiu

Na, labai jau gražiai susakei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 05 01, 15:14)
laba diena..

biski pasigirsiu.. ax.gif mamyciu dienos proga vyras (atstovaudamas mano mazaja dukryte) au siandien iteike man dovana...siuvinejimo rema  blush2.gif  bigsmile.gif nu kaip fainai..as jam buvau parodzius kad noreciau...tai jis uzfiksavo... bigsmile.gif zodziu jau nekantrauju ji isbandyt.. blush2.gif

Labai malonu buvo organizuot staigmena , ir smagu kad patiko 4u.gif
Atsakyti
O aš pribaigiau saulėgrąžas, nu prasikeikiau, ten parašyta, kad mažai BS, o aš pusdienį vargau.
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 05 01, 20:09)
O aš pribaigiau saulėgrąžas, nu prasikeikiau, ten parašyta, kad mažai BS, o aš pusdienį vargau.


Na, pusdienį tai dar nedaug... (Nu čia kaip man lotuliukas.gif )
O kur ten buvo BS? Na, darbas tai didelis 4u.gif
Atsakyti