Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(zundyte @ 2010 04 30, 19:49)
baigtas metrikiukas wub.gif  ,rėminau pati ,tik rėmas pagamintas pagal užsakymą mirksiukas.gif


wub.gif wub.gif wub.gif

kioske džiaugiuos jei tau pačiai patinka, nes aš senai nagus būčiau nusigriaužus unsure.gif
Atsakyti
o man ta mergina kaip metaline atrodo. tad visai grazu. ner cia ko grauztis, tiesiog kitas variantas pagal ta pacia schema.
Atsakyti
Kokiom priemonėm skalbiat savo siuvinius?
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 05 01, 00:10)
Kokiom priemonėm skalbiat savo siuvinius?

As baigta siuvinet darbeli skalbiu su fairy, cia kazkada kazkas taip pamoke biggrin.gif jei labai nuciupinetas koks krastelis tai su ukiniu muilu, dar kartais su dantu sepeteliu atsargiai pasveiciu. Bet buvo kazkada sakyta, kad nuo ukinio muilo visokiu rugsciu/sarmu gali spalvos pablukt, bet cia manau kokybiskais siulais siuvinejant, tas nelabai galioja blush2.gif
Atsakyti
o kaip jus juos skalbiat? tiesiog i koki tazika su muilinu (Fairinu biggrin.gif ) vandeniu idedat ir biski pamalakuojat?... saltam vandenyje?..

o kaip dzovionti tada? ir lyginti reiktu per merliuka?..
Atsakyti
as per merliuka lyginu smile.gif
Atsakyti
nu as tai po kranu pakisu, po drungnu vandeniu, tada su ranka fairio pamozoju biggrin.gif ir isskalauju. o lyginu be merliuko, ant ranksluoscio is blogosios puses 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Aš norėčiau paklausti, o kur perkat kartono rėminimui? ir dar kitas klausimas kur galėčiau įsigyti siuvinėjimo rėmus, gal galima pas ką nors užsisakyti ir kiek tai kainuotų?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 30, 21:31)
kioske džiaugiuos jei tau pačiai patinka, nes aš  senai nagus būčiau nusigriaužus  unsure.gif

siaip tai kai siuvinejau vaizdas nepatiko schmoll.gif bet kai uzsibaige man patinka ir toks variantas bigsmile.gif
QUOTE(tvikse @ 2010 04 30, 22:49)
o man ta mergina kaip metaline atrodo. tad visai grazu. ner cia ko grauztis, tiesiog kitas variantas pagal ta pacia schema.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
O gal zinot kur dar Panevezyje yra uzsegamu maisiuku na kur kai kurios siuliukus deda be parduotuves kur prie sasiskos, nes ten jau dvi savaites vaikstau ir netveza, nors sako jau veza, jau veza
Atsakyti
laba diena..

biski pasigirsiu.. ax.gif mamyciu dienos proga vyras (atstovaudamas mano mazaja dukryte) au siandien iteike man dovana...siuvinejimo rema blush2.gif bigsmile.gif nu kaip fainai..as jam buvau parodzius kad noreciau...tai jis uzfiksavo... bigsmile.gif zodziu jau nekantrauju ji isbandyt.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 05 01, 16:14)
laba diena..

biski pasigirsiu.. ax.gif mamyciu dienos proga vyras (atstovaudamas mano mazaja dukryte) au siandien iteike man dovana...siuvinejimo rema  blush2.gif  bigsmile.gif nu kaip fainai..as jam buvau parodzius kad noreciau...tai jis uzfiksavo... bigsmile.gif zodziu jau nekantrauju ji isbandyt.. blush2.gif


kai fainei... ax.gif
Atsakyti