Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(paule kaip saule @ 2010 04 30, 09:35)
gal kas pasakysit, kiek  kitur kainuoja tos adatos John....(pamirsau pabaiga), nes drauge vakar ju mate prie GA salia skyrelis rankdarbiu ir smulkmeneliu - ten jos 5lt.


John James smile.gif

Pažiūrėjau www.siuvinejimomagija.lt - 4.49.; www.erankdarbiai.lt - 4.50. Aš Kaune mažoj parduotuvėlėj buvau radus už 4.50.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 30 balandžio 2010 - 11:05
Aciu Metija - na vistiek reiks pora pokuciu nusipirkt, nes turiu talenta lauzyt DMC adatas (L.A. sake, kad s... adatos) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2010 04 30, 11:50)
Sela:) - labai elegantiska ledi - graziai suderinai  thumbup.gif

Aciu. Pati nustebau, kai pamaciau. Rezultatas pranoko lukescius. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 04 30, 11:58)
Aš pirkau http://www.siuvineji...ne-braid-9.html
Parduotuvėj nežinau ar yra. Čia iš Kreinik.
Ir į mane vienaskaita kreipkis  :  mirksiukas:

Oba, 7Lt pristatymo mokestis blink.gif Bet kiek atsimenu čia tas puslapis kur Klaipėdoje gali atsiimi, tai tarkim jei paskambinčiau tuo telefonu kurį pateikia, susitarčiau dėl to vieno siūliuko atsiėmimo, tai ir nereikėtų mokėti dar plius. Taip galima? lotuliukas.gif
Kad jau leidai tai nebeJŪSinsiu, o be leidimo kažkaip liežuvis nesiverčia blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SheMe: 30 balandžio 2010 - 11:51
QUOTE(decopa @ 2010 04 30, 00:25)
Sveikos merginos, registruojuos i Jusu bureli smile.gif daug metu nesiuvinejau , bet  toks noras kilo vel to imtis , kad net silpna daros.  blush2.gif  Ir iskart turiu viena klausimeli. Ziuriu,kad kaikurios siuvineja ant juodos medziagos (kanvos jei neklystu) ,galgaletumet pasakyt kur jos Vilniuje nusipirkti, nes issirinkau siuvineti juodai balta paveiksla pabandymui  blush2.gif


Aš pirkau Gerose akyse, VCUP viršutiniam aukšte.
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 04 30, 11:22)
Oba, 7Lt pristatymo mokestis blink.gif  Bet kiek atsimenu čia tas puslapis kur Klaipėdoje gali atsiimi, tai tarkim jei paskambinčiau tuo telefonu kurį pateikia, susitarčiau dėl to vieno siūliuko atsiėmimo, tai ir nereikėtų mokėti dar plius. Taip galima? lotuliukas.gif
Kad jau leidai tai nebeJŪSinsiu, o be leidimo kažkaip liežuvis nesiverčia blush2.gif

taip klp sm nereik 7lt moket thumbup.gif
Atsakyti
O aš tik spėjau šiandien iš kvalifikacinių egzaminų grįžti ir prisistatė paštininkė su siuntinuku iš Kauno. Kaip greit šįsyk atvežė, juk tik užvakar užsakinėjau. bigsmile.gif

Dar norėčiau patarimo prieš siuvinėdama irisus, turiu du gabalus drobės, ten parašyta kreminė aida, bet pas mane ji tokia smėlio spalvos labiau, o kita balta- tai ant kurios man geriau siuvinėti tuos irisus.
Kažkokia tokia spalva, jaučiu šia ne kreminė.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 30 balandžio 2010 - 12:57
4u.gif obuoliukai wub.gif gal butu kaip nors galima schemute gauti? el.pastas agne@termoizola.lt
Atsakyti
QUOTE(agnerrr @ 2010 04 30, 14:18)
4u.gif obuoliukai  wub.gif gal butu kaip nors galima schemute gauti?  el.pastas agne@termoizola.lt



yra ikelta paiesku temoje 4u.gif
Atsakyti
cia toki idomu dalyka radau
is pradziu galvojau kad medziaga tokia,o cia pasirodo galima paciai pasidaryti ax.gif

http://s006.radikal....4f77d549690.jpg
http://i027.radikal....ae064745043.jpg
http://s60.radikal.r...0f3abcc782c.jpg




Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 04 30, 12:41)
Dar norėčiau patarimo prieš siuvinėdama irisus, turiu du gabalus drobės, ten parašyta kreminė aida, bet pas mane ji tokia smėlio spalvos labiau, o kita balta- tai ant kurios man geriau siuvinėti tuos irisus.
Kažkokia tokia spalva, jaučiu šia ne kreminė.
user posted image

aš manau kad imk baltą aida,šita kur parodei bus nė prie ko schmoll.gif ,gražiau atrodys ant baltos tie irisa thumbup.gif i..o kreminė tai tokia vos vos gelsva ,griečiau panaši į persikinę ,šita kur rodei tai jau tokia smėlio spalvos ,biežinė ,bus per tamsi...
Atsakyti
Na as irgi jungiuos prie Zundytes - balta labai graziai ziuresis, gal jei butu kokia pasteline zalsva ar melsva, atrodytu gerai, o sita kremava - g.gif schmoll.gif prie violetiniu irisu schmoll.gif
Atsakyti